منتشر شده

هر چند بسیار ساخته شده است راکت بازی 6-پا-5, P. J. تاکر در مرکز در حالی که کلینت کپلا است که حرکت می کند همچنین باعث می شود Danuel خانه جونیور راکت’ شروع قدرت رو به جلو است.

خانه به طور متوسط فقط 4.3 ریباند در هر بازی اما با راکت های کوچک خود را ترکیب و بازی در مقابل یک تیم پلیکان بود که NBA بهترین تهاجمی بازگشت تیم پس از صهیون ویلیامسون شروع به نواختن.

موشک قرعه کشی: برنده چهار بلیط برای راکت در مقابل سلتیکز (Feb. 11)

در سه ماهه چهارم, اما, خانه برداشت هشت کار خود را بالا 12 ریباند دوم خود را دو رقمی rebounding بازی در گذشته چهار بازی با راکت بازی های کوچک خود را ترکیب.

او همچنین آمار یک جفت 3-اشاره گرها در سه ماهه چهارم سال پس از گم شده خود را برای اولین بار پنج عکس از عمیق, اما او گفت: کمک به راکت کنترل تابلوهای پایین کشش بود بیشتر قابل توجه است.

“بله البته. به خصوص با واحد کوچک است که ما داریم” ، “تاثیر بر روی شیشه ای که واقعا در رفتن به بزرگترین کلیدی برای ما به عنوان یک واحد کوچک. من واقعا خوشحال هستم که در مورد.”

تاکر اضافه شده و نه ریباند و پنج در سه ماهه چهارم. ترکیبی کار می کرد, موشک, مربی D’Antoni گفت: با تاکر بوکس و خانه که قادر به رفتن به بالا و برای پرتاب ریباند.

“Danuel خانه آمد تا با برخی از بزرگ قیمت بالای مردم و به همین دلیل ما نیاز داریم که ورزشکاری,” D’Antoni گفت. “P. J. همیشه بوکس کردن و نگه داشتن بچه ها به دور از هیئت مدیره پس از چیزهای خوب است.”

Rebounding شده بود راکت’ نگرانی اصلی و یک مسئله ای است که D’Antoni گفت: او را تبدیل به سنتی صف.

“اگر rebounding مسئله می شود, ما باید به بزرگتر” D’Antoni گفت. “تا کنون دو بازی ما (قبل از یکشنبه) rebounding شده است یک موضوع است. من منظور شما را ببینید که به نظر می رسد نوع بد چرا که آنها فقط بیش از رسیدن و گرفتن آن. اما تعداد ما نشان می دهد ما در واقع برنده rebounding نبرد در این دو بازی است.”

موشک نمی آیند نزدیک به outrebounding پلیکان از دست دادن نبرد در تابلوهای 63-43. که تا حد زیادی در نیمه اول زمانی که راکت ها از دست رفته 32 عکس پلیکان 23 و راکت outrebounds 35-14. در نیمه دوم موشک outrebounded پلیکان ،

راکت باید به دنبال تمام فصل را مصمم تر در مورد باند بازگشت. کوچک ترکیب, D’Antoni گفت: می تواند آنها را وادار به فکر می کنم که در راه است.

“آن را باید در بالا بردن حواس خود را برای آگاهی از آن” د’Antoni گفت. “آره, که در آن ما به ضرب و شتم. آنها سخت کوش تر در مورد بوکس از چیزهایی که شما باید در همه زمان ها. به عنوان ما رفتن به جلو فقط به خاطر اینکه ما بازی می خواهید به بازگشت به عادات بد? که می تواند یک مشکل است.”

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de