پدر مخفی coronavirus علائم به دیدار همسر خود را در بخش زنان و زایمان. در حال حاضر او را بیمار بیش از حد

مردی که قرار شده به کروناویروس و بود که در خودش احساس بیمار خود را پنهان می کردند علائم از کارکنان در بیمارستان نیویورک بنابراین او می تواند پیوستن به همسر باردار خود را در این مرکز زایمان.

او اعتراف کرد تنها زمانی که همسر او شروع به نشان دادن علائم COVID-19 مدت کوتاهی پس از تولد در بیمارستان یادبود قوی.

حادثه رخ داده در هفته گذشته یک مثال تازه نیاز به احتیاط شدید و صداقت — وقتی که می آید به شدت مسری ویروس.

این حادثه کمک کرد ایجاد انگیزه تو پزشکی اعلام روز شنبه که آن را شروع به گرفتن درجه حرارت از تعداد نسبتا کمی از بازدید کنندگان مجاز به قوی کوهستانی و سه نفر دیگر وابسته به بیمارستان های زنان و زایمان خدمات.

تغییر دومین روز دوشنبه اعلام کرد. تو پزشکی همراه با روچستر منطقه ای بهداشت و درمان گفت: این امر نیاز به کارکنان و بیماران و بازدید کنندگان به پوشیدن ماسک های جراحی در بیمار-مراقبت از مناطق از امکانات خود را.

جهانی-پوشش جدید سیاست مربوط است به حادثه در قوی است.

از یک سیستم افتخار به بررسی متوسط

مانند دیگر بیمارستان اپراتورها در نیویورک, UR پزشکی شروع به مسدود کردن بسیاری از بازدید کنندگان از دو هفته پیش به امید جلوگیری از گسترش COVID-19 به شدت آسیب پذیر و بیماران و بشدت مورد نیاز کارکنان بیمارستان.

استثنا هستند و پدر و مادر است که کودک در بیمارستان بستری است; کسی که یک دوست نزدیک است پایان زندگی یک مرد متاهل, شریک زندگی یا doula برای کمک به یک زن تولد و حمایت از او را پس از آن.

پس از ورود کسانی که بازدید کنندگان خواسته شد اگر آنها می شده است در نزدیکی به هر کسی که ممکن است COVID-19 و اگر سلامت خود را خوب بود. اگر آنها گواه است که همه چیز خوب بود به بازدید کنندگان اجازه داده شد در.

“این صرفا یک افتخار سیستم قبل گفت: تو طب سخنگوی تراشه شریک است. “در حال حاضر ما در حال اضافه کردن دما را بررسی کنید.”

بازدیدکنندگان درجه حرارت بدن خواهد شد برای بررسی تب یک نشانه ممکن است عفونت کرونا ويروسی بر ورود و هر 12 ساعت پس از آن به عنوان طولانی به عنوان بازدید کننده همچنان در بیمارستان است.

سیستم بیمارستان نیز گفت: این افزایش سرعت آن ملاقات سیاست در توافق با راهنمایی های جدید از دولت و اجازه خواهد داد که کودکان بیمار به تعیین دو پدر و مادر و یا دیگر مراقبان که می توانید به جای فقط یک. اما تنها یکی از احزاب تعیین شده می توانید در یک زمان شریک گفت.

مادر به زودی علامتی

این حادثه در قوی زایمان واحد آغاز شد و پس از شوهر یک زن به هنگام تولد قسم خورده زمانی که او وارد بیمارستان که او سالم است.

او تغییر لحن خود را پس از فرزند متولد شد. “مادر شد علامتی در مدت کوتاهی پس از ارائه. این زمانی است که دیگر قابل بستری بالقوه خود و قرار گرفتن در معرض است که او احساس علامتی,” شریک گفت.

آیا مادر یا نوزاد در واقع توسعه یافته COVID-19 نمی تواند فاش شود با توجه به قوانین حفظ حریم خصوصی شریک گفت.

او کاهش یافته است به حدس و گمان که چرا پدر کذب زمانی که او وارد قوی است.

زایمان کارکنان مطلع شدند خود را از قرار گرفتن در معرض بالقوه اما مجاز به ادامه کار به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی مانده است بدون علامت شریک گفت. آنها دستور به پوشیدن ماسک در تمام زمانها و خود را به درجه حرارت در طول خود را تغییر. تب شایع ترین علائم COVID-19.

یک عضو هیات نشان داد علائم بیماری تنفسی و تست شده برای کوروناویروس. تست منفی بود شریک گفت: اما او همچنان در قرنطینه به صورت اضافی در طول زمان فقط به برخی او سالم بود.

دنبال استیو Orr در توییتر @SOrr1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>