مشتریان در حال پیدا کردن coronavirus surcharges در رستوران

خاموش شدن ناگهانی با داشتن اثرات آن بر قیمت مواد غذایی از جمله رستوران ها.

اما مشتریان از دیدن “Covid” و “COVID-19” surcharges هستند ابراز نگرانی.

صاحبان رستوران ها می گویند که آنها در حال پاسخ گویی به هزینه های بالاتر و استفاده از مردم در میان همه گیر.

Kiko, ژاپنی, Steakhouse & سوشی سالن در غرب Plaines, میسوری گفت: در Facebook پست آن اضافه شده اضافه به دلیل افزایش هزینه های خود را تامین کننده در گوشت و تولید است.

کازینو می گرداند: Tilman Fertitta را قطعه طلایی در لیک چارلز آماده برای باز کردن

“لطفا درک کنید ما در حال انجام این کار را به استفاده از شما بچه ها!” رستوران گفت. “ما در حال انجام این امید ما می تواند تنظیم اضافه بارگیری در این هفته به جای فقط افزایش همه از ما قیمت ها در منوی ما.”

اما پس از نگرانی از مشتریان این رستوران در نهایت تصمیم به حذف و اضافه و افزایش قیمت این رستوران گفت: در رسانه های اجتماعی.

دیگر غرب Plaines, میسوری, eateries مانند Bootleggers BBQ در حال اضافه کردن 5 درصد اضافه بهایی هم KYTV گزارش شده است.

“ما کاملا نفرت انجام این کار, اما آن است که تنها راه برای اطمینان حاصل شود کارکنان ما همچنان به شغل!” BBQ مشترک گفت: در رسانه های اجتماعی.

صاحب برایان Staack گفت: ایستگاه تلویزیون آن را مالیات اما درصد کمی برای پوشش تمامی هزینه های اضافی.

اما Bootleggers نیز کاهش یافته است اضافه بها و افزایش قیمت ها در منوی آن است.

“ما خواهد شد به روز رسانی و چاپ جدید منوها حداقل یک بار در هفته به منعکس کننده آنچه در جریان است با تامین مواد غذایی” را نیز اضافه کرد و گفت قیمت ها افزایش یا کاهش توجه به هزینه های.

میشیگان میخانه شده است با اضافه کردن $1 در هر وعده غذایی به عنوان یک coronavirus مربوط به شارژ WXMI گزارش شده است. با توجه به ایستگاه های تلویزیون, مالک و مدیر کل گفت: آنها فقط در تلاش برای زنده ماندن و مراقبت از کارکنان خود را.

یک مفسر در Kiko رستوران Facebook صفحه: پیشنهاد یک جایگزین — با استفاده از نام دیگری برای اندازه گیری مانند “کمبود گوشت اضافه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>