سفارشی غرب دانشگاه خانه دارای طیف وسیعی از امکانات

منتشر شده

قابل توجه سفارشی ساخته اسکات Fraiser خانه واقع در 3424 Sunset Blvd. در غرب دانشگاه تکمیل شد و در سال 2018 است. حدود 6,100 فوت مربع خانه ارائه می دهد سه یا چهار ماشین مطبوع و گرم گاراژ با آسانسور (شامل نمی شود در لیست مربع) در یک 11,200 فوت مربع بسیاری است.

این خانه همچنین ویژگی های درخت گردوی امریکایی چوب جنگلی کفپوش با Woca نفت پایان 11-سقف پا در طبقه اول و نه سقف پا در طبقه دوم.

آشپزخانه کانتر سنگ مرمر با مترو کاشی backsplash یک جزیره بزرگ با ساخته شده است در ذخیره سازی و طراحی سفارشی cabinetry آشپزخانه و ذخیره سازی.

این شهر همچنین دارای یک گرگ فر/محدوده با دو کوره شش مشعل گاز یک ماهی تابه آب گرم فوری گلدان و تابه زیر شلواری, نزول دوم نرم-بسته شدن کابینت و زیر شلواری, زیر کابینتی و یک پیاده روی در شربت خانه. آشپزخانه باز می شود به اتاق خانواده و غذا خوردن در آشپزخانه ویژگی های منطقه ساخته شده است در صندلی.

استاد اتاق خواب و سه ثانویه اتاق خواب طبقه بالا با یک مهمان اتاق خواب طبقه پایین. ویژگی های دیگر شامل یک اتاق نشیمن با سقف طاقدار, بچه کرافت با سفارشی U-خط دیوار برای هنر سازی گل اتاق با پنج cubbies کامل (استخر) حمام با دوش, آسانسور, گنجه, اتاق ناهار خوری رسمی و ساقی آن شربت خانه مطالعه با ساخته شده است در فایل زیر شلواری و یک ایستگاه دفتر برای یک چاپگر و لوازم.

نیز وجود دارد یک رسانه اتاق طبقه بالا نمایش ساخته شده در تلویزیون/فیلم صفحه نمایش و صدای فراگیر.

قیمت $3,999,500 این پنج اتاق خواب خانه با پنج حمام و دو نیمه حمام ذکر شده است توسط کاتلین Wetmore با داگلاس Elliman.

برای اطلاعات بیشتر www.elliman.com.

بیشتر اطلاعات

مشخصات ملک

عامل: کاتلین Wetmore

آژانس: داگلاس Elliman

محل: 3424 Sunset Blvd./غرب دانشگاه

داستان: 2

زندگی در فضا: 6,100 s.f.

اتاق خواب: 5

حمام: 5 حمام کامل 2 نیم

قیمت: $3,999,500

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>