منتشر شده

واقع در آرام محاصره از تنها چهار خانه و داخل دروازه کارلتون جنگل Creekside این جورج ویور سفارشی صفحه اصلی تصفیه شده و در عین حال گاه به گاه زندگی با فضا برای همه.

واقع در 10 اورتون در جنگل این 7,081 فوت مربع خانه در 25,963 فوت مربع-بسیاری از ویژگی های بزرگ و باز مفهوم آشپزخانه/اتاق نشیمن یک اتاق بازی طبقه پایین و طبقه بالا به عنوان به خوبی به عنوان یک رسانه ،

این نیز ارائه می دهد یک اتاق صبحانه, اتاق ناهار خوری رسمی و اتاق خانواده و فرش و سنگ و کاشی و کف چوب در سراسر خانه. آشپزخانه باز می شود که به اتاق خانواده, ویژگی های یک جزیره بدون اجاق های آشپزخانه و قابلمه پر.

اتاق خواب استاد همراه با یکی دیگر از اتاق خواب واقع در طبقه اول.

مجموعه کارشناسی ارشد, کارشناسی ارشد, داخل حمام, ویژگی های دو غرق حمام جداگانه و غرور منطقه است. دیگر ویژگی های اصلی عبارتند از دو راه پله مرکزی خلاء شفت آسانسور و آتش/زنگ خطر دود بالا سقف شامل یخچال و یک نوار مرطوب. خانه نیز prewired برای یک سیستم زنگ خطر و سیمی برای صدا.

در خارج امکانات عبارتند از پشت فضای سبز, حصار, حیاط خلوت, کنترل زیربخش دسترسی تحت پوشش پاسیو/عرشه سیستم بارانی و زیربخش تنیس. گاراژ فروس می آید اضافی پارکینگ اتوماتیک درب بازکن درب گاراژ و یک دایره در جلوی خانه.

مشخصات ملک

عامل: Robyn نام تجاری

لیست آژانس: خانه بهتر و باغ املاک و مستغلات گری گرین

محل سکونت: 10 قدیمی, Overton, محل, جنگل

داستان: 2

فضای زندگی: 7,081 s.f.اتاق خواب: 5

حمام: 5 full, 4 نیم

قیمت: $2,498,500

قیمت $2,498,500 این خانه دارای پنج اتاق خواب و پنج حمام و چهار و نیم حمام و ذکر شده است توسط رابین تجاری با خانه بهتر و باغ املاک و مستغلات گری گرین.

برای اطلاعات بیشتر www.garygreene.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im