هوستون آخرین سیار احساس است که هیچ سیار در همه. او یک قهرمان است.

منظقه لری ساخته شده و اولین بازی خود را در ماه جولای به مردم در مورد هریس, شهرستان, عمومی, کتابخانه منظقه وانت برنامه که اجازه می دهد تا خوانندگان به رزرو کتاب و انتخاب آنها را از پارکینگ به جای ورود به کتابخانه.

خود را تحویل این باعث می شود شما می خواهید به مجسمه نیم تنه گذشته “بسته برای کوروناویروس” نشانه هایی در کتابخانه و پیوستن به حزب.

بهترین فروشندگان ؟ تصویر کتاب ؟ هیئت مدیره کتاب ؟ عاشقانه ؟ آنها got ’em.

عملکرد یادآور اواخر بیلی Mays افسانه ای Oxi پاک سیار (OG فیل Swift) و یا حتی هوستون هیلتون Ward, از هیلتون مبلمان “این یک واقعیت جک” آگهی های بازرگانی.

اما منظقه لری گرفتاری به نوبه خود مردم را به خوانندگان باعث می شود او را نجیب تر از هر فرد فروش یک محصول برای سود در تلویزیون. او حتی تاکید کتابخانه مالیات دهندگان بودجه موجودی است “رایگان, رایگان, رایگان” برای هر کسی که با یک کارت کتابخانه.

او بیش از یک سیار. او یک قهرمان در یک کلاه کابوی, حمل باربارا بوش بیوگرافی تلاش برای به هم بزنید تا میلیون ها نفر بیشتر Houstonians به بازدید از کتابخانه محلی خود را.

نیاز خود را اثبات? بپرسید @JoeGremlin:

هیچ یک از شهرستان هریس را به کتابخانه باز هستند به عنوان COVID-19 همچنان به گرفتن این کشور پس از منظقه وانت است بهترین شرط بندی شما برای گرفتن دست خود را در کتاب ها و فیلم های. برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید, شهرستان هریس, کتابخانه عمومی سایت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آفیس مگ

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *