کومو ریپ ایده ممنوعیت نیویورکی از سفر به کشورهای دیگر

آلبانی, n. y. – این است که یک جنگ داخلی رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

نیویورک فرماندار در شنبه پاره پاره پیشنهادات توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که او ممکن است موسسه بان کی مون در نیویورک’ سفر به کشورهای دیگر در میان شیوع کروناویروس و کومو تهدید به شکایت رود آیلند اگر آن را همچنان به دنبال نیویورکی ورود به مرزهای خود.

“من اعتقاد ندارم که هر دولت فدرال می تواند جدی در مورد مستندات فیزیکی در نقاط متحده در سراسر این کشور” کومو گفت: در سی ان ان. “من باور نمی کنم آن را قانونی. این امر می تواند هرج و مرج اقتصادی.”

اواخر شنبه تهمت ظاهرا حمایت کردن این ایده به tweeting که او تصمیم گرفته است در برابر اعمال قرنطینه در نیویورک و مناطق اطراف آن.

“توصیه کاخ سفید CoronaVirus نیروی کار و پس از مشورت با فرماندار نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات من خواسته اند @CDCgov به موضوع قوی مشاوره سفر به تجویز توسط فرمانداران در مشورت با دولت فدرال” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اواخر روز شنبه در توییتر. “قرنطینه لازم نیست. جزئیات کامل منتشر خواهد شد توسط CDC امشب. با تشکر از شما!”

به زودی پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری صادر ارشاد اصرار ساکنان نیویورک نیوجرسی و کنتیکت “را به خودداری از غیر ضروری مسافرت داخلی برای 14 روز موثر بلافاصله.”

CDC گفت: فرمانداران منطقه سه جانبه دولت “باید اختیار کامل برای اجرای این مسافرت داخلی مشاوره.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بود گفت شنبه که او با توجه به تحمیل یک “اجرا” قرنطینه در نیویورک و بخش هایی از نیوجرسی و کانکتیکات مناطق سخت-آمار جدید کروناویروس.

“برخی از مردم می خواهم برای دیدن نیویورک قرنطینه به دلیل آن را به یک نقطه داغ” مغلوب ساختن پیشی جستن خبرنگاران در کاخ سفید در جنوب چمن به عنوان او را ترک برای Norfolk, Virginia.

“من فکر کردن در مورد که در حال حاضر. ما ممکن است باید آن را انجام دهد اما این امکان وجود دارد که مدتی امروز ما انجام شده است.”

Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او با توجه به 2 هفته قرنطينه در نیویورک قطعات نیوجرسی و کانکتیکات

کومو گفت او صحبت به مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز شنبه فقط قبل از اینکه نظرات خود را در کاخ سفید گفت: رئیس جمهوری جمهوریخواه اشاره نمی کند این ایده.

با اینحال کومو پاره به این پیشنهاد گفت: این امر می تواند چیزی دیده نمی شود پس از جنگ داخلی برای محدود کردن جنبش در سراسر متحده است.

“این امر می تواند فدرال اعلام جنگ در ایالات” کومو گفت او شک مغلوب ساختن پیشی جستن یک بومی نیویورکر را در مراحل شدید.

هنوز فرمانداران باید شروع به اقدام برای محدود کردن نیویورکی’ سفر به کشورهای دیگر ترس آنها ممکن است این ویروس با آنها. نیویورک تا به حال در مورد 52,000 موارد مثبت coronavirus روز شنبه تا کنون بیشتر در کشور همراه با 528 مرگ و میر.

فرمانداران در تگزاس فلوریدا مریلند و کارولینای جنوبی این هفته دستور داد مردم از ورود به نیویورک در منطقه – از جمله نیوجرسی و کانکتیکات و ویروس دیگر نقاط داغ به خود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز پس از ورود.

Rhode Island State Police روز جمعه شروع به کشیدن بیش از وسایل نقلیه با نیویورک صفحات به طوری که گارد ملی مقامات می تواند جمع آوری اطلاعات تماس با ما و اطلاع از اجباری, 14-روز قرنطینه.

مجله پراویدنس گزارش مقامات در حال حاضر در حال رفتن درب به درب در تابستان جوامع به دنبال نیویورک پلاک و گفتن مردم به قرنطینه برای 14 روز.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا رود آیلند مخالفت منظور قانون اساسی را نقض متمم چهارم قانون اساسی حفاظت در برابر غیر قانونی, جستجو و کومو نیز شک قانونی بودن دولت حرکت کرد و گفت نیویورک ممکن است مجبور به شکایت.

“ما در حال صحبت کردن به رود آیلند” کومو گفت. “اگر آنها نمی, عقب است که سیاست های, من قصد دارم به سو رود آیلند.”

اما کومو گفت که او امیدوار است این وضعیت می تواند حل شود و بدون هر گونه دعاوی و گفت او می تواند به سادگی به نوبه خود در اطراف و منع مردم از کشورهای دیگر از نیویورک که منجر به هرج و مرج در میان متحده است.

“من فکر می کنم آن را ارتجاعی است. من فکر می کنم آن را غیر قانونی بود,” او گفت:. “ما می خواهیم این کار از دوستانه من مطمئن هستم.”

مبارزه بیش از نیویورکی’ سفر دور از خانه های خود را در حال پخش است از درون کشوری به عنوان به خوبی.

برخی از ایالت شهرستانهای نمی خواهید downstate نیویورکی بازدید از تعطیلات آخر هفته خود را در خانه یا اجاره خانه برای کسانی که به دنبال خارج شدن از شهر نیویورک که در آن اکثریت از دولت موارد هستند.

کومو گفت: هیچ برنامه ای برای محدود کردن سفر در درون دولت است. او در حال حاضر دستور داد اکثر کسب و کار توقیف و تعطیل تمام مدارس به صورت دو هفته دیگر.

کمک: ایالات متحده آمریکا امروز. دنبال یوسف Spector در توییتر: @GannettAlbany

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>