مسافران کشتی کروز در Travis AFB بحث در مورد کابوس شرایط

همیشه از شاهزاده بزرگ کشیده به بندر اوکلند در روز دوشنبه حمل بیش از 3500 نفر از جمله 21 آلوده با COVID-19 — صدها نفر از مسافران که قرار است در 14 روز قرنطینه در پایگاه نیروی هوایی تراویس در Fairfield, کالیفرنیا.

در حالی که برخی از مسافران شد و فرستاده شده به پایگاه های خود در دیگر نقاط استان و کشور بیش از 600 ساکنان کالیفرنیا اقامت در آپارتمان ها در یک هتل در پایه حدود 50 مایلی شمال شرقی سان فرانسیسکو با توجه به کالیفرنیا فرماندار از خدمات اورژانس.

همه چیز شما نیاز به دانستن: درایو-از طریق coronavirus تست در راه خود را به هوستون

برخی از مردم ماندن در Travis AFB گفت: این روند به آنها انتقال از کشتی به پایه آشفته شد سردستی اجرا شده و به شدت طولانی مدت. پس از پناه در کابین خود تحت سخت قرنطینه به مدت شش روز در حالی که کشتی idled در سواحل کالیفرنیا بودند شگفت زده می شود در شرایطی است که اجازه نمی دهد برای اجتماعی فاصله و قرار دادن آنها در محله های نزدیک با دیگر مسافران. آنها همچنین شوکه شده است که هیچ یک از آنها تست شده برای COVID-19.

شاهزاده بزرگ برگزار شد در سواحل به مدت شش روز به دلیل شواهدی وجود دارد که این زمین پرورش برای بیش از 20 عفونت به گذشته سفر یک سان فرانسیسکو-مکزیک سفر از Feb. 11-21. یک مسافر در سفر یک Placer County, ساکن درگذشت در تاریخ 4 مارس به علت عوارض با COVID-19.

زنده به روز رسانی: صدها خط برای HISD خدمات مواد غذایی (در HoustonChronicle.com)

پس از نه پله در خارج از کابین کروز برای نزدیک به یک هفته دکتر آلن Brast از دان ویل گفت که او و همسرش در نهایت ثبت کردن کشتی در روز سه شنبه در 3 p. m. مقامات وظیفه شد با در نظر گرفتن همه متوسط اما Brast گفت که در حالی که آنها در زمان خود او متعجب و متحیر که او از دست رفته بود.

Brast لود شد بر روی یک اتوبوس که نشسته پارک شده به مدت دو ساعت و 15 دقیقه. هر صندلی پر بود و اتوبوس به حال یک حمام کوچک. در ابتدا وجود ندارد هر غذا یا نوشیدنی که ساندویچ شدند و در نهایت در خدمت راننده اتوبوس گفت: “اگر شما می خواهید شما می توانید ماسک خود را خاموش و در حال حاضر به غذا خوردن و خطر است.”

سرماخوردگی و آلرژی یا CORNAVIRUS? این گرافیک از CDC می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید

زمانی که اتوبوس در نهایت کشیده در Travis AFB Brast و دیگران اجازه نداشتند به خالی کردن برای یک ساعت بالاخره در 10 p. m. زمانی که آنها فرستاده شده به پیدا کردن کیسه های خود را در یک توده ای از 400 قطعه از توشه. Brast با استفاده از آی فون خود را چراغ قوه یافت کیسه های خود پس از یک ساعت و 15 دقیقه.

“برخی از این افراد با واکر و عصا شد schlepping توشه خود را تا سه یا چهار پرواز از پله ها,” او گفت:.

کی Gleason از کالیفرنیا توضیح داده شده به طور مشابه اختلال disembarkment پس از راه رفتن پایین راهرو با شوهر و دو دختر در روز سه شنبه در 7 p. m.

“شوهر من استدلال می کند این بدترین بخشی از مصیبت” Gleason گفت. “نظر من این است که در یک کابین کوچک به مدت شش روز با فرزندان و احساس واقعا درمانده بود بدترین.”

این Gleasons همه حال خود را در دماهای گرفته شده قبل از سوار شدن به اتوبوس.

“ما در اتوبوس نشسته برای یک ساعت,” او گفت:. “وجود اختلاف در رفتن با دو مسافر. آنها ساکنان کالیفرنیا. آنها messed تا مدارک خود را. آنها تا به حال برای رفتن به عقب در کشتی. که غمگین بود به تماشا.”

پس از این حادثه اتوبوس نشسته پارک برای یکی دیگر از نیم ساعت. “هیچ کس در حال ساخت یک اطلاعیه و یا گفت:” در اینجا به همین دلیل ما انتظار,’,” او گفت:. “ما فقط نشسته وجود دارد scrunched هم که بسیار متناقض به همه چیز آنها ما را در کشتی.”

کف حمام شد “مرطوب و چسبنده” و نبود نور و یا کاغذ توالت.

“دختران ترس از رفتن به حمام,” او گفت:. “من تا به حال به درخواست راننده اتوبوس به کاغذ توالت. ضرورت برهنه … ما فقط تلاش برای به دست آوردن آن است. اما آنها ما را با بطری آب و یک ساندویچ است.”

پس از ورود در پایه Gleason گفت: آنها استقبال دوستانه کارکنان نظامی که فرار را از طریق فرایند و پاسخ به سوالات.

“ما در نهایت در طرف دیگر از حصار” او گفت:. “پس از آن بود بسیار تسکین اما هنوز هم حتی با مهربانی از قلب و هر کس انجام همه چیز را در قدرت خود را برای کمک به ما منابع به اندازه کافی نیست. ما به پایان رسید تا در اتوبوس تا نیمه شب. ما بسته بندی شده در یک اتوبوس با هم و گرفتن ماسک کردن چرا که ما تا به حال به نوشیدن آب ما. برخی از افراد مسن بودند تبدیل به رنگ قرمز و با گریه از راننده اتوبوس و درخواست او برای باز کردن ویندوز.”

Gleason همچنین با اشاره به پشته از توشه آیا به عنوان دیگران و یک نفر به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو با SFGATE نشان, هوای آزاد, آبپاش اسپری توشه با آب.

“حتی در حال حاضر وجود دارد در حدود 100 قطعه از توشه نشسته بدون توضیح در خارج از ورود به مرکز با حفاظت از هوا آمدن باران و غیره.” Brast گفت.

پس از بررسی در مسافران حال بررسی مخلوط از امکانات رفاهی. Gleason هیجان زده شد به یک آپارتمان بزرگ بسیار بزرگتر از اتاق در کشتی.

“ما ویندوز است که باز” او گفت:. “این است که تمیز کردن داخل در بیشتر قسمت ها. وجود دارد یک واشر و خشک کن در اتاق و ما حتی تا به حال مواد شوینده ما واشر. ما سه تلویزیون. آنها در حال در آوردن بطری کوچک آب از طریق روز. من فکر می کنم تنها قسمت سخت است فقدان هر چیزی که ما نیاز به دو هفته مانند خمیر دندان و تیلنول.”

دیگران ماندن در پایه اظهار نظر در اتاق سرد, نازک, پتو, کثیف منسوجات و کمبود حوله و قهوه, توالت نیست که خیط و پیت کردن و عدم دسترسی به دارو برای سالمندان و شیر برای کودکان.

Brast گفت: وعده های غذایی در ابتدا توزیع یک سبد در لابی. “عدم بهداشت و مردم فرز در بالای مردم بدون هر سازمان وحشتناک بود,” او گفت:.

وعده های غذایی در حال حاضر در حال خدمت در اتاق. “این باید کمک به یک معامله بزرگ با کمبود رسوب غیر ضروری احتکار,” او گفت:.

دیگر پیشرفت در حال ساخته شده به عنوان پایه آمار و ارقام چگونه مهمانان می توانند تحویل, اما هنوز هم هیچ یک از مردم مصاحبه برای این داستان شده اند تست شده برای coronavirus.

“من تو را دیدم یکی از این CDC بچه ها روز اول و پرسید:” هنگامی که ما می رویم به آزمایش می شود برای COVID-19?’ او گفت: “آیا شما احساس خوب است؟'” Brast به یاد می آورد. “او گفت:,” خوب, شما در حال رفتن به آزمایش تا زمانی که شما احساس خوب است.’

“این یک تراژدی است. این نامعقول است که آنها می توانند مانند این عمل. نه یک فرد می شود مگر اینکه شما بیمار هستند.”

SFGATE رسیده به کالیفرنیا دپارتمان سلامت عمومی کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان و تراویس پایگاه نیروی هوایی برای اظهار نظر در این داستان اما نشنیده بودم عقب که از اواخر جمعه شب.

امی Graff دیجیتال ویرایشگر با SFGATE. ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>