مسافران کروز تحت coronavirus قرنطینه می گویند که آنها از کمبود مواد غذایی اساسی توجه پزشکی

مسافران کشتی کروز تحت فدرال coronavirus قرنطینه می گویند آنها فاقد مواد غذایی, پزشکی و حال قرار دارد در شرایط غیر بهداشتی در تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که آنها را خاموش شاهزاده بزرگ بود “موفقیت فوق العاده ای.”

میشل ساندرز و 83 ساله مادر بزرگ هر دو از ایالت ایلینوی شده اند در انتظار برای مراقبت های پزشکی و دیگر اصول از آنها در میان 2,000 تخلیه از کشتی.

در Dobbins پایگاه هوایی رزرو در گرجستان هیچ کس آمد به بررسی درجه حرارت خود را برای نزدیک به دو روز ساندرز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز پنج شنبه – یک پروتکل استاندارد آنها وعده داده شده برای کمک به نظارت بر عفونت.

مواد غذایی تحویل داده نشد به اتاق خود را برای بیش از 12 ساعت پس از ورود خود را, او گفت:. اتاق خود را تا به حال هیچ حوله و یک نوار کوچک از صابون و او گفته شده است که با وجود ثابت بهداشت عمومی یادآوری برای شستن دست.

بدون تلاش ساخته شده است برای حفظ سابق مسافران کشتی کروز در یک محیط امن اجتماعی فاصله از یکدیگر برای جلوگیری از گسترش این بیماری مسری یا او گفت: فراتر از گفتن آنها را به پوشیدن ماسک زمانی که آنها را ترک اتاق خود را.

ساندرز گفت: مادر بزرگ او تبدیل شده است به طور فزاینده ترس و خورده زیاد است.

“نباید در کار من به نگه داشتن خود را امن” ساندرز گفت: شکستن را به اشک. “این باید کار خود را, و آنها آن انجام نشده است.”

روز جمعه در باغ گل رز رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش معاون رئیس جمهور مایک پنس برای “موفقیت فوق العاده ای در اوکلند” در هماهنگی disembarkment از شاهزاده بزرگ که تا به حال شناسایی دو مسافر و 19 خدمه با آلوده جدید کروناویروس زمانی که کشتی لنگر انداخت در نهایت روز دوشنبه در اوکلند کالیفرنیا.

بیشتر: 14 مسافر در سمت چپ Grand شاهزاده خانم به دیگران شروع قرنطینه در پایگاه های نظامی

متناقض حساب نمی آمد فقط از Dobbins اما از تراویس پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا و از لککلند ایر فورس بس در تگزاس است. بسیاری از کسانی که در قرنطینه سه پایگاه نظامی در حال حاضر به صرف روز در گیر خود را کروز کابین برای جلوگیری از گسترش coronavirus در حالی که ترتیبات ساخته شده بودند برای انتقال به پایگاه.

آنها در بر داشت یک تضاد بین پروتکل های پردازنده کشتی و در در پایگاه. در کشتی بودند محدود به اتاق خود. اما پس از اینکه با دقت هدایت کردن کشتی حفظ طیف گسترده ای از راه دور برای جلوگیری از احتمال گسترش عفونت آنها محکم کهنه به صندلی هواپیما پس از آن اتوبوس آنها را به پایگاه های نظامی.

نگرانی در مورد از دست رفته وعده های غذایی فاقد اطلاعات در مورد کوروناویروس تست و ناکافی مراقبت های پزشکی مطرح شد در طول یک بعد از ظهر شنبه تماس بین قرنطینه مسافران کروز در Dobbins و نمایندگانی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی و خط کروز.

“من فقط نگران برای همه, چرا که ما بسیاری از افراد در این ساختمان و آنها را در حال مراقبت” گفت: یک زن و اشاره کرد که او آگاه بود از مردم که تا به حال دریافت مقدار کافی از مواد غذایی و یا گم شده و وعده های غذایی به طور کامل.

یک نماینده فرماندار مونتانا در مورد شکایت داشتن مشکل گرفتن اطلاعات برای کمک به ساکنان خود دولت که قرنطینه می شوند. دیگر نگرانی در مورد سفر تدارکات و توشه از دست رفته.

مقامات متعهد به بررسی مشکلات.

“ما با تشکر از شما برای صبر خود را به عنوان ما سعی می کنیم برای حل و فصل دارو توشه منسوجات و تجهیزات اتاق مشکلات” HHS سخنگوی Cheri برنج گفت: کسانی که در تماس با اذعان به “قابل توجه بسیاری از چالش های لجستیکی.”

بخش پاسخ نمی دهند به ایالات متحده آمریکا امروز درخواست های اضافی, نظر, Princess Cruises پاسخ نمی دهند یا, اما در طول تماس کروز خط رسمی جف Salvatore تلاش برای اطمینان سابق مسافران است.

“شما نه تنها در این; ما همه با شما” سالواتوره گفت. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به این اساسا به عنوان آرام و خشنود به عنوان امکان پذیر است.”

روال مراقبت های پزشکی گزارش شده است فاقد در دابینز ، بارب ممکن است, 63, از بلومینگتون ایلینوی گفت: درخواست های خود را برای کمک به جایگزینی نسخه ای برای شوهرش رفت و هیچ جا. در نهایت او در بر داشت یک داروخانه های محلی برای ارائه آن است.

“ما باید برای رفتن التماس برای آب. ما باید برای رفتن ایستادن در حصار برای دریافت مواد غذایی” گفت: ممکن است توصیف یک مانع و حصار جدا قرنطینه مسافران از بقیه پایه. “ما احتمالا تحت درمان بدتر از زندانیان در حال حاضر.”

اواخر شنبه ساندرز’ مادر بزرگ دما در نهایت بررسی می شد به عنوان یک اقدام احتیاطی غربالگری برای عفونت کروناویروس. او باید یک تب. اما ساندرز بود و هنوز هم در حال انتظار برای او در نظر گرفته شود.

در مصاحبه دیگر مسافران بازگو مشکلات اضافی در سه پايه.

یک مسافر گرفته شده به پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا گفت: او و او را دو دختر جوان داده شد بدون صابون. او ذکر شده دیگر نگرانی ها: کثیف, ورق, بدون حرارت, عدم تست برای coronavirus و غیر توالت کار در برخی از اتاق باعث مردم باید برای ورود به اتاق از دیگران زمانی که آنها قرار است برای جلوگیری از تماس با هر یک از دیگر.

یک کنتاکی زن گفت: پیک, مجله, یک, ایالات متحده, امروز, شبکه, مقاله, که او احساس مانند یک زندانی در لککلند ایر فورس بس در تگزاس که در آن او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تست شده برای کوروناویروس.

بیشتر: کنتاکی زن روی Grand شاهزاده خانم می گوید او هنوز هم نشده است و تست شده برای coronavirus

برخی هر چند مشخص قرنطینه در فدرال امکانات حداقل از مصائب آنها را تجربه کرده اند پس از خبر شکست که یک مرد مسن با کروناویروس مرده بود پس از کروز با Grand شاهزاده قبلی آن سفر. برخی از مسافران و خدمه ماند سرنشین برای سفر دوم.

در حال حاضر در قرنطینه تراویس آسان درایو از خانه او در سان خوزه کالیفرنیا دانا Kaletta سپاسگزار است به صحبت کردن در پیاده روی در خارج از اتاق خود را حتی اگر او را به پوشیدن ماسک.

اما Kaletta گفت: “این تعطیلات من فکر می کردم رفتن به.”

گزارش اضافی توسط Curtis تیت و کریس Woodyard ایالات متحده آمریکا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>