جمعیت بسته سالن در میسوری دریاچه از رشتهکوه اوزارک نادیده گرفتن اجتماعی فاصله

منتشر شده

مسافرانی flocked به دریاچه از رشتهکوه اوزارک در طول تعطیلات آخر هفته از موازین اجتماعی فاصله دستورالعمل آنها به عنوان بسته بندی شده به باشگاه های قایق بادبانی, هوای آزاد, میله ها و رفت و آمد مکرر استخر در میسوری توریستی نقطه داغ.

تصاویری از خوشگذرانی موج در سراسر رسانه های اجتماعی نشان مردم خوردن و نوشیدن و شنا در محله های نزدیک. در یک تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط اخبار ایستگاه KSDK ده ها تن از مردم دیده می شود می تواند کهنه در یک پاسیو در فضای باز در زیر نشانه ای خواندن “لطفا تمرین های اجتماعی فاصله.”

CORONAVIRUS به روز رسانی: شهردار ترنر حرکت برای به اجرا درآوردن 25 درصد ظرفیت محدود برای هوستون کسب و کار

صحنه تأکید چگونه برخی به تفسیر سست شدن coronavirus محدودیت های پیش از تعطیلات روز یادبود به عنوان یک دعوت نامه برای بازگشت به قبل از همه گیر نسخه عادی. در میان متنوع و گاهی متضاد سفارشات از دولت و مقامات محلی از مردم در سراسر کشور شده اند از چپ به تصمیم گیری خود را چگونه به شدت به پیروی از قوانین.

تصاویر بدستآمده رگبار انتقاد از مردم خشمگین توجهی برای رهنمودهایی که کارشناسان بهداشت عمومی باید ماه را صرف ترویج.

“من حتی نمی دانم چه می گویند دیگر” مگان مک کین شرکت میزبان از ABC “نظر” است.

مانند بسیاری از کشور میسوری اجازه داده است برخی از کسب و کار به بازگشایی و نورد pandemic مربوط به ممنوعیت فعالیت های غیر ضروری و حتی به عنوان محققان هشدار می دهند که ویروس هنوز در حال گسترش در نرخ بیماری همه گیر در میسوری و 23 کشورهای دیگر.

پس از میسوری را stay-در-خانه سفارش تمام شده در مارس 3, رژیم صهیونیستی است. مایک کشیش بخش. یک جمهوری خواه گفت: طیف وسیعی از کسب و کار از جمله سالن می تواند رزومه خدمات به عنوان طولانی به عنوان صندلی بود و فاصله برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله. دولت دستورالعمل آینه آن صادر شده توسط دولت فدرال آموزش مردم برای اقامت شش فوت از هم جدا زمانی که آنها در خارج از خانه های خود.

بسیاری از کسب و کار در اطراف دریاچه از رشتهکوه اوزارک بسته در بهار زمانی که این بیماری همه گیر رسید. اما به عنوان دولت نقل مکان کرد به بازگشایی آنها مهمان مجاز به rebook رزرو. چندین هتل و اقامتگاههای تفریحی را در رسانه های محلی گفت هفته گذشته که آنها به طور کامل رزرو شده از طریق آخر هفته.

در <url> به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی مردم می تواند دیده می شود به صف خارج مرداب جک, انتظار برای ورود به در حال حاضر بسته بندی شده نوار و جلو پنجره.

“کرونا-free” در خط فریاد زد: به عنوان دوربین panned به او.

اسکله ایجاد میزبانی یک حزب استخر شنبه به نام “صفر اردک داده شده” است که شامل دی جی و زنده گروههای موسیقی است. یک Facebook صفحه توصیف این رویداد به عنوان یک تابستان کیکآف و نشان داد نزدیک به 400 نفر حضور داشتند.

بسته بندی شده WATERPARKS: جمعیت فرود بر تگزاس waterpark در آخر هفته روز یادبود

یک نماینده از مرداب جک بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر یکشنبه. سازمان رویداد گفت: در مارس 7 Facebook پست محل بود “با کار گرفته و به توصیه مقامات دولتی و تیم مدیریت و خواهد بود پس اجتماعی فاصله دستورالعمل” و اضافه میکند: “اقدامات احتیاطی اضافی و اقدامات ایمنی گرفته خواهد شد.”

میسوری گزارش شده بیش از 11,700 موارد coronavirus و 676 مرگ و میر. یک مطالعه انجام شده توسط پژوهشگران در امپریال کالج لندن گفت: این یکی از 24 ایالت آمریکا بود که در عین حال برای مهار coronavirus و در معرض خطر موج دوم از عفونت.

ضخامت جمعیت نیز دیده می شد در سواحل و جاذبه های دیگر در ساحل شرقی از جمله شهر اقیانوس مرور و ساحل در بازگشایی جرسی شور.

– – –

واشنگتن پست مریل Kornfield کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>