بازی رایانه مدیر عامل مراحل پس از انتشار جنجالی زوم تماس

گرگ Glassman شدت پایین به عنوان مدیر عامل رایانه پس از مدت کوتاهی یک گزارش گفت: بنیانگذار شرکت تناسب اندام ساخته شده چندین اظهارات بحث برانگیز در طول خصوصی زوم تماس با بدنسازی صاحبان این شرکت در بیانیه ای گفت.

“ما در حال عزاداری برای جورج Floyd — من فکر نمی کنم من و یا هر یک از کارکنان” با توجه به ضبط کامل از زوم جلسه که فرستاده شد به BuzzFeed News.

“شما می توانید به من بگویید چرا من باید سوگواری برای او ؟ دیگر از آن, آن را سفید چیزی که به انجام — دیگر از آن به من یکی دیگر از دلایل” Glassman, 63, بنا به گزارش خواسته مینیاپولیس بدنسازی مالک در طول تماس در روز شنبه. فلوید مرگ که دستگیر شد در تصویری است تظاهراتهایی در سراسر ایالات متحده در اعتراض به خشونت پلیس. چهار سابق مینیاپولیس افسران پلیس متهم شده اند.

نژادپرستانه پست ها: تگزاس مدرسه عضو هیئت مدیره به نام به استعفا شد و پس از دفاع نژادپرستانه Facebook posts

Glassman حتی ارائه برخی بی اساس تئوری های توطئه اطراف افسر درک چوین دخالت در Floyd مرگ است. چوین است که به اتهام قتل درجه دوم و فلوید می کرد در همان مینیاپولیس, کلوپ شبانه, El Nuevo بازار مال فروشان.

“این بسیار جالب است که جورج می شود با ظهور تقلبی و چه کسی می آید اما سر از امنیت از باشگاه رقص ؟ تماشا کنید: این چیزی که می خواهم به نوبه خود به درجه اول قتل” Glassman این گزارش گفت: در تماس است. “این چیزی است که آن را به نوبه خود به. و آن را به خاطر من پیش بینی این. ما از دوستان خود در FBI در محله خود و آنها از این نظر است که این قتل درجه اول و آن را به سکوت او را بیش از پول تقلبی. که این باور. این چیزی است که پلیس فکر می کنم.”

Glassman اظهارات در زوم شد بنا به گزارش های ساخته شده تنها چند ساعت قبل از او با ارسال یک صدای جیر جیر به نظر می رسد که برای ایجاد نور از هر دو فلوید مرگ و بیماری همه گیر کوروناویروس.

روز شنبه در دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی مرکز توییتی “نژادپرستی یک مسئله بهداشت عمومی.” Glassman پاسخ داد: “این FLOYD-19.”

به زودی پس از ارسال این توییت ورزشگاه در سراسر کشور آغاز شد قطع روابط به, بازی رایانه, با, Reebok, گفت: آن را نمی خواهد تمدید آن معامله با این شرکت است.

“همکاری ما با بازی رایانه HQ می آید به پایان بعد از این سال” Reebok گفت. “ما شده اند در بحث ها در مورد یک توافق جدید در پرتو وقایع اخیر ما را ساخته اند این تصمیم به پایان همکاری ما با بازی رایانه HQ. ما برآورده خواهد شد ما باقی مانده تعهدات قراردادی در سال 2020 است.”

نفرت انجام: ایالت تگزاس آتش سوزی که گفته می شود معترضان به نام یک دسته از میمون ها’

Glassman, از طریق شرکت خود را به حساب توییتر نوشت: “من بازی رایانه HQ و رایانه جامعه را نه به نژاد پرستی. من ساخته شده یک اشتباه در کلمات انتخاب کردم دیروز. قلب من عمیقا غمگین درد ناشی از آن است. این یک اشتباه بود نه نژادپرستانه اما یک اشتباه است.”

آخرین وحی از Glassman نظرات در زوم به نظر می رسد به گذشته بوده است نی.

“من پله را به عنوان مدیر عامل رایانه, Inc., و من تصمیم به بازنشسته” Glassman گفت: در روز سه شنبه. “روز شنبه در من ایجاد شکاف در بازی رایانه جامعه و ناخواسته صدمه بسیاری عضو آن است. من نمی توانم اجازه دهید من رفتار ایستاده در راه HQ یا وابسته به’ ماموریت. آنها بیش از حد مهم به خطر اندازد.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>