کرازبی دارای پورت نچز-نخلستان در دو منطقه دور

کرازبی دوم PJ Haggerty عمدا خراب سه بار در دقیقه آخر. او ساخته شده همه شش نفر از کسانی که پرتاب آزاد تلاش در دقیقه آخر.

آن رایگان می اندازد کمک مامان دفع اواخر اجرا شده توسط پورت نچز-باغ سرخپوستان به عنوان کرازبی برنده 61-50 در دو منطقه از بازی حذفی در گوس کریک یادبود دبیرستان در روز سه شنبه.

یازده Haggerty بازی-بالا 24 امتیاز در آمد سه ماهه چهارم.

پورت نچز-نخلستان در زمان یک نقطه منجر به حاصل کار دو تیم.

سه دقیقه به سه ماهه سوم نمره گره خورده بود. کرازبی بسته سه ماهه سوم در یک 14-6 اجرا شود.

“ما می خواستیم برای تغییر سرعت. آنها کاهش سرعت کارگر بازی کمی کاهش آن را به سرعت گفت:” کرازبی مربی ادوین Egans. “ما شروع به گرفتن برخی از خوب خیز دال. شدت برداشت و ما آغاز شده به آنها را به بازی توپ از نیمه دادگاه.”

هفت کرازبی junior Jaylen هرمان 12 امتیاز در آمد سه ماهه سوم.

Haggerty یک سرقت در باز داشتن از سه ماهه چهارم و در زمان آن را به انتهای دیگر برای لیآپ. تاریخ Deniquez دونن آمار و Haggerty ساخته شده یکی از دو پرتاب آزاد به گسترش کرازبی را منجر به 14 در دقیقه افتتاح سه ماهه چهارم.

دان به پایان رسید و با 14 امتیاز.

Back-to-back سه اشاره گر توسط PNG ارشد Khristian Curtis بسته کردن یک اجرا که قطع Cougars’ منجر به شش با 1:45 در سمت چپ بازی.

پس از گرفتن یک دفاعی توقف PNG فرار کردن دادگاه به دنبال کاهش بیشتر منجر شود. به جای کرازبی دوم شان Elkinton مسدود میکنه.

“او یک فشار مرد” Egans گفت: از Elkinton. “او متوقف شد و آنها را از نمره به سرعت ما اجازه راه اندازی دفاع از ما.”

سرخپوستان نیست نمره متعاقب آن اختیار که منجر به عمدی خطا را در دقیقه آخر.

کرازبی تا به حال تنها شش نفر از آن 10 پرتاب آزاد در سه ماهه چهارم قبل از ساخت هفت نهایی خود را هشت.

“شما باید درک کنند این بچه ها جوان هستند وجود دارد فشار” گفت: Egans. “ما بسیار خوب پرتاب آزاد تیراندازی تیم. ما نمی شلیک کنید آن را به خوبی برای کشش و من نمی خواهم برای قرار دادن بیش از حد در آنها است. آنها آرام است. ما خواهید بود خوب جلو می رویم.”

پیروزی بود برنامه اول حذفی پیروزی در هفت فصل است. Egans می بیند که به عنوان اثبات این که این برنامه در حال رفتن در مسیر درست است.

کرازبی که 25-10 در این فصل با برنده بازی خواهد کرد 23-11 Northside که ضرب و شتم پرورش 65-63 که همان شب در منطقه دور از برگشتی.

در Cougars به دنبال پیروزی در چند بازی حذفی برای سومین بار در این قرن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>