خدمه می خواستم برای سرقت داخل شرق هوستون آبجوسازی

هوستون پلیس منتشر شد جزئیات بیشتر در مورد سرقت از بانک در داخل شرق هوستون آبجوسازی هفته گذشته است.

سه مرد با لباس سر تا پا در ایمنی دنده کشیده اسلحه در کارکنان و مشتریان در هم اتحادیه های اعتباری در صبح روز پنج شنبه است که در واقع در داخل Anheuser-Busch آبجوسازی در امتداد شرق اتوبان و Gellhorn. پلیس می گویند که آنها دستور داد هر کس به زمین قبل از singling از مدیر شعبه.

پدر متهم: خوب سامری می کشد کودک از کشنده خراب پدر به اتهام قتل,

آنها به دستور مدیر برای باز کردن امن در یک دفتر پشت قبل از یورش گوی زیر شلواری. پلیس نامیده می شدند به اتحادیه های اعتباری به سرقت اتفاق می افتد اما این سه نفر قبل از فرار ماموران وارد شدند.

خدمه ساخته شده با مقدار نامعلومی از پول است. هیچ کس مجروح شد.

اولین مظنون است که به عنوان یک مرد سیاه و سفید در 40s و 50s حدود 5 فوت و 10 اینچ به 5 فوت و 11 اینچ قد بلند با یک کلفت ساخت. او با پوشیدن یک خاکستری سخت کلاه و عینک آفتابی و سفید, یک, ماسک, زرد, ساخت جلیقه و آبی, پیراهن آستین.

مظنون دوم نیز به عنوان یک مرد سیاه و سفید در 40s و 50s ایستاده بین 5 فوت و 6 اینچ و 5 فوت و 8 اینچ قد بلند با متوسط ساخته شده است. او نمک و فلفل مو ریش نارنجی سخت کلاه و عینک آفتابی و آبی و نارنجی ساخت جلیقه در طول سرقت.

سومین مظنون است که به عنوان یک مرد سیاه و سفید در 20s خود و یا 30s حدود 5 فوت و 8 اینچ به 5 فوت و 10 اینچ قد بلند با نازک ساخت. او با پوشیدن یک پرتقال Astros کلاه و عینک آفتابی و آبی ماسک و لباس سیاه و سفید.

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>