ایجاد یک حیاط خلوت واحه برای لذت بردن از خانواده و دوستان و

با هوستون semitropical آب و هوا, مردم, خود, دوستان, خانواده و حیوانات خانگی صرف مقدار زیادی از زمان در پشت حیاط خود را. علاوه بر نصب درخشان استخر و/یا ویژگی های آب, آنها ممکن است در یک باغ گل عرشه پاسیو کودکان playscape یوگا منطقه و یا صفحه نمایش بزرگ تلویزیون در پوشش پاسیو به عنوان به خوبی به عنوان یک آشپزخانه تابستان با کوره سینک و یخچال و فریزر.

دعوت حیاط خلوت می توانید صاحب خانه می خواهید به استفاده از خود را حیاط خلوت تر از همیشه و بدون هیچ محدودیتی به تصورات مردم — و یا توانایی به آنها را تبدیل به واقعیت است.

شکوه گیاهان و گل ها می تواند در افزایش هر واحه حیاط خلوت. بنفش و صورتی و یا آبی ادریسی آنقدر بزرگ است که چند می توانید با پر کردن یک گلدان و کرپ myrtles یک جزء اصلی در هوستون. Geraniums آسان به رشد, رنگارنگ, و نیاز به کمی مراقبت. آمریکا مراتع (americanmeadows.com) یک محل برای پیدا کردن دانه های گل و لامپ همراه با کاشت اطلاعات و پیشنهادات.

و هر منطقه استخر می توان به مورد علاقه خود را به Cancun – یا باهاما-سبک نشینی با برخی از زرق و برق دار درختان نخل که رشد بسیار خوبی در منطقه هوستون. وجود دارد تعدادی از مراکز باغ در این منطقه با کارکنان آگاه و عمیق موجودی از گیاهان خانه را برای صنوبر تا واحه. و یا یک حرفه ای landscaper می توانید تمام برنامه ریزی و نصب و راه اندازی به جای.

علاوه بر این ورزش هنردوستان همچنین ممکن است بخواهید برای نصب قرار دادن رنگ سبز و یا یک حلقه بسکتبال و backboard در حالی که آنهایی که جوان تر ممکن است بخواهید یک منطقه به پا زدن در اطراف یک توپ فوتبال یا پرتاب یک توپ فوتبال.

انتخاب یک استخر

“هنگامی که مشتریان در آمده, آنها معمولا نمی دانند چه می خواهند حق دور. ما آنها را نشان می دهد تصاویر. که به آنها می دهد ایده” گفت: Christina کاستیلو یک فروشنده با دقت Pools & Spas. “برای افرادی که با کودکان و نوجوانان, چلپ چلوپ کردن لنت ها و اسلاید های بسیار محبوب هستند.”

هنگامی که توصیف چگونه آنها کمک به مشتریان در انتخاب حیاط خلوت امکانات دقت عضو هیات تریسی کندی گفت: “ما برنامه ریزی قرار ملاقات بنابراین کسی که می رود به صحبت کردن با یک مشتری. ما آنها را نشان می دهد عکس از استخرهای ما طراحی شده اند, به آنها یک ایده از برخی از گزینه های مختلف به نظر می رسد.”

کندی گفت که برای افرادی که با کودکان و نوجوانان آنها را به فروش تعداد زیادی از اسلاید و “خورشید قفسه” و یا کم عمق فضایی با کمی آب بر روی آنها. این می تواند برای lounging ابتلا به برخی از آفتاب و آرامش بخش است.

ویژگی های خاص

آبشارها نیز بسیار محبوب است. این طرح با تقلید از طبیعت و نمایش می دهد آب در ورق آبشار و غار سبک می افتد. علاوه بر بزرگ به دنبال آنها اضافه تسکین دهنده صدای جریان آب را به استخر.

چه در مورد اضافه کردن یک اسلاید آب که مارها را به استخر اصلی برای جوانان, برای لذت بردن از و یا یک استخر با یک ساحل شنی مناسب برای ساختمان sandcastles?

آیا شما می خواهید برای روشن کردن یک منطقه بزرگ و یا بیشتر متمرکز بر یک روشنایی می تواند به افزایش یک استخر در منطقه به خصوص در شب. رنگ یا روشنایی لهجه می تواند کمک به ایجاد جلوه های ویژه و یا محیط می باشد. Castillo گفت که به روشنایی می آید, مردم ترجیح می دهند رنگ LED نصب setups.

آتش قطعات مانند آتش جداول چاله آتش و آتش کاسه می توانید اضافه کردن یک بعد اضافی به استخر و پاسیو منطقه است. آنها می آیند در همه اشکال و اندازه های مختلف و برای هر زمان از سال به خصوص در ماه های زمستان.

دلفین ها, پری دریایی, قوها, هنر فلز و زیبا در باغ کوتوله ی چند چیز برای تزئین اطراف استخر نیز هست. برخی کوچک هستند در حالی که دیگران ایستاده است.

هموار راه عالی برای قدم زدن در اطراف حیاط باغ یا گل تخت و یا می توانید اجازه می دهد بچه ها را سوار موتور سیکلت خود را در فضاهای بزرگتر. اضافه کردن روشنایی خورشیدی برای یک مسیر می تواند تولید یک شب تب و تاب بودن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>