Crayola معرفی رنگ های جهان’ مداد رنگی طراحی شده برای آینه تنوع بیشتر

منتشر شده

Crayola راه اندازی جدید “رنگ جهان” مداد رنگی الهام بخش تر و فراگیر جهانی برای کودکان در سراسر جهان است.

24 جدید به خصوص فرموله شده مداد رنگی طراحی شده برای آینه و نمایندگی بیش از 40 جهانی پوست تن در سراسر جهان گفت:” آزادی مطبوعات.

پیتزا کلبه تجلیل کلاس 2020: Pizza Hut, جشن کلاس 2020 با نیم میلیون رایگان پیتزا

“با جهان در حال رشد بیشتر و متنوع تر از همیشه قبل از Crayola امید ما به رنگ های جدید از دنیای مداد رنگی افزایش خواهد یافت نمایندگی و پرورش بیشتر احساس تعلق و پذیرش” می گوید: Crayola مدیر عامل غنی Wuerthele.

“ما می خواهیم به رنگ های جدید از دنیای مداد رنگی برای پیشبرد گنجاندن در خلاقیت و تاثیر چگونه بچه ها بیان خودشان هستند.”

برای اطمینان از رنگ های جدید از جهان منعکس شد با دقت Crayola همکاری با ویکتور Casale رئیس سابق شیمیدان در مک, آرایشی و بهداشتی و در حال حاضر مدیر عامل شرکت اوباش زیبایی.

“من صرف زندگی من در تلاش برای ایجاد جهانی سایه پالت آنجا که من می دانم آنچه در آن می خواهم به یک فرد است که در نهایت دقیق خود را مطابقت. آنها احساس گنجانده شده و به رسمیت شناخته شده” گفت: Casale.

Crayola “رنگ جهان” مداد رنگی آمده در 24 و 32-تعداد بسته خواهد شد و ضربه قفسه در ماه ژوئیه گفت: آزادی مطبوعات.

32-تعداد مداد رنگی مومی بسته خواهد شد به طور انحصاری از در خارج می شود و متشکل از 24 رنگ های جدید به همراه چهار و چهار رنگ چشم. شما می توانید قبل از سفارش شما از طریق این لینک در اینجا.

برای, 24-تعداد بسته مداد رنگی مومی مصرف کنندگان می توانید با ارسال ایمیل خود را از طریق این لینک در Crayola.com به هشدار در محصول و در دسترس بودن.

در علاوه بر این به “رنگ جهان” مداد رنگی Crayola همچنین معرفی یک رنگ جدید از جهان رنگ آمیزی و فعالیت های کتاب است.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>