Covid مانند ویروس فرستاده شد به ووهان در سال 2013 ساندی تایمز می گوید

ویروس در نمونه های ارسال شده به ووهان موسسه ویروس شناسی هفت سال پیش از نزدیک شبیه Covid-19 بنا به گزارش ساندی تایمز را مبنی سوالات پاسخ داده نشده در مورد ریشه های جهانی و همه گیر.

دانشمندان در سال 2013 ارسال منجمد نمونه به ووهان آزمایشگاه از یک خفاش آلوده سابق معدن مس در جنوب غربی چین و پس از شش مردانی که شده بود پاکسازی مدفوع خفاش وجود دارد قرارداد شدید پنومونی ،

سه نفر از آنها فوت کرد و به احتمال زیاد باعث شد یک coronavirus انتقال از یک خفاش ساندی تایمز گزارش به نقل از یک پزشک که سرپرست مشغول به کار در بخش اورژانس که تحت درمان با مردان است. همان معدن در استان یوننان پس از آن مورد مطالعه توسط Shi Zhengli یک کارشناس در سارس-مانند coronaviruses از بت ریشه در ووهان موسسه ویروس شناسی.

شیعه با نام مستعار “بت زن” برای او اعزامی در خفاش غار توصیف Covid-19 در فوریه سال 2020 مقاله گفته شد 96.2% شبیه به یک coronavirus نمونه نام RaTG13 به دست آمده در یوننان در سال 2013. ساندی تایمز گفت: RaTG13 است “مسلما” این ویروس که داشت در معدن رها شده است.

چین ‘زن خفاش’ هشدار Coronavirus فقط نوک کوه یخ

تفاوت بین نمونه ها هنوز هم ممکن است نشان دهنده دهه’ ارزش تکاملی فاصله با توجه به مخالف دانشمندان ذکر شده در این مقاله است. ساندی تایمز گفت: “ووهان آزمایشگاه نیست پاسخ به پرسش آن است.

در مه, مدیر ووهان موسسه ویروس شناسی گفت: هیچ زندگی می کنند کپی از RaTG13 ویروس در آزمایشگاه پس از آن می شده اند غیر ممکن است برای آن به نشت. هیچ شواهدی وجود ندارد آزمایشگاه که منبع شیوع جهانی آغاز شد که در ووهان. اما رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که ممکن است در او دیده بودم در اثبات این نظریه تناقض سرویس های اطلاعاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>