COVID-19 ببر: حیوانی سیاره نشان می دهد, توضیح می دهد که چگونه نادیا مورد آزمایش قرار گرفت و آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر

چگونه می توانم شما تست یک ببر برای coronavirus?

باغ وحش برانکس ارشد دامپزشک توضیح می دهد که فرایند آزمایش برای نادیا چهار سال ببر مالایا که تست مثبت برای coronavirus این هفته جلب توجه بین المللی در 10 دقیقه به روز رسانی بر روی حیوانات سیاره “باغ وحش” این شنبه (9 EDT/PDT).

اما اولین خبر بزرگ: نادیا و شش دیگر گربه های بزرگ نشان دادن علائم COVID-19 گفتوگوی دکتر پل کلل می گوید.

“خوشبختانه نادیا و دیگر ببر و همه شیرها در حال نشان دادن روزانه مترقی نشانه هایی از بهبود. و ما انتظار داریم کامل بهبود برای همه آنها” Calle می گوید در یک ویدیو که بخشی از شنبه قسمت از حیوانات سیاره سری است که طول می کشد در پشت صحنه نگاه در باغ وحش برانکس.

نادیا مورد آزمایش قرار گرفت و پس از او خواهر آزول دو ببر آمور و سه شیر آفریقایی توسعه سرفه های خشک. روز یکشنبه باغ وحش برانکس و وزارت کشاورزی ایالات متحده اعلام کرد سه آزمایشگاه تایید کرده بود مثبت COVID-19 آزمون برای نادیا که تا به حال سرفه و خفیف از دست دادن اشتها.

در آینده قسمت, Calle توضیح می دهد که این فرایند است که کمی پیچیده تر از این درایو تا روش انجام شده توسط بسیاری از افراد بشر.

“برای انجام این تست, آن را شبیه به چگونه مردم آزمایش, اما, البته, نادیا تحت بیهوشی عمومی و با ما به دست آمده سواب از بینی و پشت گلو او و مایع از ریه ها” Calle می گوید. “پس از آن همه کسانی که از نمونههای ارسالی به آزمایشگاه دامپزشکی برای تست. دامپزشکی آزمایشگاه های تایید نشده که نادیا آلوده شد با همان ویروس است که بر مردم است.”

سلامت حیوانات: باغ وحش برانکس ببر می شود اولین از نوع خود برای تست مثبت برای coronavirus مقامات می گویند

حیوانات کارشناسان پزشکی در حال تطبیق با مثبت شدن تست اول شناخته شده به عنوان مثال از یک ببر آلوده شدن با این ویروس.

“این نبود قرار است به اتفاق می افتد به شیر و ببر و دیگر گربه های بزرگ, بنابراین در حال حاضر ما در حال نوشتن کتاب در مورد چه اتفاقی می افتد وقتی که یک شیر یا ببر می شود آلوده coronavirus” Calle می گوید.

Calle قبلا گزارش شده این گربه های بزرگ آلوده شدند و پس از آمدن به تماس با یک یا بیشتر بدون علامت کارکنان است. این باغ وحش دارای تصویب سیاست های جدید برای حفاظت از حیوانات است.

“ما در حال تمرین های اجتماعی فاصله ما با گربه های وحشی به عنوان به خوبی. ما در حال برقراری ارتباط نزدیک با آنها و نگهبانان با پوشیدن ماسک و بارانی یا روپوش و اقدامات در محل برای جلوگیری از عفونت در گربه,” او می گوید.

چهار قسمت خواهد شد از ویژگی های کارشناسان از دیگر حیوانات سیاره را نشان می دهد از جمله “منقرض شده و یا زنده” زیست شناس حیات وحش فارست Galante توضیح چگونه COVID-19 متصل به حیات وحش و دکتر جف جوان از “دکتر جف: کوه های راکی دامپزشک” بحث اگر و چگونه این ویروس را تحت تاثیر قرار حیوانات خانگی.

آوریل 5 وزارتخانه در بیانیه ای در مورد نادیا تست مثبت گفته شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از حیوانات خانگی تبدیل شدن به بیمار با COVID-19 در ایالات متحده, اما هر کسی که به این بیماری باید محدود کردن تماس با حیوانات تا بیشتر شناخته شده است در مورد ویروس.

باغ وحش برانکس بسته شده به مردم از اواسط ماه مارس. اول ببر شروع به نشان دادن نشانه هایی از بیماری در 27 مارس ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>