COVID-19 خطرناک است برای سالمندان است. اما این تهدید را افزایش می دهد در مناطق روستایی شهرستان که در آن مراقبت های دور است.

جیمز جویس و پرورش در یک زندگی روستایی تکه تگزاس هیل کشور پوشانده در اوکس پریدن با گوزن و خال خال با دریاچه ها. اما کمتر علاوه بر خوش آمدید به چشم انداز خود را وارد کرده: COVID-19.

با توجه به سن او 90 و او 94 — زن و شوهر به خصوص در معرض خطر همراه با 36% Llano County است که بیش از 65.

“این مرا می ترساند مرگ البته می گوید:” جویس پرورش اضافه کرد که او و شوهرش اجتماعی فاصله گرفتن غذا از تحویل دختران خود و اقامت در تماس با پزشکان که 35 مایل دورتر در فردریکسبورگ. “هر راست فکر فرد خواهد بود وحشت زده اگر شما نگاهی به آنچه در جریان است در سراسر جهان است.”

The Fosters ها حق دارند نگران بالقوه ویران coronavirus می تواند انتقام بر 50 میلیون آمریکایی از سن بازنشستگی. یک مارس 18 گزارش از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری اشاره می کند که 31 درصد از موارد 45 درصد از بستری شدن در بیمارستان و 53 درصد از ICU پذیرش و 80 درصد از مرگ و میر مرتبط با COVID-19 شامل سالمندان است.

برخی از نقاط ایالات متحده به طور بالقوه آماده برای یک سخت تر از ضربه از این ویروس بیش از دیگران است. ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل نشان داد که در 341 استان ها — یا 11 درصد از ایالات متحده تمام شهرستان ها — حداقل 25 درصد از افراد 65 ساله یا مسن تر. در سراسر کشور تنها 16 درصد از جمعیت بیش از 65 با توجه به سرشماری.

‘نه فقط یک شهر بزرگ موضوع’: Coronavirus موارد افزایش می یابد در روستایی امریکا محبوب با گردشگران

وقتی که می آید به ایالات متحده است که دارای غلظت بالایی از سالمندان تگزاس منجر ملت با 27 از آن 341 سالمندان-سنگین استان ها, به دنبال, نبراسکا, میشیگان مونتانا فلوریدا و کارولینای شمالی است.

پیچیده مسائل 83 درصد از کسانی که سفیدی شهرستانهای طبقه بندی شده توسط سرشماری ایالات متحده به عنوان روستایی تعریف شده به عنوان مناطق که در آن مردم زندگی می کنند دور از مراکز شهری. بنابراین در حالی که در یک دست و اجتماعی فاصله آسان تر است از زمانی که مردم کمتر در هر هکتار آن دسته از افرادی که نیازمند کمک هستند دورتر از پزشکی و خدمات اجتماعی.

به عنوان ملت پرانتز به صورت موج در COVID-19 موارد بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان به شدت نگران آن است که نرخ بالای سرایت در ارشد-سنگین استان ها می تواند فاجعه طلسم به خصوص در مناطق که در آن با کمک گرفتن اغلب به معنی درایوهای های طولانی به آرامی کارکنان و مجهز به امکانات.

“این بدترین وضعیت ممکن می گوید:” آلن مورگان مدیر عامل شرکت ملی بهداشت روستایی انجمن غیر انتفاعی است که فراهم می کند رهبری برای بهداشت روستایی مهم است. “روستایی آمریکا, مسن, مریض تر و فقیرتر. در حال حاضر ترکیب که با 2,000 بیمارستان های روستایی که در آن 1,300 باید 25 یا کمتر تخت که نیمی از آن باید فقط یک ونتیلاتور در سایت. ما سیستم طراحی شده برای بهره وری نه افزایش ظرفیت.”

مراقبت های بهداشتی در مناطق روستایی شد ظریف قبل از این ویروس وارد شده است.

مطالعات نشان می دهد سالمندان روستایی به طور معمول باید یک آرایه گسترده تر از مزمن مسائل مربوط به سلامت و میزان مرگ و میر بالاتر در مقایسه با همتایان شهری خود را. و حدود دو سوم از روستایی شهرستان را کمبود متخصصان مراقبت های بهداشتی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط اداره بهداشت و درمان نیروی کار است.

دیگر مسائلی که به خصوص فلج کننده در طول امروز ویروس همه گیر با آن اجتماعی فاصله مقرر در اکثر ایالت شامل پر از لکه های پهن باند دسترسی بسیار مهم است که برای بازدیدکننده داشته است پزشکی از راه دور و اتکا بیشتر داوطلب نیروی اورژانس پزشکی تکنسین ها و رانندگان.

این عوامل می تواند ایجاد یک طوفان کامل است که برگ های مسن آمریکایی زندگی در انزوای نسبی به ویژه آسیب پذیر به ویروس می گوید: Luisa Franzini صندلی از دانشگاه مریلند سلامت, سیاست و مدیریت بخش.

“در بهترین زمان بسیاری از این افراد باید مسائل مربوط به دسترسی به مراقبت های بهداشتی که آیا آن را به امکانات و یا فقط یک کمبود پزشکان در منطقه خود را برای شروع با, می گوید:” Franzini. “به خاطر داشته باشید این فقط در مورد این که آیا مردم به این ویروس در این مورد با نگه داشتن به طور منظم مراقبت های بهداشتی مسائلی که در حال حاضر می تواند یک موضوع است.”

‘در کار اضطراری آموزش’: بیمارستان ها ممکن است اجرا پایین در کارکنان برای اجرای هواکش برای بیماران مبتلا به کروناویروس

5 روستایی شهرستانهای نبرد coronavirus

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در پنج کشور با درصد بالایی از شهرستان ها هستند که خانه به جمعیت زیادی از سالمندان: تگزاس و آریزونا, میسوری, مونتانا, و, New Mexico.

در هر صورت مقامات ابراز اعتماد به نفس در برنامه ریزی اقدامات در دست انجام به نگه داشتن پزشکان امن و کار در حالی که تصدیق کرد که هیچ کس واقعا آماده برای بدترین سناریو است که در آن درمانگاه روستایی در حال غرق COVID-19 موارد است.

Tucked دور در غرب آریزونا, La Paz شهرستان را پوشش می دهد 4,500 کیلومتر مربع است و تنها 21,000 ساکنان آن را دوم حداقل پرجمعیت شهرستان در دولت کویر. در زمستان و بهار که snowbirds گله به منطقه رو به بالا 50% از کسانی که ساکنان سالمندان بسیاری از آنها بین 30 تا 60 مایل از یک دکتر می گوید: Kevin قهوه ای, مدیر عامل شرکت, La Paz منطقه ای بیمارستان در بخشداری پارکر.

“ما روستایی بنابراین اجتماعی فاصله سخت نیست برای ما, اما بله همه در مورد ما نگران غرق شدن در اینجا اگر همه چیز بد می گوید:” قهوه ای است. خود انتقادی دسترسی بیمارستان — امکانات ایجاد شده در مناطق روستایی توسط یک سال 1997 برنامه فدرال — دارای 25 تخت, سه ICU واحد و سه فن های مورد استفاده در درمان کسانی که مبتلا به COVID-19-ریه ناشی از سقوط.

براون می گوید که اگر چه هیچ پناهگاه در محل سفارش در عین حال در شهرستان کارکنان خود را تشویق بیماران به ماندن به جز در مواقع اضطراری و محدود کردن ملاقاتها. اعمال جراحی الکتیو لغو شده اند برای حفظ لباس و ماسک و دستکش و حیاتی دیگر تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE برای متخصصان مراقبت های بهداشتی.

“با توجه به ظرفیت ما در پایان ما فقط می تواند انجام آنچه که ما می توانید انجام دهید” می گوید: قهوه ای.

در کشور همسایه جدید مکزیک که در آن عمیقا جنگلی Catron شهرستان 41 درصد از 3,500 ساکنان بیش از 65 دان دانیل آماده کرده است و پزشکان که کار را برای پروتستان خدمات پزشکی که در آن او است معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار برای رشد coronavirus تهدید.

همیشه در ارتباط ماندن حتی زمانی که همه ما از هم جدا. پیوستن به ما Coronavirus Watch Facebook ،

اين تلاش ها شامل مطمئن شوید پروتکل ها در محل برای نگه داشتن کسانی که فکر می کنند ممکن است این ویروس از راه رفتن به کلینیک بهداشت و توضیح داد که چگونه پزشکی از راه دور کار می کند برای کسانی که به اینترنت دسترسی دارند و اگر نیاز بود کمک به ترتیب از انتقال به بیمارستان است که می تواند COVID-19 موارد است.

“آنچه که ما در Catron شهرستان دو مراقبت های اولیه درمانگاه های سرپایی بدون تخت یا هواکش می گوید:” دانیل اشاره کرد که در 7,000 کیلومتر مربع این شهرستان است که به اندازه کانکتیکات است.

“نمی شود آن را غیر معمول برای بیماران به سفر 125 کیلومتر رفت و برگشت” را به رفتن به کلینیک او می گوید.

همه چیز را بدتر برای هر کسی که مبتلا به این ویروس در پروتستان خدمات پزشکی’ درمانگاه در شهر رزرو. بهترین بیمارستان مجهز است 205 مایل درایو دور در آلبوکرک.

کسانی که انواع فواصل نیز آشنا برای کسانی که به دنبال کمک های پزشکی در مونتانا که در هفت نفر در هر مایل مربع مسیرهای پیاده روی تنها وایومینگ (6 نفر) و آلاسکا (1) برای تراکم جمعیت. مونتانا 19 استان ها با 25 درصد و 31 درصد سالمندان است.

بریجت برنان افسر ارشد پزشکی برای Benefis نظام سلامت در آبشار بزرگ می گوید که به دلیل ویروس ناشی از محدودیت های پرواز, هر کسی که به دنبال آمدن به Benefis 220 تخت بیمارستان در آبشار بزرگ می تواند از سفر تا یک ساعت با ماشین دور.

“مونتانا است که دولت پس از این می تواند واقعا استرس سیستم ما به دلیل اینکه اکثر جوامع محلی فقط لازم نیست که تعداد زیادی از کارکنان اورژانس و یا آمبولانس را در اختیار خود می گوید:” برنان است.

به جای برنان می گوید مقامات تاکید به کارکنان در بحرانی دسترسی به بیمارستان ها در مناطق روستایی اهمیت غربالگری و تست خود quarantining هر گونه موارد مگر اینکه شرایط به نوبه خود جدی است.

“ما در حال گرفتن پیام در خارج وجود دارد به سالمندان باید مراقب بود,” او می گوید و اشاره کرد که دولت تا کنون به کمتر از 50 نفر و مرگ. “اما ما پیش بینی برخی را مجبور به انتقال به ما برای مراقبت.”

پزشکی از راه دور به نبرد COVID-19

پزشکی از راه دور به ضرب گلوله در محبوبیت در هفته های اخیر به عنوان پزشکان سعی و بیماران را بدون خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

اما این تنها کار می کند اگر بیماران با تکنولوژی زرنگ و دانا و اینترنت که هر دو می تواند در تامین کوتاه مدت در سالمندان جوامع روستایی می گوید: Toniann ریچارد مدیر عامل شرکت مراقبت های بهداشتی مشارکتی روستایی در ایالت میسوری در لکزینگتون.

“پهنای باند مسائل چه هستند در مناطق روستایی بیشتر ما حتی شروع به درخواست صدور صورت حساب ما تیم برای شماره گیری به شبکه ما در شب به روند ادعا می کند بنابراین ما می توانیم فضای رایگان,” آنلاین, او می گوید.

ریچارد می گوید: بسیاری از بیمارستان ها و درمانگاه مقامات او با این نسخهها کار میکند در حال حاضر با چالش رو به رو در آورده با بسته شدن بیمارستان ها بیش از چند سال گذشته به دلیل مسائل مالی. کارکنان اغلب overworked آن را به عنوان است و اگر COVID-19 مورد رشد وجود دارد خواهد بود یک چالش با همه چیز از نیروی انسانی به PPE سهام.

“و اگر کسی نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی, اوه, آره, که باعث می شود ما عصبی می گوید:” ریچارد. “اما کارکنان بهداشتی درمانی روستایی خلاق هستند آنها بوده است ساخت با انجام کمتر مجبور به مقابله با افزایش میزان مرگ و میر در بیماران با مشکل جذب پزشکان. بنابراین همه ما استفاده می شود به داشتن انعطاف پذیر شود.”

در فردریکسبرگ نه چندان دور از فروتن خانه و حماسه تگزاس از رئیس جمهور لیندون جانسون Jayne پاپ چالش برانگیز است کارکنان در بیمارستان او را به دریافت خلاق و ایمن ماندن به عنوان COVID-19 موارد تا سطح شیب دار.

“ما در حال فکر کردن خارج از جعبه برای نگه داشتن همه امن می گوید:” پاپ مدیر عامل شرکت هیل کشور یادبود 84-تخت تسهیلات خدمت Gillespie, للنو و Kerr, استان ها, که در آن سالمندان را تشکیل می دهند یک سوم از جمعیت است.

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

آن اقدامات عبارتند از منظقه بررسی بیماران با علائم تنظیم بیهوشی ماشین آلات به عنوان هواکش و حتی کشیدن portable X-ray ماشین به پارکینگ برای کسی که علايم نگران کننده است.

“کلید به ویژه هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد روستایی پزشکی است که سعی کنید و مطمئن شوید که پزشکان نیست در معرض” او می گوید. “از آنجا که اگر شما را به قرنطینه آنها شما می تواند در سمت چپ با تعداد کمی از مردم که در واقع می تواند کمک کند اگر همه چیز بد است.”

حدود 45 دقیقه رانندگی دور جویس و جیم فاستر Llano محتوا به صبر از coronavirus در جامعه برنامه ریزی شده که در آن هر خانه می آید با پنج هکتار از چشم انداز نورد.

او می گوید که او ملاقات کرد در حالی که در دبیرستان و متاهل شده است به 71 سال است پرحرف نوع. بنابراین بیشتر آنها لذت بردن از شرکت های یکدیگر آشنا در سکوت قدم زدن اموال خود را و یا در حال استراحت در داخل خانه.

“بسیاری از افراد مسن من می دانم که احساس خیلی خوبی در مورد مراقبت از ما اخذ شده است به طوری که یک منبع اعتماد به نفس” او می گوید. “در حالی که ویروس قطعا نگرانی در من وجود دارد که مردم کمتر برای اجرا به اینجا در کشور است. شاید که به ما کمک خواهد کرد.”

کمک: Dian ژانگ ایالات متحده آمریکا امروز, اطلاعات خبرنگار

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز اطلاعات روزنامه نگار علامت نیکولز (@NicholsMarkC) و ملی خبرنگار مارکو دلا اجوف (@marcodellacava)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>