COVID-19 ادعا می کند زندگی خود را برای اولین بار در ایالات متحده خدمات عضو نیوجرسی نگهبان ملی

واشنگتن — نیوجرسی ملی نگهبان است که ایالات متحده برای اولین بار خدمات عضو به مرگ از COVID-19 پنتاگون اعلام کرد دوشنبه شب.

این نگهبان درگذشت شنبه و در بیمارستان بستری شده بود پس از 21 مارس است.

اوایل روز دوشنبه پنتاگون اعلام کرده بود که تعدادی از COVID-19 موارد در میان نیروهای خود را به خانواده ها و کارکنان غیر نظامی پیشی گرفته بود 1,000. وجود دارد 1,043 موارد در مقایسه با 613 روز جمعه 70 درصد افزایش یافته است.

اول وابسته به خدمات عضو درگذشت این بیماری با توجه به پنتاگون. وجود دارد 569 نیروهای با بیماری 26 از آنها در بیمارستان بستری هستند.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بیش از 1 میلیون آمریکایی آزمایش شده اند برای coronavirus

هیچ اطلاعات دیگری منتشر شد در مورد گارد عضو از نیوجرسی.

“امروز یک روز غم انگیز برای وزارت دفاع به عنوان ما را از دست ما اولین آمریکایی خدمات عضو فعال ذخیره و یا گارد – به coronavirus” وزیر دفاع علامت Esper در بیانیه ای گفت. “این سوزش از دست دادن نظامی ما برای جامعه و تسلیت ما بیرون رفتن خود را به خانواده و دوستان و غیر نظامی همکاران و کل گارد ملی جامعه است. “

این بیماری مجبور شده است که پنتاگون به شاتر استخدام امکانات ضایعات عمده آموزش تمرینات توقف سفر و اجرا اجتماعی فاصله در آن پست. واحد مورد نیاز برای استقرار سریع به نقاط داغ در سراسر جهان در حال منزوی به نگه داشتن آنها را از تبدیل شدن به آلوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>