COVID-19 ادعا می کند زندگی از 30 فروشگاه مواد غذایی کارگران و هزاران نفر دیگر ممکن است این اتحادیه می گوید

فروشگاه خواروبار کارگران در خط مقدم از گسترش بیماری کروناویروس و هزاران نفر را گرفته کار می کنند و برخی از آنها پس از در معرض بودن به بیماری تنفسی در ایالات متحده با توجه به یک گزارش جدید.

حداقل 30 سوپرمارکت کارکنان فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از COVID-19 ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه بین المللی کارگران (UFCW) گفت: در یک نسخه در روز دوشنبه. یکی دیگر از 3000 به نام از کار پس از نشان دادن علائم بیماری و یا دیگر ممکن است coronavirus عوارض مربوط.

به مسائل بدتر اکثر سوپر مارکت کارگران می گویند مشتریان نیستند پیوستن به اقدامات احتیاطی اتحادیه می گوید.

UFCW مواد غذایی و خرده فروشی اتحادیه است که نشان دهنده بیش از 900,000 خواروبار کارگران مورد بررسی 5,000 مشتریان خود و 85% گفت: مشتریان نیست تمرین های اجتماعی فاصله. وقتی پرسیده شد که چه فروشگاه های مواد غذایی باید انجام دهید برای بهبود ایمنی و درمان کارگران 72% گفت: محدود کردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه ها.

“بازپرداخت پول من!’ مشتریان متهم Instacart خریداران از سرقت مواد غذایی خود

Coronavirus fallout: آمازون است که با قرار دادن جدید مواد غذایی آنلاین مشتریان در لیست انتظار

بررسی و COVID-19 عفونت شماره بگویم داستان کامل. وجود دارد بسیاری از زنجیر مانند غذاهای کل بازار و معامله گر جو که نه اتحادیه و نه نشان داده UFCW جمع آوری به عنوان خودی کسب و کار اشاره می کند.

هنوز این خبر می آید به عنوان فروشنده سطح شیب دار تا اقدامات که به سرعت گسترش این بیماری همه گیر در سوپر مارکت.

در هفته های اخیر دو خارج کارکنان در منطقه شیکاگو درگذشت از coronavirus باعث خرده فروش به اتخاذ اقدامات ایمنی اضافی مانند استخدام یک شرکت شخص ثالث برای تمیز کردن و پاکسازی بالا-سطوح تماس در فروشگاه.

آمازون است که با قرار دادن مواد غذایی جدید تحویل مشتریان در یک لیست انتظار به عنوان آن را هل اجتماعی فاصله در غذاهای کل. غذاهای کل بازار کارمند در Austin, تگزاس به تازگی آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به رسانه های محلی.

روز دوشنبه Kroger گفت: چهار کارگر در میشیگان درگذشت پس از تبدیل شدن به آلوده. این شرکت گفت: این امر ایجاد سلامت روانی و غم و اندوه مشاوران در دسترس است و در ادامه تلاش های خود برای حفاظت از کارگران و مردم است.

کارگران در بسته بندی مواد غذایی گیاهان هستند و همچنین قرار دادن زندگی خود را در خط.

ویرجینیا مبتنی بر گوشت خوک پردازش شرکت اسمیتفیلد مواد غذایی گفت: در انتشار در یکشنبه که “گیاهان متعدد در سراسر کشور باید COVID-19 مثبت کارکنان.” این شرکت خود را بسته داکوتای جنوبی, تسهیلات تا اطلاع ثانوی.

دنبال Dalvin قهوه ای در توییتر: @Dalvin_Brown.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>