COVID-19 ناشی از سکته مغزی در افراد جوان که تا به حال خفیف, علائم کروناویروس, NYC پزشکان می گویند

شهر نیویورک پزشکان می گویند coronavirus است باعث افزایش سکته مغزی در بیماران جوانتر باعث زنگ در میان کارشناسان پزشکی.

بیش از یک دوره دو هفته ای کوه سینا پزشکان گزارش پنج بيمار که دچار بزرگ کشتی سکته مغزی در بیماران با سن کمتر از 50 با توجه به نامه آنها منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند (NEJM).

تمام پنج بیماران آزمایش مثبت برای COVID-19 اما تا به حال بسیار خفیف بدون علائم است.

“است که باعث ایجاد یک زنگ خطر بزرگ” گفت: Dr. J Mocco مدیر عروقی مغز مرکز در کوه سینا و یکی از نامه نویسندگان. “ما حس عنکبوتی می رود تا به می گویند که چیزی در اینجا نیست.”

از پنج بیماران یکی از درگذشت یکی است که هنوز هم در بیمارستان بستری بود از بیمارستان مرخص و دو در توانبخشی. جوانترین بیمار 33 بود و تنها یک بیمار تا به حال سابقه سکته مغزی.

دکتر Shazam حسین, مدیر عروقی مغز مرکز در کلینیک کلیولند گفت: او شگفت زده شد زمانی که او را دیدم گزارش های رسیده از نیویورک است. عادی سکته مغزی جمعیت است که به طور معمول در افراد مسن با فشار خون بالا و یا کلسترول مشکلات.

Mocco گفت: این بیماران سکته مغزی در نیویورک بودند 15 سال جوان تر از نرمال سکته مغزی جمعیت تا به حال هیچ عوامل خطر و آماری به احتمال زیاد نر.

گزارش از این پدیده برای اولین بار از ووهان, چین با توجه به NEJM نامه که در آن حدود 5 درصد از بیمارانی که در بیمارستان بستری شدند با کروناویروس دچار سکته مغزی. جوانترین گزارش بیمار شد 55.

به گفته کلینیک مایو یک سکته مغزی هنگامی رخ می دهد که جریان خون به مغز قطع شده است و یا کاهش می یابد, جلوگیری از اکسیژن و ایجاد سلول های مغز می میرند. هر دو Mocco و حسین بر این باورند که کروناویروس که باعث لخته شدن خون که در بلوک و یا باریک شدن عروق خونی.

می تواند سوزش سر دل و مواد مخدر استفاده می شود به درمان coronavirus? این نظریه در روند آنلاین, اما هیچ داده ای برای حمایت از آن.

“آنها در حال بازی رولت روسی’: به عنوان متحده بازگشایی میان coronavirus کارشناسان هشدار می دهند از خطرات

اما آن را فقط به سکته مغزی پزشکان که دیده می شود این روند در لخته شدن خون. Mocco گفت که او شنیده از همکاران در قلب و ریه ها و کلیه پزشکی که خود نیز شاهد عوارض در coronavirus بیماران ناشی از لخته شدن خون.

“افراد بسیار متمرکز در تب و تنگی نفس” حسین گفت. “در بسیاری از بخش هایی از بدن که تحت تاثیر قرار است توسط ویروس نیز هست.”

یک مطالعه از هلند منتشر شده در اوایل ماه آوریل در نگاه 184 بيمار بررسی به واحد مراقبت های ویژه برای COVID-19 ذات الریه. نزدیک به یک سوم از این بیماران دچار عوارض ترومبوتيک بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان لخته شدن خون.

اگر چه پزشکان نمی تواند تایید کند که چرا coronavirus به نظر می رسد برای القاء این برخی کارشناسان حدس تحصیل. Mocco گفت: تحقیقات نشان می دهد این ویروس خود را متصل به یک سلول میزبان که نه تنها وجود دارد در دستگاه تنفسی بلکه در رگ های خونی. این به این معنی شما می توانید به هر نقطه در داخل بدن است.

“بخش بزرگی از این بیماری لطمه می زند و مردم است که در لخته شدن خون, آیا آن را در ریه ها و یا کلیه یا قلب یا مغز,” او گفت:.

در حالی که coronavirus نقاط مانند نیویورک شاهد افزایش سکته مغزی, حسین گفت: بسیاری از این کشور است که شاهد کاهش است. او معتقد است ترس از ابتلا COVID-19 چیزی است که نگه داشتن مردم دور از اتاق های اورژانس حتی در شرایط اضطراری.

Mocco گفت نیویورک را تجربه کرده است که ترس را به عنوان به خوبی. قول او به بیمارانی که تا به حال علائم سکته مغزی اما تاخیر در تماس با بیمارستان زیرا آنها گفت: آنها ترس از ابتلا به COVID-19.

“ما در حال مبارزه با یک جمعیت است که تبدیل به سنگ شده برای رفتن به بیمارستان” Mocco گفت.

کلینیک مایو می گوید: علائم سکته مغزی می تواند شامل:

  • مشکل در صحبت کردن و درک آنچه که دیگران می گویند
  • فلج و بی حسی صورت و دست یا پا
  • مشکلات دیدن در یک یا هر دو چشم
  • ناگهانی سردرد شدید همراه با سرگیجه یا تهوع
  • مشکل در راه رفتن

هر دو حسین و Mocco اصرار مردم برای رفتن به بیمارستان اگر آنها باور دارند که آنها در حال تجربه علائم سکته مغزی.

“بیمارستان بهترین مکان برای شما آمده است” حسین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>