COVID-19 به ارمغان می آورد تغییر عظیم به خرده فروشی: فروشگاه نیاز مشتریان کمتر بچه ها ساعت; بیشتر ماسک صورت

COVID-19 آوردن کوانتومی تغییر به راه مغازه های امریکا.

به عنوان ملت همچنان دست به گریبان با رشد coronavirus بحران خرده فروشان از جمله Walmart, Target و Costco در حال محدود کردن چگونه بسیاری از خریداران می توانید وارد فروشگاه برای تشویق اجتماعی فاصله.

برخی از خرده فروشان در نظر گرفتن محدودیت های و حتی بیشتر. ویسکانسین-بر اساس Menards دیگر نمی خواهد اجازه می دهد کودکان زیر 16 سال را در هر یک از فروشگاه های آن با توجه به COVID-pandemic, the Milwaukee Journal Sentinel بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه روز جمعه گزارش داد.

Menards سخنگوی جف ابوت گفت KVRR اخبار محلی یک داکوتای شمالی ایستگاه که صفحه اصلی بهبود زنجیره ای در نظر دارد برای شروع مصرف خریداران و کارکنان درجه حرارت در سراسر شرکت 300-به همراه فروشگاه.

و در ساحل میامی شروع آوریل 7, همه مشتریان و کارکنان شما نیاز به پوشیدن ماسک در داخل فروشگاه های مواد غذایی و رستوران و داروخانه اورژانس اندازه گیری مورد تایید جنوب فلوریدا جمعه.

اجتماعی فاصله خرید محدودیت: Walmart به محدودیتی که چگونه بسیاری از خریداران می توانید وارد فروشگاه ها به عنوان بخشی از coronavirus پاسخ

بچه ها قوی کردن دیوار؟: گزاف گویی خانه, ترامپلاین, هوای آزاد, ابزار جنسی, فروش پرش به خانواده عمل COVID-19 اجتماعی فاصله

ترک خانه کودکان و نوجوانان در طول COVID-19

با توجه به Menards سایت و فروشگاه شما خواهد خواست برای شناسایی از قبیل گواهینامه رانندگی برای هر کسی که به نظر می رسد در زیر سن 16.

“ما عاشق خانواده است اما نیاز به کاهش تعداد از مردم از خرید در فروشگاه ما و من فکر می کنم این می رود بدون گفت که کودکان نیاز به محافظت از مردم” ابوت گفت.

اما Menards که او نیز نمی خواهد اجازه می دهد حیوانات به جز سگ خدمات در داخل نیست و به تنهایی در محرومیت کودکان است.

دو کارولینای شمالی شهر – Wilkesboro و شمال Wilkesboro – آیا منع کودکان از همراه پدر و مادر به فروشگاه “اگر یک فرد مناسب سن و سال در دسترس برای نظارت بر کودک در جای دیگر” و می گویند “تنها یک فرد در خانواده باید از فروشگاه, با توجه به انتشار اخبار.

گرفتن درجه حرارت خود را

تعداد فزاینده ای از خرده فروشان شروع به کارکنان درجه حرارت از جمله آمازون خارج شده و sam’s Club, ضربه فیلم های پورنو کار را عمده فروشی باشگاه و خانه انبار.

Menards که مکان در ایلینوی و ایندیانا, کانزاس, کنتاکی, میشیگان و اوهایو و میشیگان در حال حاضر تست هر دو خریداران و مشتریان متوسط در آن Eau Claire, Wisconsin فروشگاه.

“ما شروع به انجام حرارت چک در یو کلر غرب Menards به عنوان مشتریان و کارکنان فروشگاه را وارد کنید و ما شروع به انجام حرارت چک در تمام فروشگاه های ما به عنوان به زودی به عنوان ما می توانید دماسنج به آنها” ابوت گفت KVRR اخبار محلی.

Menards بلافاصله پاسخ به ایالات متحده آمریکا امروز درخواست برای نظر جمعه.

کوچک مواد غذایی فروشگاه زنجیره ای مانند شهرستان کشاورزان در بازار است که دارای شش گرجستان, مکان شروع کرده اند به صفحه “به صورت متوسط با استفاده از غیر تهاجمی دوربین های حرارتی در ورودی.”

باید ماسک توان مورد نیاز در فروشگاه ها ؟

روز جمعه جراح عمومی جروم Adams تفصیلی جدید در صورت پوشش توصیه هایی در کاخ سفید جلسه با اذعان به تحول هدایت شده است “گیج کننده به مردم آمریکا.”

آدامز تاکید کرد جدید توصیه از CDC و coronavirus نیروی کار مربوط به غیر پزشکی پارچه پوشش صورت و آیا جایگزین فعلی اجتماعی فاصله راهنمایی. عموم مردم باید شروع به پوشیدن پزشکی-درجه تجهیزات آدامز گفت که چنین اقداماتی باید متعلق به صنعت پزشکی.

مقامات همواره توصیه می شود مردم نشان علائم این ویروس باید پوشیدن ماسک محافظ Adams گفت. در حال حاضر مقامات درخواست همه مردم به پوشیدن پارچه ماسک در اماکن عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

به روز شده در اسلام است که موجب شده توسط علم جدید نشان میدهد تعداد قابل توجهی از مردم می تواند گسترش ویروس زمانی که آنها در حال نشان دادن علائم.

“این است که در مورد من حفاظت از شما و شما حفاظت از من است. این است که در مورد ما با هم به عنوان جوامع و اگر مردم به طور داوطلبانه انتخاب کنید برای پوشیدن چهره و پوشش آنها با پوشیدن آن برای محافظت از همسایگان خود” آدامز گفت.

در ساحل میامی, فلوریدا, آن را فقط یک درخواست.

شهرستان مدیر جیمی مورالس امضا اقدام اضطراری به قانون شب جمعه میامی هرالد گزارش شده است. اندازه گیری نیاز مردم را به پوشیدن ماسک پارچه روسری bandanas و یا موارد مشابه دیگر برای پوشش چهره خود را در فروشگاه های مواد غذایی و رستوران و داروخانه ها در خطر بودن تبدیل شده به دور از کسب و کار.

به اشتراک گذاری افکار خود را با ایالات متحده آمریکا امروز

باید به بچه ها اجازه داده می شود در فروشگاه در طول coronavirus بحران ؟ باید خرده فروشان شروع مصرف خریداران متوسط قبل از اجازه می دهد دسترسی داشته باشید ؟ آنچه در مورد ماسک – باید خریداران ملزم به پوشیدن آنها دارید ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را با ایالات متحده آمریکا امروز ممکن است برای گنجاندن در ادامه COVID-19 پوشش با پر کردن فرم زیر و یا از طریق این لینک.

کمک: Joel شانون, USA TODAY; Sophie کارسون و کتی Kozlowicz میلواکی ژورنال سنتینل

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTyko

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>