کورتنی Ramey فوران به صورت حرفه ای-بالا 26 عنوان تگزاس فراز کانزاس دولت

ببخش براک کانینگهام برای آویزان از لبه اضافی برای نیمه دوم پس از سرقت و غوطه دادن. این یک رویداد نادر برای تگزاس اشتباه اول او دوم زمینه هدف از این فصل است. بنابراین روحیه دفاعی متخصص reveled در لحظه فقط یک کمی.

کانینگهام نیست خیلی بیشتر به ثمر رساند شنبه در برابر ایالت کانزاس. او نیاز ندارد.

دانشجوی سال دوم گارد کورتنی Ramey لذت می برد حرفه ای تفرج اشتباه دوم گارد اندرو جونز اضافه شده 12 امتیاز و تگزاس (16-11 و 6-8 بزرگ 12) cruised به 70-59 برنده بیش از گذشته محل Wildcats (9-18 کودک 2 تا 12) در Bramlage سالن بزرگ است. برنده شد 250 مربی Shaka هوشمند حرفه ای و همچنین مسجل اول به طور منظم فصل سری رفت و برگشت توسط تگزاس پس از 2015-16.

Ramey غرق عمیق 3-اشاره گر در افتتاحیه دقیقه پس از شروع حمله است. او قدرت knifing از طریق خط پایان فلوتر کردن شیشه و رقابت layups در لبه.

Ramey پاشیده در یک زن و شوهر بیشتر طولانی 3s در نیمه اول از جمله بمب درست قبل از حاصل کار دو تیم که به او 21 امتیاز و تگزاس یک 42-23 منجر شود. او به پایان رسید با یک حرفه ای-بالا 26 امتیاز 10 از 16 تیر اندازی.

بازگشت تاریخ و مت کلمن (پا) پس از یک بازی غیبت قرار می گیرد دیگر با ارزش توهین آمیز بازیکن ساز بر روی زمین بود اما چگونه چابک نقطه گارد و بقیه Longhorns دفاع کرد که تبدیل این بازی به یک تار و مار. کانینگهام او معمولی wrecking-ball خود اخلال دیسک و darting به عبور خطوط و ارسال بدن (خود شامل) caroming به چوب جنگلی.

تگزاس فشار ایجاد 11 گردش در نیمه اول که آن را تبدیل به 13 امتیاز. و کوتاه دست Longhorns خنثی ایالت کانزاس طرح به بیرون در گذار و فشار سرعت در تلاش به آنها را می پوشند پایین – Wildcats به پایان رسید تنها با 10 fastbreak امتیاز.

Kansas State حتی ساخته شده آسان عکس به نظر می رسد دشوار است. آن به پایان رسید و 16 از 29 از خط پرتاب آزاد که شامل گردابی 10-برای-18 در نیمه دوم.

حتی Wildcats’ 41-28 rebounding مزیت و عظیم plus-15 پایان در تهاجم شیشه ای نیست به اندازه کافی برای جبران خود را به ثمر رساند گلایه. ارشد رو به جلو خاویر Sneed (15 امتیاز) و Mawien (14) تنها Wildcats برای تحت الشعاع قرار دادن 10 امتیاز و حتی آنها نیاز به یک ترکیب 25 عکس برای رسیدن به این علائم است.

دانشجوی سال اول مرکز خواهد بیکر نبود برجسته کاملا تا آنجا که او بود که در طول چهار شنبه تعجب آور 20-نقطه تفرج در برابر TCU. اما 7-بالا و پایین صفحه باقی مانده مفید با پنج امتیاز و سکوت جمعیت در اوایل نیمه دوم با باطل یک دست غوطه دادن بیش از Wildcats ارشد به جلو Makol Mawien.

تگزاس اجازه نداد ایالت کانزاس به خزیدن به بازی اواخر با برخی از درهم و برهم بازی. آن متعهد سه گردش در 70-دوم span و Wildcats قادر به کاهش کسری بودجه به 11 با 1:44 باقی مانده است.

کلمن در پاسخ غرق شدن چهار مستقیم رایگان می اندازد به مهر و موم بازی و گسترش Longhorns’ متوسط به پیروزی دو. هنوز هم تا حدودی ناراحت پا آسیب او به پایان رسید و با 12 امتیاز و سه پاس گل و دو ریباند در 34 دقیقه است.

آن را نمی خواهد بود آسان دفعه بعد ،

تگزاس هنوز هم بدون junior بزرگ جریکو سیمز (back) و sharpshooting گارد Jase Febres (زانو) را شماره 17, West Virginia در روز دوشنبه در اروین مرکز – از کوهنوردان موفق به کسب اولین جلسه 97-59.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>