سوابق دادگاه: زن می گوید, دیدن اسپانیایی زن و شوهر به خارج از کشور’

یک زن متهم است که پس از, New Orleans, زن و شوهر, اتومبیل, در مونترو قبل از مقابله با آنها را با یک چکش و سپس فریاد آنها را به “خارج از کشور من شما مکزیکی” با توجه به سوابق دادگاه.

زن 61 ساله کنستانس بنو دستگیر شد حدود 4:30 بعد از ظهر یکشنبه و متهم با تشدید حمله با سلاح مرگبار. اما دادستان هشدار به اتهام جنایت می تواند به روز رسانی اگر هیات منصفه می یابد مدارک و شواهد از تعصب.

لیا فرانکو 28 ساله و آرتورو Cordovez, 37, گفت: آنها به دنبال یک رستوران باز همراه Westheimer که یک ماشین از پشت سر آنها honked و شروع به پس آنها را برای 10 دقیقه. دیگر راننده بونو به دنبال آنها را به یک ایستگاه گاز در 2500 بلوک از چوپان رانندگی کردم و از ماشین خود را با چکش در دست است.

با توجه به عکس از حادثه بنو دست تکان دادند چکش در زن و شوهر.

او سپس متهم زن و شوهر از پس او.

“ما نیاز نداریم شما” بنو فریاد زد: فرانکو به یاد می آورد. “بازگشت به کشور خود هستند.”

پلیس دستگیر بونو در طول توقف ترافیک در نزدیکی ایستگاه گاز است. روانی بررسی درخواست شده است از آنجایی که برای ثبت بونو با توجه به سوابق دادگاه.

فرانکو گفت: دو نفر از آنها از اکوادور شد اما بازدید از هوستون از نیواورلئان که در آن او در حال انجام یک رزیدنتی پزشکی در مغز و اعصاب.

او همچنین در حال همکاری با COVID-19 بیماران در مرکز پزشکی دانشگاه در, New Orleans, فرانکو گفت.

“ما تا به حال یک زمان فوق العاده در هوستون اما ما نمی خواهیم این اتفاق برای هر کسی که” او ادامه داد. “این اشتباه به هدف بدون در نظر گرفتن ملیت خود را. در این مورد اشتباه ملیت.”

ناتان Beedle از شهرستان هریس دفتر دادستان منطقه گفت: این رویارویی به نظر می رسد خشم جاده حادثه که راننده در این مورد اختیار داشت یک چکش.

اگر یک هیئت منصفه در می یابد که شواهد بنو مغرضانه بود در طول رویارویی این اتهام می تواند به بالا از یک دوم-مدرک جرم به اتهام در درجه اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>