اسناد دادگاه جزئیات زشت Austin حادثه با NFL ستاره, همسرم,

Baltimore Ravens ایمنی ارل توماس ارسال شده در یک فیلم کوتاه به خود Instagram صفحه چهار شنبه شب در تلاش برای “پیش” از TMZ گزارش که شامل یک درگیری با همسرش نینا توماس.

به جای انتظار TMZ منتشر شده مقاله خود را اواخر چهارشنبه شب با جزئیات از یک مارس 13 حادثه در یک خانه در آستین.

با توجه به اسناد دادگاه TMZ به دست آمده پلیس در پاسخ به یک اختلال تماس در 3:41 a. m. و وارد برای پیدا کردن نینا دارای حق اعمال یک چاقو و تعقیب ارل بود که تپانچه در دست خود را.

پس از اختلاف بر سر آب آشامیدنی ارل برادر ست توماس آمد به او را انتخاب کنید تا و دو خانه به سمت چپ. پس از برخی از زمان گذشته بود, نینا وارد شوهرش حساب اسنپ چت و پیدا ویدئوها از او با زن دیگری. او ردیابی محل خود را به یک AirBnb اجاره خانه آورده و ارل 9mm Baretta تفنگ دستی با قصد “ترساندن او.”

همراه با دو زن دیگر نینا یافت ارل و ست با زنان دیگر. پلیس گفت که تصویری از این حادثه نشان داد نینا با اشاره تفنگ در ارل سر “از کمتر از یک پا دور و آن را می توانید به وضوح دیده می شود که نینا انگشت بر روی ماشه و ایمنی رها شده است.”

نینا برداشته مجله اما “غافل که اسلحه به حال یک دور در اتاق.”

پلیس گفت: ارل قادر به گریبان تفنگ دور از نینا.

نینا بعدها دستگیر و رزرو شده برای سرقت از یک اقامت به قصد ارتکاب تشدید حمله با سلاح مرگبار, خانواده, خشونت, و بعد از پیوند ،

ارل بازداشت نشده بود.

هفت-زمان Pro کاسه دفاعی بازگشت به تازگی انتخاب شده به 2010s همه دهه تیم.

توماس ستاره دار در غرب نارنجی-Stark دبیرستان و دانشگاه تگزاس قبل از اینکه پیش نویس در دور اول توسط Seattle Seahawks در سال 2010.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>