دادگاه اجازه می دهد تا تگزاس به ممنوعیت ترین سقط جنین در طول ویروس بحران

به روز شده

AUSTIN تگزاس (AP) — یک دادگاه تجدید نظر فدرال طرفه شنبه با تگزاس اجازه می دهد آن را به بان کی مون ترین سقط جنین در حالی که دولت تحت اضطراری جهت است که محدودیت های غیر ضروری اعمال جراحی در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک پانل از قضات در New Orleans بر اساس مدار پنجم دادگاه تجدید نظر لغو یک تصمیم توسط دادگاه بدوی که مسدود بان کی مون در هفته گذشته. حکم اجازه می دهد تا این ممنوعیت را به ماندن در محل در حال بررسی بیشتر استدلال های حقوقی.

تگزاس و کالیفرنیا ، گرگ ابوت ماه گذشته دستور داد بیمارستان ها به لغو “غیر ضروری” عمل جراحی به منظور آزاد کردن فضای بیمارستان و تجهیزات که ممکن است مورد نیاز برای coronavirus بیماران و پزشکان.

مقصد نشان داد: داده ها نشان می دهد که در آن هوستون-ساکنان منطقه در حال رفتن در میان همه گیر

جمهوری خواه تگزاس دادستان کل کن Paxton گفت: به منظور پوشش هر سقط جنین به جز برای کسانی که مورد نیاز برای حفاظت از سلامت و ایمنی مادر. والدین و دیگر سقط جنین حقوق گروه و سپس شکایت به حذف سقط جنین از روش های است که باید به تاخیر افتاد.

ایالات متحده منطقه قاضی لی Yeakel حکومت در هفته گذشته که “دیوان عالی کشور به وضوح صحبت کرده است” در حق زن به خاتمه بارداری و حکومت “می تواند وجود داشته باشد هیچ ممنوعیت آشکار در چنین روش.”

تگزاس بلافاصله به دادگاه تجدید نظر. دادگاه تجدید نظر را 2-1 حاکم اشاره کرد: “افزایش گسترش COVID-19 و دولت مهم بهره در حفاظت از سلامت عمومی است.”

نظر اکثریت نوشته شده توسط ایالات متحده مدار قاضی Kyle دانکن منصوب از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند که “هنگامی که مواجه با یک جامعه را تهدید اپیدمی یک دولت ممکن است اجرای اقدامات اضطراری که محدود کردن حقوق اساسی تا زمانی که این اقدامات باید حداقل برخی از واقعی یا قابل توجهی نسبت به بهداشت عمومی بحران است.”

در HoustonChronicle.com: دکتر توضیح می دهد که چرا خانه سالمندان بیماران دریافت دارو اثبات نشده

الکسیس مک گیل Johnson, اقدام رئیس جمهور و رئیس اجرایی از والدین فدراسیون آمریکا به نام دادگاه تجدید نظر حکم “بی وجدان.”

“سقط جنین ضروری است, از آن زمان حساس و آن را نمی توانید صبر کنید برای یک بیماری همه گیر به تصویب” مک گیل جانسون گفت.

تگزاس ممنوعیت ترین سقط جنین پس از 20 هفته. ابوت اصلی, مارس 22 سفارش منقضی مارس 21 اما می تواند تمدید شود.

تگزاس بود فقط یکی از چندین متحده در مواجهه با موضوع ممنوعیت سقط در طول بیماری همه گیر به عنوان شبیه حقوقی دعوا هستند که برپا در آلاباما, اوهایو, اوکلاهما و آیووا.

سقط جنین و حقوق گروه های متعهد به نگه داشتن مبارزه با ممنوعیت.

“این است که آخرین کلمه. ما را هر اقدام قانونی لازم برای مبارزه با این سوء استفاده از قدرت اضطراری گفت:” نانسی Northup رئیس مرکز حقوق باروری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>