کشور خواننده نیل McCoy تور اتوبوس می رود تا در شعله های آتش هیچ کس مجروح

منتشر شده

به عنوان موسیقی کشور star نیل McCoy در و گروه او بودند سوار خود را در تور اتوبوس برای یک کنسرت در اسکندریه Lousiana در زمان قبل از سپیده دم ساعت گذشته, شنبه, آنها تا به حال یک دلخراش بیداری.

“پیرمرد”, McCoy را قابل اعتماد تور اتوبوس, گیر افتاد, آتش سوزی در یک بزرگراه در نزدیکی منسفیلد Lousiana. McCoy که از شرق تگزاس فرار uninjured آیا به عنوان هر کس در اتوبوس.

نیازهای ویژه دوستانه: هوستون دام نشان می دهد و کاری به میزبان اولین ‘حسی پسند’ روز کارناوال

McCoy در انجام یک Facebook livestream از کنار جاده به اتوبوس سوخته, به عنوان آنها انتظار برای آتش نشانان می رسند. پرتابه می تواند دیده می شود عکسبرداری از اتوبوس.

“این است راه نجات ما رفتن به پایین تخلیه حق در اینجا” McCoy كه در تصویری. “و شما از دیدن آن اتفاق می افتد.”

به نظر می رسد که گروه تجهیزات بود تا حد زیادی سالم پس از آن بود که یدک کشیده در یک تریلر که نیست آتش گرفتن. اما همه گروه دیگر وسایل از دست داده بودند. McCoy در و گروه درهم به پیدا کردن لباس و حمل و نقل با برنامه ریزی نشان می دهد.

بیرون آمدن از تگزاس کشور در اواخر ’80s, McCoy است بهترین و شناخته شده برای بازدید مانند “چشمک” و “بیلی رو آبجو عینک در” در میان بسیاری دیگر.

در سال 2017, پسر و نوه نظامی جانبازان احساس مجبور به نوشتن یک ترانه در مورد تظاهرات اخیر در سراسر NFL.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Chance the Rapper کامل RodeoHouston 2020 صف

McCoy در اغلب سهام تصویری از گروه خود گفت: تعهد و وفاداری در مقابل از “جلال”.

پس از شعله های آتش خاموش شد McCoy در و گروه او ملحق شدند با اولین پاسخ دهندگان در مقابل سوخته هالک از اتوبوس برای یک تعهد نهایی.

این داستان شامل گزارش قبلی توسط کریگ Hlavaty.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در Danny.Hermosillo@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر