کشور برای حرکت سوپاپ ماشین و نقب زن چارلی Daniels درگذشت در سن 83

به روز شده

NASHVILLE, Tenn. (AP) — موسیقی کشور firebrand و نقب زن چارلی Daniels, که تا به حال ضربه زدن با “شیطان رفت به گرجستان درگذشت در سن 83.

بیانیه ای از روزنامه نگار گفت: Country Music Hall of Famer درگذشت دوشنبه در یک بیمارستان در هرمیتگ تنسی پس از پزشکان گفت که او تا به حال یک سکته مغزی.

بسته شدن: برگزاری است که راه اندازی جنیس جاپلین حرفه ای برای

او رنج می برد آنچه که شرح داده شد به عنوان یک سکته مغزی خفیف در ژانویه 2010 بود و ضربان ساز قلب کاشته شده در سال 2013 اما همچنان به انجام.

دانیلز, یک خواننده و گیتاریست و نقب زن آغاز شده به عنوان یک موسیقیدان جلسه حتی در باب دیلن را “نشویل افق” جلسات. ابتدا در اوایل دهه 1970 پنج قطعه, گروه تور بی وقفه گاهی اوقات انجام 250 یک سال نشان می دهد.

او مرزی و اولیه موسیقی ابرو مطرح شده در نشویل با “موهای بلند پسر کشور” جشن سیگار کشیدن ماری جوانا و “مضطرب سوار” poking سرگرم کننده در rednecks. اما او نرم شده برخی از آیات در 1990s و در سال 2008 پیوست مظهر نشویل موسیقی استقرار گراند اوله Opry.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>