می تواند سوزش معده داروی فاموتیدین تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان coronavirus? این نظریه در روند آنلاین, اما هیچ داده ای برای حمایت از آن.

بیش از حد آنتی اسیدها پپسید روند آنلاین و به این دلیل است که همه ما جمعی سوزش سر دل بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

اخبار به بیرون درز اوایل این هفته است که شبکه بهداشتی در شهر نیویورک بود تست بالا داخل وریدی دوزهای فاموتیدین در COVID-19 بيمار بر اساس چیزی آمریکایی بیماری های عفونی پزشک کار در چین گزارش شده بود.

وجود دارد که تا کنون هیچ اطلاعات حمایت از نظریه اما آن را متوقف کرده آن را از مصرف در زندگی خود را آنلاین.

“متاسفانه گاهی اوقات این همه وزوز جلو به دلیل برخی از لوله آزمایش یافته و یا چیزی در امتداد آن خطوط, اما آن را نمی کند تا پایان تحمل در بیماران” گفت: Jim Lewis, بالینی, استاد راهنما, بیماری های عفونی در بخش خدمات داروخانه در اورگان بهداشت و علوم در دانشگاه پورتلند اورگان است.

Coronavirus است ‘shaining نور’ در مشکلات فقر: آنچه در حال حاضر ؟

“ما تکرار نمی تواند به اندازه کافی قوی به هیچ وجه این دارو را بدون صحبت کردن خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای اولین بار,” او گفت:.

فاموتیدین به فروش می رسد به عنوان Pepcid استفاده می شود به درمان بیش از حد اسید معده با مسدود کردن گیرنده های H2 در سطح سلول های معده است که انتشار اسید.

این ایده از چیزی Michael کالاهان, یک بیماری عفونی پزشک در بیمارستان عمومی ماساچوست دیدم زمانی که او مشغول به کار در چین در شهر ووهان فقط به عنوان coronavirus اپیدمی شروع به خاموش وجود دارد.

پزشکان متوجه بسیاری از مردم باقی مانده COVID-19 تمایل به فقیر او گفت: یک خبرنگار با مجله علم در یک مقاله منتشر شده در بخش اخبار یکشنبه. آنها متوجه شده است که بسیاری از بازماندگان بود و مزمن سوزش سردل و در زمان فاموتیدین به جای امپرازول فروخته شده در ایالات متحده به عنوان آیا مصرف prilosec است که بسیار گران است.

این پزشکان چینی در نگاه بیش از 6000 بيمار در بر داشت و کمی بالاتر تعداد کسانی که مصرف فاموتیدین بهبود نسبت به کسانی که نمی مصرف دارو. تعداد نیست به اندازه کافی بالا به نظر آماری معنی دار معنی آن می تواند فقط به عنوان به راحتی می توان نسبت به شانس.

برای پیدا کردن اگر آن را معنی دار کالاهان تماس کوین تریسی در Northwell سلامت در شهر نیویورک است. تا حدودی تامین شده توسط U. s. پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یک دو سو کور تصادفی مطالعه راه اندازی شده در مارس 14, با توجه به علم است.

‘ما ماه شات: جهان نیاز به یک coronavirus واکسن ASAP. با وجود داروسازان میلیارد دلار شرط یکی ممکن است در دسترس برای سال.

کار خود را در تئوری این است که فاموتیدین ممکن است با اتصال به یک پروتئین است که کمک می کند تا SARS-CoV-2 ویروس تکثیر.

لوئیس اشاره کرد که با هدف قرار دادن مکانیزم می تواند شبیه به برخی از HIV داروها که همچنین سعی شده است در COVID-19 اما متاسفانه موثر نبودند.

بیماران در این مطالعه داده شده یک چهارم دوز فاموتیدین نه برابر بیشتر از دوز مردم را برای سوزش سر دل. فاموتیدین می تواند باعث مشکلات قلبی در افراد مبتلا به کاهش عملکرد کلیه به طوری که آنها از مطالعه خارج شدند.

از آنجا که بسیاری از بیماران در Northwell بهداشت نیز تحت درمان با هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد التهاب است که همچنین ثابت نشده است به عنوان یک درمان موثر برای COVID-19 آنها تنها قادر به تست ترکیبی از دو دارو.

این یک مطالعه کنترل شده به معنی یک گروه از بیماران دریافت مواد مخدر و گروه های مشابه نیست. که باعث می شود آن را بسیار دشوار است بدانید که اگر این بیماران بهتر شده اند بدون دارو.

هنگامی که موج دوم coronavirus آمار در ما ؟ چه چیزی آن را مانند نگاه ؟

در عوض محققان قصد مقایسه بیماران مبتلا شدن به مواد مخدر با بیماران تحت درمان در اوایل شیوع. Northwell به تریسی گفت: علوم “است که آن را خوب علم ؟ هیچ. این جهان واقعی است.”

پزشکان هشدار می دهند که اکثر COVID-19 بیماران بهبود می یابند با وجود وجود دارد که هیچ درمان تایید شده.

در حال حاضر نرخ مرگ و میر برای COVID-19 بیماران بستری با عوارض جدی به نظر می رسد بین 5 و 10% بنابراین اکثر بیماران بهتر خواهد شد خود به خود گفت: Adarsh Bhimraj یک بیماری عفونی پزشک در کلینیک کلیولند.

آن را بیش از حد آسان برای پزشکان به فرض اگر یک بیمار بهتر می شود “این دارو را به آنان داديم و اگر آنها نمی تواند بهتر از ما تصور آن را به دلیل بیماری” Bhimraj گفت.

فقدان اطلاعات باعث می شود آن را غیر ممکن می دانم که اگر فاموتیدین هر واقعی اثر در COVID-19 بيمار. به عنوان دانشمندان می گویند “همبستگی است نه علیت.” که بدان معنی است که فقط به خاطر دو چیز تمایل به اتفاق می افتد با هم یکی نمی شود دیگر.

این می تواند باشد که چینی دهقانان کردم بهتر است در شماره های بالاتر چرا که آنها بیشتر از لحاظ جسمی مناسب و یا آنها مصرف کمتر (یا بیشتر) الکل و یا آنها صرف زمان بیشتری را بیرون از درب و در نتیجه سطوح بالاتری از ویتامین D از نور خورشید است. یا آن را می تواند باشد که فاموتیدین در واقع کمک به درمان COVID-19.

تا زمانی که از نظر علمی معتبر داده ها از یک طراحی خوب مطالعه بالینی در دسترس است آن را غیر ممکن می دانند.

جان اسکات صندلی از گروه فارماکولوژی در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی گفت: او تا به حال هیچ نظری ندارم که چرا و چگونه این خاص H2 بلاکر قرار است به کار در برابر COVID-19 اما محققان به نظر می رسد استفاده مناسب علمی اصول.

“این واقعیت است که نویسندگان اذعان دارند که این نتایج هنوز از نظر آماری معنیدار نشان می دهد که آنها در حال گرفتن یک منطقی و تجربی رویکرد به تجزیه و تحلیل آنها,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>