در Cougars جای سه بر همه-AAC تیم

به روز شده

دانشگاه هوستون قرار داده شده سه بازیکن در همه آمریکایی کنفرانس ورزشی postseason تیم سه شنبه منتشر شد.

نگهبانان کالیب میلز و مقابله Hinton نامگذاری شد به تیم دوم در حالی که آسیاب و مارکوس Sasser به نام به دانشجوی سال اول تیم.

میلز که به طور متوسط یک تیم بالا 13.2 امتیاز نیمکت اولین هوستون دانشجوی سال اول به نام به کنفرانس اول یا دوم تیم پس از کلاید درکسلر در سال 1981. او در سرعت به پیوستن به راب ویلیامز (1979-80) به عنوان تنها دانشجویان را برای رهبری تیم در امتیاز در یک فصل.

در نظر گرفتن یک نقش برجسته با از دست دادن چهار استارت Hinton ظهور به عنوان یکی از Cougars’ قابل اعتماد ترین بازیکنان این فصل تقریبا به طور متوسط دو-دو با 10.6 امتیاز و 8.7 پرتاب ریباند.

Sasser که آغاز شده و نهایی 15 بازی به طور منظم فصل هشتم در AAC با 57 3-اشاره گر. او یک حرفه ای به بالا 26 امتیاز در وقت اضافه از دست دادن به SMU.

آه (23-8) به پایان رسید در سه راه کراوات با سینسیناتی و تولسا به صورت فصل به طور منظم عنوان مارک اولین بار در Cougars را به دست آورد back-to-back قهرمانی پس فی Slama Jama در اوایل 1980s.

شماره 2 دانه در AAC مسابقات آه نقش SMU-معبد برنده در روز جمعه یک چهارم نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>