کاستکو جدید همه گیر سیاست به اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران سالمندان اولویت دسترسی

اوایل ماه گذشته هوستون-منطقه فروشگاه های مواد غذایی را دیدم با عجله از “وحشت خرید” خریداران که آب گرفتگی فروشگاه, ایجاد صف های طولانی و کمبود منابع. در پاسخ به فروشگاه های مواد غذایی مانند عضویت-تنها باشگاه انبار شرکت Costco باید اجرا سیاست های جدید برای کمک به نگه داشتن قفسه نگردند و مشتریان و کارکنان امن است.

کاستکو سیاست های جدید به سالمندان اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان اولویت دسترسی به فروشگاه.

اولین پاسخ دهندگان مانند افسران پلیس EMTs آتش نشانان و کارکنان بهداشت و درمان در حال حاضر می تواند کاهش صف های طولانی در فروشگاه های کاستکو با توجه به 8 مارس انتشار اخبار. برای حرکت به جلو از هر خط اول پاسخ و یا کارکنان بهداشتی درمانی باید در حال حاضر یک Costco عضویت و شناسایی رسمی.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Coronavirus نگرانی جرقه ‘خرید وحشت’ در هوستون-منطقه خرده فروشان

این شرکت با راه اندازی ویژه ساعت برای سالمندان و افراد مبتلا به اختلالات فیزیکی. از ساعت 8 صبح به 9 صبح سه شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه ها و فروشگاه ها و داروخانه ها باز خواهد شد به طور انحصاری برای سالمندان 60 سال و بالاتر. Costco دادگاه های مواد غذایی را نمی خواهد باز در طول این ساعت.

برای کمک به اجرای اجتماعی فاصله دستورالعمل های این شرکت محدود کردن تعدادی از مشتریان در داخل آن انبارها. بیش از دو نفر مجاز به ورود به یک فروشگاه در یک زمان و اکثر فروشگاه ها خواهد شد و در حال حاضر در 6:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

اطلاعات جدید: گوگل نمودار که در آن مردم در هوستون-منطقه و شهرستانهای تگزاس در حال رفتن در طول coronavirus

Costco ایستگاه های گاز نیز ساعت جدید و باز خواهد بود 6 صبح تا 7 بعد از ظهر در روزهای هفته و 6 صبح تا 6:30 بعد از ظهر در روزهای هفته. فروشگاه ها بسته خواهد بود در عید پاک یکشنبه, مارس 12.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>