Costco Home Depot محدود کردن مشتریان مجاز در فروشگاه

برای جلوگیری از گسترش بیشتر از coronavirus فروشگاه های مختلف تغییر کرده اند, فروشگاه ساعت, اعلام متوسط چک برای کارکنان و کاهش خدمات خاص.

در حال حاضر حداقل دو شرکت بزرگ خرده فروشان اعلام کرده اند سیاست تغییرات مربوط به تعدادی از مشتریان مجاز در فروشگاه ها در یک زمان به اطمینان حاصل شود اجتماعی فاصله.

موثر جمعه, Costco اجازه خواهد داد که بیش از دو نفر برای ورود به فروشگاه خود را با هر یک از کارت عضویت.

“این تغییر موقت است که برای ایمنی خود و ایمنی کارکنان و اعضای دیگر و بیشتر برای کمک به اجتماعی ما فاصله تلاش های” کاستکو سایت می گوید.

[این محلی شرکت در حال استخدام در حال حاضر – هیچ مهارت های خاص مورد نیاز]

صفحه اصلی انبار نیز اعلام کرد یک سیاست جدید است که محدود کردن تعدادی از مشتریان در داخل در یک بار.

“ما همچنین از بین بردن عمده بهار تبلیغات برای جلوگیری از رانندگی در سطح بالایی از ترافیک به فروشگاه” Home Depot وب سایت می گوید. “در علاوه بر این به آموزش همکاران ما در اجتماعی فاصله ما قرار داده اید فاصله بازار در شمارنده پست شده علامت های سراسر فروشگاه ها و ساخت سربار اطلاعیه ها در فروشگاه ما PA سیستم درخواست مشتریان برای حفظ امن فاصله است.”

صفحه اصلی انبار نیز اعلام کرد اقدامات مطمئن شوید کارکنان خود را سالم هستند قبل از گزارش به کار با توزیع دماسنج به همکاران در فروشگاه ها و مراکز توزیع و درخواست از آنها برای انجام چک های بهداشتی قبل از شروع شیفت.

خارج اوایل این هفته اعلام شد که همکاران آن خواهد بود پرسید بهداشتی اولیه سوالات قبل از شیفت و خود را در دماهای گرفته شده است.

هر کسی با درجه حرارت 100 درجه را برای پرداخت می شود به گزارش کار و به خواسته بازگشت به خانه با توجه به انتشار اخبار از خارج شده است. آن دسته از کارمندان که نمی خواهد بود قادر به بازگشت به کار تا زمانی که آنها در حال تب-رایگان برای مدت حداقل سه روز ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>