هزینه نیروی دریایی دبیر سفر به کنگو ، $243,000 کار خود و انزوا پس از قرار گرفتن در معرض coronavirus

واشنگتن – اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly سفر آخر هفته گذشته به آدرس ملوانان کشتی COVID-19 زده ناو یو اس اس تئودور روزولت مالیات دهندگان هزینه بیش از $243,000 برای 35-ساعت رفت و برگشت در یک Gulfstream 550 با توجه به یک نیروی رسمی.

Modly را ناسزا رنگ و لعاب گفتار به ملوانان که در طی آن او مارک اخراج کاپیتان کشتی به عنوان “ساده لوحانه” و “احمق” به دنبال کمک خواسته Modly به ارائه استعفای خود را روز سه شنبه.

Modly که در قرنطینه برای بازدید از روزولت بود پیشنهاد او را پذیرفته توسط وزیر دفاع علامت Esper.

Modly نه در فرد ملاقات با Esper به ارائه استعفای خود را با توجه به جاناتان هافمن رئیس سخنگوی پنتاگون. هافمن گفت که او نمی خواهد اظهار نظر در Modly وضعیت سلامت; خود قرنطینه تایید شد توسط نیروی دریایی رسمی بود که مجاز به صحبت های عمومی.

نیروی دریایی استعفای: اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly استعفا داد. آنچه ما می دانیم.

یک درخواست برای نظر از Modly از طریق نیروی دریایی بود بلافاصله جواب داد.

Modly پرواز سرنشین C-37B یک کسب و کار جت Gulfstream اصلاح شده برای استفاده نظامی. در هر ساعت هزینه پرواز است $6,946.19 در هر ساعت با توجه به نیروی رسمی که مجاز به صحبت های عمومی. زمان پرواز برای گوام سفر بود حدود 35 ساعت برای کل هزینه $243,151.65.

Rep. جکی Speier, D-کالیفرنیا که ریاست کمیته خدمات مسلح پنل در پرسنل لعنتی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پنتاگون رهبری اجازه می دهد برای سفر.

“رئیس جمهور باید خود را به نوبه خود خشم در مغز اعتماد است که اجازه Modly برای سفر به گوام در هزینه حدود $250,000 – یک سفر است که تنها وضعیت روی عرشه ناو یو اس اس روزولت نمایی بدتر در حالی که هنوز هم عدم رسیدگی به نیازهای خدمه و ناوگان برای محافظت از خود در میان COVID-19 شیوع” او گفت:.

هافمن گفت او صحبت نکرده بود Esper در مورد اینکه آیا هزینه سفر خواهد کرد.

پس از متن و صدا ظاهر نشان می دهد که Modly تا به حال تحقیر سروان. برت Crozier که او از کار اخراج شده بود برای ارسال یک نامه رسمی به نیروی دریایی شفاعت برای کمک به, خواستار استعفای خود را نصب شده است.

Modly در ابتدا ایستاده بود نظرات خود را که در آن او گفت Crozier شد “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق” به فرماندهی یک ناو هواپیمابر. اما در روز دوشنبه در کاخ سفید جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Crozier حرفه ای باید برای پایان دادن به آنچه که رئیس جمهور به عنوان یک اشتباه است. ساعت بعد Modly با صدور بیانیه ای عذرخواهی به Crozier.

آن را کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است. خواستار استعفای خود را تشدید و از جمله مجلس نانسی پلوسی. Modly موقعیت غیرقابل دفاع شد.

معلوم نیست اگر اعضای خدمه Modly هواپیما شده اند قرنطینه نیز هست. نیروی دریایی لیست خدمه به عنوان یک خلبان و کمک خلبان خدمه های پرواز و بار استاد به عنوان پرسنل داخل هواپیما.

پنتاگون تحت سابق وزیر دفاع جیم Mattis تا به حال در پایین ترک خورده با استفاده از هواپیماهای نظامی توسط مقامات ارشد. یک سیاست صادر شده توسط معاون وزیر دفاع پاتریک Shanahan به دنبال محدود کردن مقامات به یک هواپیما و یک خدمه در هر سفر به محدود کردن هزینه و بار خدمه پرواز که موظف به استراحت.

Esper به نام ارتش خبرگزاری جیمز مک فرسون برای این پست از اقدام نیروی دریایی ،

روز چهارشنبه نیروی دریایی گزارش 286 موارد مثبت COVID-19 روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت که باقی مانده است لنگر انداخت در گوام است. نیروی دریایی را آزمایش کرده است 93% از خدمه و منتقل 2,329 ملوانان به ساحل برای منزوی کردن آنها است. بقیه 4,800-عضو خدمه در هیئت مدیره به اجرا راکتورهای هسته ای, گارد سلاح و ضد عفونی کردن کشتی.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>