کورپس کریستی شهردار درخواست گردشگران به بازدید از میان ویروس

به روز شده

کورپس کریستی, تگزاس (AP) — مقامات در کورپس کریستی گفت: آنها به دنبال راه هایی برای تضعیف گردشگران از بازدید از محبوب South Texas شهرستان در میان شیوع کروناویروس در دولت است.

کورپس کریستی تماس گیرنده-تایمز گزارش داد شهردار جو مککمب است که به دنبال در احتمالا محدود مسکونی اجاره برای تعطیلات خود را در شهر ساحلی در طول هفته های آینده.

“ما در حال رفتن به دنبال امکانات از تلاش برای متقاعد کردن آنها است که پایین آمدن در اینجا این است به نفع خود یا به نفع ما,” مککمب گفت. “از آنجا که سفر اشکال همراه با آنها و ما فقط می خواهید برای محافظت از شهروندان ما.”

اکثر COVID-19 موارد در Nueces شهرستان که در آن کورپس کریستی است قرار دارد مربوط به سفر با توجه به اسناد و مدارک.

تگزاس بیش از 6,100 موارد و حداقل 105 مرگ و میر ناشی از, دولت, مقامات بهداشتی میگویند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث پنومونی. سازمان بهداشت جهانی این هفته گفت که 95 درصد از مرگ و میر در اروپا بودند و از مردم بیش از 60.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>