Coronavirus به روز رسانی: ما عفونت تصویب 100,000; 2 تریلیون دلار محرک عبور می کند; همه دیزنی پارک اقامت بسته

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا تاریخی بسته محرک اقتصادی به قانون ایالات متحده عفونت roared گذشته 100,000 و دیزنی پارک های سراسر کشور بسته خواهد شد به طور نامحدود به عنوان coronavirus گیاهان خود را حتی عمیق تر به چشم انداز آمریکایی.

در میان سخت ترین ضربه متحده, New York در خط مقدم این کشور تعداد مرگ با نزدیک به 400. فرماندار اندرو کومو اعلام کرد مدارس بسته خواهد شد تا مارس 15 و گفت: بیمارستان ها به زودی قریب به اتفاق نیاز به ماسک.

خیل از نیویورک ترک کرده اند دولت – تنها برای پیدا کردن خود را در جوامع همسایه همیشه استقبال. Rhode Island State Police روز جمعه شروع به کشیدن بیش از رانندگان با نیویورک صفحات به طوری که گارد ملی مقامات می تواند جمع آوری اطلاعات تماس با ما و اطلاع از اجباری, 14-روز قرنطینه برای هر کسی که بازدید و یا زندگی در ایالت نیویورک است.

جاده خانه برای دیگر آمریکایی ها رو کمی ساده تر این هفته به عنوان نزدیک به 300 شهروندان ایالات متحده رشته در مرکزی امریکا بازگشته اند به ایالات متحده سرنشین جت مورد استفاده توسط مقامات اداره مهاجرت ایالات متحده که به طور معمول مورد استفاده در تبعید.

ایالات متحده شمارش بیش از 105,000 موارد coronavirus شنبه اولیه با حداقل 1,700 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. بیشتر تأیید انتظار می رود که ایالات متحده در رمپ تا تست.

بیش از 600 ، 000 مردم شناخته شده اند آلوده در سطح جهان و حدود 27,000 فوت کرده اند.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار. بیشتر عناوین:

• ‘بی پروا’ Gen Z رو بد اطلاعات در coronavirus. در اینجا چیزی است که کارشناسان آنها را می خواهید بدانید.

8 گونه از coronavirus در حال چرخش جهان است. در اینجا چیزی است که سرنخ آنها به دانشمندان.

‘در کار اضطراری آموزش’: بیمارستان ها ممکن است اجرا پایین در کارکنان برای اجرای هواکش برای coronavirus بیماران.

می توانید با ورزش, جلوگیری از مرگبار بمب بیولوژیک’ زمانی که بازی رزومه ؟ اروپا فوتبال بازی مقصر بودن برای گسترش coronavirus در دو کشور. در حال حاضر ایالات متحده در لیگ با توجه به, چگونه برای جلوگیری از نتایج مشابه.

در سمت روشن تر: تماشای توله سگ پرسه زدن رایگان در آکواریوم بسته به طول شیوع کروناویروس.

اصول اولیه در coronavirus: آنچه شما نیاز به دانستن به عنوان ما می شود جدید کانون این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه تاریخی از امداد رسانی بسته بندی به قانون

مرکب 2 تریلیون دلار بسته کمک به تایید مجلس نمایندگان و امضای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به عنوان کشتی کشور با بیکاری و تهدید سلامت از coronavirus.

محرک فراهم می کند $1,200 برای اکثر آمریکایی ها همراه با کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک و بیمه بیکاری.

“من می خواهم برای تشکر از دموکرات ها و جمهوری خواهان برای گرد هم آمدن و قرار دادن امریکا برای اولین بار,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در امضای.

در حالی که رئیس جمهور را امضا رسید و مقننه تلاش در کاپیتول هیل آن مشخص شده آغاز به کار دولت مدیریت بحران است. در حال حاضر برگ برنده دولت باید به سرعت پمپ صدها میلیارد دلار به اقتصاد در قالب مستقیم, پرداخت وام و کمک های مالی به آمار صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی.

– Christal هایس

روزانه coronavirus به روز رسانی: دریافت ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را.

نیویورک کشیده بیش از در رود آیلند بیش از quarantining

خوش آمدید حصیر را برای نیروهای جدید است. فرمانداران در تگزاس فلوریدا مریلند و کارولینای جنوبی این هفته دستور داد مردم از ورود به نیویورک در منطقه – از جمله نیوجرسی و کانکتیکات و ویروس دیگر نقاط داغ به خود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز پس از ورود.

کانکتیکات مقامات نیز التماس کرد با نیویورک و دیگران از خارج از دولت برای جلوگیری از بازدید مگر اینکه مطلقا لازم است.

اما در دراماتیک ترین اقدامات انجام شده برای تاریخ, Rhode Island State Police روز جمعه شروع به کشیدن بیش از رانندگان با نیویورک صفحات به طوری که گارد ملی مقامات می تواند جمع آوری اطلاعات تماس با ما و اطلاع از اجباری, 14-روز قرنطینه.

پلیس ایالتی در حال راه اندازی یک “مرکز خوش آمدید” را به مطمئن شوید که آنها دریافت اطلاعاتی برای ردیابی افراد در اتومبیل جدید و پلاک. پلیس در حال گشت زنی در ساحل. در همین حال آیتالله سیستانی هشدار داد که ممکن است این آن را در قانون اساسی برای جلوگیری از اتومبیل به سادگی زیرا آنها از نیویورک صفحات.

فرماندار تگزاس جینا Raimondo ratcheted تا اقدامات بعد از ظهر جمعه اعلام کرد او را نیز سفارش دولت گارد ملی برای رفتن درب به درب در جوامع ساحلی شروع این آخر هفته برای پیدا کردن که آیا هر یک از خانه های ساکنان را به تازگی از نیویورک و اطلاع از قرنطینه سفارش.

– مجله پراویدنس

ده ها تن از محبوب ترین فروشگاه ها می گویند آنها بسته خواهد شد برای هفته یا بیشتر

برخی از نمادین ترین فروشگاه است که به طور موقت تعطیل در حال حاضر گفت: تعطیلی آخرین هفته بسیاری – و احتمالا به طور نامحدود.

آخرین تلفات از coronavirus اقتصادی سیل شامل اپل, بیان, Urban Outfitters و حدس می زنم ؟ فروشگاه ها که همه بسته هستند “تا اطلاع ثانوی.” نایک در ضمن می گوید شرکت فروشگاه “باقی خواهد ماند و به طور موقت بسته شده و در چندین کشور در سراسر جهان است.”

L مارک شرکت مادر راز ویکتوریا و Bath & Body Works, جمعه اعلام کرد این “در حال حاضر قادر به پیش بینی زمان بازگشایی فروشگاه.”

Nordstrom گسترده خود در دو هفته تعطیلی “برای حداقل یک هفته از طریق آوریل 5,” فروشگاه های زنجیره ای گفت: 25 مارس. کیت بیل زدن و مربی فروشگاه ها خواهد ماند بسته یک “اضافی دو هفته” از طریق آوریل 10 در حالی که men’s Wearhouse مکان های بسته شده “تا زمانی که حداقل 4 مه.”

– کلی Tyko

رشته های آمریکایی به خانه آورده در ایالات متحده آمریکا مهاجرت جت

نزدیک به 300 آمریکایی رشته در آمریکای مرکزی با توجه به گسترش ویروس را بازگشت به آمریکا این هفته سرنشین پرواز مورد استفاده توسط مقامات اداره مهاجرت ایالات متحده به اخراج افراد به کشورهای خود را.

آمریکایی ها آورده شده است به ایالات متحده آمریکا, در بازگشت, پاهای, سه جداگانه حذف پروازها به مقصد مرکزی امریکا, مهاجرت و گمرک مقامات گفت. کسانی که پروازهای بازگشت معمولا خالی هستند به جز برای خلبانان و کارکنان.

پس پنج شنبه, 273 آمریکایی به پرواز بازگشت به آمریکا در حذف پروازهای گفت: مریم Houtmann یخ سخنگو.

این مجموع شامل 128 آمریکایی ها در پرواز بازگشت از هندوراس به اسکندریه, لوئیزیانا, در يكشنبه 81 آمریکایی ها در پرواز بازگشت از ال سالوادور به, سن آنتونیو, تگزاس روز سه شنبه و 64 آمریکایی ها در پرواز بازگشت از ال سالوادور به Mesaon چهارشنبه.

– آریزونا جمهوری

دیزنی پارک به ماندن بسته به طور نامحدود

با استناد به یک “به طور فزاینده پیچیده بحران” دیزنی لند و دیزنی جهان در حال رفتن به ماندن بسته “تا اطلاع ثانوی” با توجه به همه گیر شرکت والت دیزنی در روز جمعه گفت.

تصمیم گیری و خط تیره امیدوار است که این پارک خواهد بازگشایی ماه آینده عنوان شده بود که قبلا هم اعلام شد. در اوایل این هفته, Universal Orlando Resort و استودیو یونیورسال هالیوود اعلام کرد که تمدید تعطیلی از طریق مارس 19.

“ایمنی و رفاه مهمانان ما و کارکنان باقی مانده شرکت والت دیزنی را اولویت” دیزنی در بیانیه ای گفت.

این شرکت اعلام کرد این تصمیم را “در خط با جهت های ارائه شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان و مسئولان است.”

– برایان الکساندر و کریس Woodyard

نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون است که خود منزوی پس از آزمایش مثبت

نخست وزیر بوریس جانسون است که خود منزوی پس از اعلام او آزمایش postive برای coronavirus در روز جمعه. او اولین رهبر جهان به قرارداد COVID-19.

Johnson, 55, گفت: او توسعه علائم خفیف بیش از 24 ساعت گذشته. “من در حال حاضر خود جدا اما من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت پاسخ از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان ما به مبارزه با این ویروس” او گفت:.

پرنس چارلز ملکه الیزابت دوم را پسر و وارث تاج و تخت بریتانیا آزمایش مثبت برای coronavirus این هفته بود و خود منزوی در اسکاتلند با توجه به دفتر خود. او تنها نمایش داده می شود علائم خفیف دفتر خود گفت.

– کیم Hjelmgaard

شهرداران گزارش حاد کمبود ماسک صورت تست کیت هواکش

یک حزبی نظرسنجی از ایالات متحده شهرداران یافت و تعداد قریب به اتفاق گفت: آنها عرضه کافی از ماسک صورت برای اولین پاسخ دهندگان و پرسنل پزشکی و نه به اندازه کافی coronavirus کیت های آزمایش.

این نظرسنجی توسط ایالات متحده در کنفرانس شهرداران بین روز جمعه و شنبه درگیر 213 شهرستانها در 41 متحده و پورتوریکو اعم از شهرها از 2000 نفر به 3.8 میلیون نفر است.

در میان کسانی که شهرداران در پاسخ بیش از 90% با اشاره به عدم کافی ماسک صورت و کیت های آزمایش در حالی که 85 درصد گفت: آنها به اندازه کافی نیست هواکش برای خود بیمارستان.

در دیگر دسته بندی ها, 88% گفت: آنها عرضه کافی از شخصی محافظت از equipment (PPE) دیگر از ماسک صورت برای محافظت از پلیس ، آتش نشانی و اورژانس پزشکی پاسخ دهندگان و پرسنل پزشکی.

این بررسی نشان داد که شهرستانها در مجموع مورد نیاز 5 میلیون ماسک صورت, 4 میلیون PPE موارد 9 میلیون کیت های آزمایش و 139,000 هواکش.

بیشتر coronavirus اخبار راهنمایی و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

• یک کش مخفی از تجهیزات پزشکی برای نجات آمریکایی ها از حوادث مرگبار برای سال فاقد بودجه برای آماده شدن برای یک بیماری همه گیر سابق مدیران از ذخایر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

قرنطینه تلویزیون: ما لیستی از 100 را نشان می دهد به تماشای.

به دنبال پوشک? در اینجا که در آن شما هنوز هم می توانید آنها را دریافت کنید.

آمریکایی ها درد و رنج امروز به دلیل مقامات botched اجرای آزمایش انحراف مهار. مقامات فدرال گمراه دانشمندان در مورد مشکلات خود را با آزمون اتلاف هفته قبل از اجازه دادن به دیگران ثابت کنید. بیمارستان ها و آزمایشگاه های در حال پرداخت قیمت. ما به عنوان خوانده شده بررسی است.

عید پاک: چگونه آن را متفاوت خواهد بود در این سال در میان coronavirus?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>