سازمان بهداشت جهانی آماده نیست دوشنبه اعلام coronavirus به عنوان یک بیماری همه گیر. خواهد شد که تغییر سهشنبه?

با افزایش مرگ و میر است که در حال حاضر در صدر 4,000 — از جمله 26 در آمریکا و تعداد فزاینده ای از موارد تایید شده بود که با نزدیک شدن 115,000 بامداد سهشنبه این بیماری همه گیر جهانی خود را ادامه داد عذاب باعث دوبلین و بوستون به لغو معروف خود را روز سنت پاتریک رژه می روند.

زیر بدترین افت در بازارهای سهام ایالات متحده پس از سال 2008 و در میان سراسیمگی از موارد جدید در سراسر کشور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواهد بود پیشنهاد “بسیار مهم” و “بسیار چشمگیر” اقدامات برای کمک به کارگران و کسب و کار صدمه دیده توسط ویروس شیوع. بدون به اشتراک گذاری جزئیات تهمت گفت دولت او را ملاقات روز شنبه با رهبران سنا و مجلس به بحث در مورد یک بسته محرک اقتصادی که می تواند شامل یک ممکن است مالیات بر حقوق برش و امداد رسانی به صورت ساعتی دستمزد بگیر.

سهام ایالات متحده سقوط روز دوشنبه با شاخص میانگین صنعتی داوجونز با کاهش بیش از 2000 امتیاز spooked با کاهش قیمت نفت و تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد در سراسر بیش از 30 ایالت و ناحیه کلمبیا.

در حالی که تصدیق کرد که تهدید یک بیماری همه گیر شد “بسیار واقعی” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus همچنین اشاره کرد که 93% از سراسر جهان موارد از دوشنبه به طور محدود به چهار کشور و اصرار داشت که “ما در رحمت از این ویروس است.”

در حالی که چین هنوز هم اکثریت جهان موارد آن نسبت کاهش است که این ویروس گسترش به کشورهای دیگر و عمدتا از طریق اروپا و خاورمیانه است. نبرد برای توقف coronavirus آورده جارو محدودیت های جدید با ایتالیا گسترش ممنوعیت سفر به کل کشور اسرائیل سفارش همه بازدید کنندگان قرنطینه تنها چند هفته قبل از عید فصح و عید پاک و اسپانیا بسته شدن تمام مدارس در داخل و اطراف پایتخت آن است.

روزانه coronavirus به روز رسانی: دریافت ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را

آن را هنوز هم امن سوار ؟ Coronavirus نگرانی در حال به چالش کشیدن عمومی سازمان های حمل و نقل در سراسر آمریکا

کروناویروس در حال گسترش در آمریکا: در اینجا همه چیز به دانستن از علائم چگونه برای محافظت از خودتان

سلامت و یا چک ؟ کارگران بدون پرداخت مرخصی استعلاجی در صورت انتخاب دشوار میان coronavirus ترساندن: بهداشت و درمان و یا چک ؟

Coronavirus اسطوره افشا و خنثی: یک گاو واکسن bioweapons و $3,000 آزمون

است وجود دارد یک “گلوله نقره ای’ ضد عفونی کننده? کسب و کار پول نقد در coronavirus وحشت در مدارس

‘این یک افتضاح خطر’ سابق FDA سر اسکات Gottlieb هشدار در برابر کشتی در میان coronavirus

در اینجا آخرین شیوع COVID-19:

کالیفرنیا, شهرستان لغو تجمع جرم پس اول مرگ

شهرستان سانتا کلارا در کالیفرنیا لغو شد تجمع جمعی از بیش از 1000 نفر در یک حرکت است که می تواند تاثیر قابل توجهی بر سه تیم های ورزشی محلی.

سفارش صادر شده توسط دپارتمان سلامت عمومی افسر در شب دوشنبه می آید در این شهرستان برای اولین بار coronavirus مرگ است. انبوه تجمعات بان می رود به اثر در 12 a. m. PDT شنبه خواهد شد و حداقل سه هفته.

این حرکت را به طور مستقیم تحت تاثیر رویدادهای برگزار شده در سن خوزه در SAP مرکز — صفحه اصلی از NHL کوسه و اهل را Barracuda — و همچنین در زمین لرزه ورزشگاه — خانه MLS’ زلزله — و به طور بالقوه رویدادهای ورزشی در دانشگاه استنفورد در پالو آلتو.

— Jace Evans

نیوجرسی فرماندار اعلام وضعیت اضطراری

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اعلام وضعیت فوق العاده و اضطراری برای بهداشت عمومی در روز دوشنبه به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در دولت رشد موثر بلافاصله به “شامل گسترش COVID-19.”

“ایالت نیوجرسی متعهد به استقرار هر موجود منابع در تمام سطوح دولت برای کمک به پاسخ به گسترش COVID-19 و نگه داشتن ما ساکنان مطلع گفت:” مورفی, در بیانیه ای.

این اولین بار است که یک فرماندار نیوجرسی اعلام کرده اضطراری برای بهداشت عمومی در حال حاضر دولت قانون گفت: مورفی ارتباطات مدیر Mahen Gunaratna. که سفارش طول می کشد برای 30 روز خواهد بود و باید برای تمدید شود پس از آن, در صورت نیاز, او گفت:.

می آید دو روز پس از نیویورک اعلام وضعیت اضطراری در پاسخ به کروناویروس هر چند نیوجرسی تعداد 11 احتمالی موارد مثبت بسیار پایین تر است. نیویورک ترین کشور فرض موارد مثبت در 142.

نیوجرسی می شود دولت نهم به اعلام شرایط اضطراری به دلیل coronavirus.

— داستین Racioppi و جان کانلی NorthJersey.com

رییس جمهوری باعث می شود اولین سفر به ووهان پس از شیوع کروناویروس

رئیس جمهور چین چین سفر را ویروس کانون سهشنبه برای اولین بار از موارد از آن ناشناس بیماری تنفسی پدید آمده در شهر ووهان در ماه دسامبر.

این بیماری را گسترش در چین بازیگران موشکافی در یازدهم رهبری به عنوان او آشکارا غایب از چشم های عمومی در طول روزهای اولیه بحران است. شکست اولیه به سرعت واکنش نشان می دهند pegged شد در شهری و استانی در سطح مقامات که پس از جایگزین شده است.

دولت یازدهم وارد در صبح در ووهان است که تحت مستند همراه با چند تن از شهرستانها در این نزدیکی هست از اواخر ژانویه در یک بیماری مهار اندازه گیری. این شهرستان دارای بخش عمده ای از کشور را بیش از 80,000 مورد تأیید و مقامات فرستاده هزاران نفر از کارکنان پزشکی و ساخته شده است چند پیش ساخته جداسازی بخش برای مقابله با جرم آن از COVID-19 بيمار.

Xi بازدید ممکن است نشان می دهد که حزب حاکم کمونیست است احساس اعتماد به نفس در مورد نتایج خود را ضد ویروس کمپین که تعطیل بسیاری از نقاط جهان به دومین اقتصاد شروع در اواخر ماه ژانویه است. آشکار فروکش چین شیوع آمد تنها پس از مقامات وجود دارد تحمیل عظیم قرنطينه است که هنوز هم تا حد زیادی در محل.

پاناما گزارش اولین مورد coronavirus

کشور پاناما در تنگه است که متصل آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی خود را تایید اولین مورد از coronavirus در روز دوشنبه.

بیمار 40 ساله که در حال بازگشت از یکشنبه مادرید. او در حال حاضر جدا شده در صفحه اصلی و دریافت روزانه بازديد از سلامت کارگران با توجه به روساریو Turner, این کشور, وزیر بهداشت.

این ویروس است که باعث COVID-19 بیماری نیز تایید شده است در دریای کارائیب و برزیل و مکزیک و اکوادور جمهوری دومینیکن, جزیره گوادلوپ, مارتینیک, آرژانتین پرو, کاستاریکا شیلی و آرژانتین.

نقشه: کدام متحده coronavirus موارد ؟

در اینجا نگاهی است که ایالات متحده باید موارد گزارش شده از COVID-19:

چه در سراسر جهان مرگ و میر?

جهانی مرگ و میر پیشی گرفته 4,000 دوشنبه شب تحت فشار قرار دادند با افزایش تعداد مرگ و میر در ایتالیا (463) ایران (237) کره جنوبی (54) با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

تعداد موارد تایید شده بیش از 114,000 با بیش از 80,700 در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس به کشته شدن بیش از 3,100 مردم است. شش کشور دیگر باید حداقل 1000 موارد — ایتالیا, ایران, کره جنوبی و فرانسه و آلمان و اسپانیا.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و اما آن می تواند پیشرفت بیماری های جدی از جمله ذات الریه به ویژه در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. چه کسی می گوید موارد خفیف حدود دو هفته گذشته در حالی که بیماران مبتلا به بیماری های جدی بهبود می یابند در حدود سه تا شش هفته است.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im