Coronavirus به روز رسانی: ما پرانتز ممکن است رکود اقتصادی به عنوان تلفات بازدید 85; اوهایو لغو انتخابات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان های مختلف قابل ملاحظه ای تن جمعه در مورد افزایش تهدید از coronavirus هشدار دهنده کشور است که محدودیت های مانند محدود کردن تجمعات به 10 نفر و تعطیلی مدارس — می تواند کشش به ماه ژوئیه یا اوت.

“اگر هر کس باعث این تغییر و یا این تغییرات مهم و فداکاری در حال حاضر ما خواهد رالی با هم به عنوان یک ملت و ما را شکست ویروس و ما در حال رفتن به یک جشن بزرگ همه با هم” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال بیشتر به عنوان ویروس ” تهدید تا چند روز. روز دوشنبه او اذعان کرد که ایالات متحده به رهبری می تواند به صورت یک رکود است.

ایالات متحده تلفات آمار 85 با بیش از 4,660 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. بیشتر موارد انتظار می رود در روزهای آینده به عنوان دولت رمپ تا تست. در سراسر جهان بیش از 7,150 مردم کشته شده اند توسط ویروس.

واقعیت از آنچه که آمریکا می تواند تحمل ماه های آینده شد استارک در مکان هایی از جمله سان فرانسیسکو که در آن ساکنان دستور داده شد به “پناهگاه در محل” برای سه هفته بعد. مردم در حال انتظار برای اقامت در داخل خانه تا 7 آوریل مگر اینکه سفر برای دلیل ضروری مانند بازدید از فروشگاه مواد غذایی یا داروسازی. سایر استان ها در سراسر کشور از جمله برخی در پنسیلوانیا و کلرادو در صورت محدودیت های مشابه.

تاثیر اقتصادی است شروع به احساس می شود هزاران نفر به عنوان گذاشته و کارگران تقلا به شکل یک طرح پشتیبان برای پرداخت صورتحساب پس از از دست دادن شغل خود را تقریبا یک شبه. داو کاهش یافته و نزدیک به 3 ، 000 امتیاز.

سی و هفت متحده بسته اند و مدارس و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تشویق بچه ها به کلاس از خانه در هر کجا که ممکن است. حتی بیشتر ایالات و شهرستانها در حال بسته شدن کافه ها و رستوران ها اما این امکان بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل در تلاش برای کمک به نگه داشتن کسب و کار شناور.

“هر یک از ما نقش مهمی بازی” مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: احاطه شده توسط اعضای خود Coronavirus نیروی کار.

همچنین در روز دوشنبه دولت به ضرب گلوله یک شایعه در گردش در اینترنت در مورد هر یک ممکن است موظف ملی قرنطینه و مقررات منع رفت و آمد.

مهم دیگر عناوین در coronavirus:

  • کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به نام به همه میله, رستوران ها و از wineries در وزارت امور خارجه یک روز پس از شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti انجام در شهرستان خود را. کالیفرنیا نیز به حالت تعلیق در مجلس قانونگذاری ایالتی برای ماه بعد.
  • فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اعلام کرد محدودیت فوق العاده ای برای جلوگیری از گسترش از جمله این که ساکنان نباید ترک خانه های خود را بین 8 بعد از ظهر و 5 صبح محدودیت های کسب و کار نیز قرار داده و در کشورهای دیگر از جمله نیویورک, کانکتیکات, ایندیانا, مریلند, و دیگران.
  • Orangetheory, SoulCycle و دیگر مراکز تناسب اندام بسته در سراسر امریکا.
  • دیوان عالی کشور برای اولین بار پس از سال 1918 به تعویق افتاد شفاهی.
  • اخبار سفر: دنیای دیزنی رسما بسته خود را درب. هتل بزرگ در لاس وگاس در حال بسته شدن است. و محدودیت در سفر های درون ما میاد ؟ ما مطمئن نیستید.
  • آخرین رویداد بزرگ ورزشی به توان نهفته coronavirus است کنتاکی دربیاست که از نقل مکان به سپتامبر
  • نگران شما coronavirus? آن می تواند آلرژی شاید. چگونه شما می دانید? نه مراحل CDC توصیه می کند.

به عنوان داو جونز کاهش مییابد کارگران آمریکایی تقلا به شکل “Plan B’

صبح روز دوشنبه بازارهای متوقف تجارت برای 15 دقیقه لحظات پس از باز کردن زمانی که سهام بلافاصله سقوط کرد بیش از 7 درصد. هنگامی که معامله از سر رها کردن ادامه داد. برای روز میانگین صنعتی داو جونز فرو 2,997 امتیاز خود بزرگترین افت از همه وقت گرفتی این 2,352 نقطه سقوط آن تا به حال در روز پنج شنبه.

این اتفاق در حالی رخ فدرال رزرو اقدام اضطراری برای کوسن اقتصاد از یک بیماری همه گیر است که تعطیل کسب و کار جهانی و سفر.

روز دوشنبه 12% افت برای شاخص S&P 500 به معنی آن است که کاهش حدود 30% پس از تنظیم یک رکورد کمتر از یک ماه پیش و آن را در پایین ترین نقطه آن پس از پایان 2018. ضرر و زیان شتاب در آخرین نیم ساعت از معاملات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اقتصاد ممکن است رهبری برای یک رکود است.

از خاموش شدن ناگهانی لمس هر گوشه ای از کشور: بزور و با تهدید نمایندگی مجاز و فروش در لاس وگاس پارک کارگران در اورلاندو فلوریدا, رستوران و نوار کارکنان در سراسر کشور و کارخانه شراب سازی کارگران در کالیفرنیا است.

تایلر Baldwin, a 29 ساله متصدی بار در Taproom در سیاتل Pike Place Market, یکی از شهر بزرگترین جاذبه های توریستی تعطیل اولیه “بنابراین من می توانید به خانه بروید و شروع بدانند بیکاری و مواد غذایی تمبر واقعا هر آنچه در گام بعدی برای نگه داشتن خودم شناور است.”

در سان فرانسیسکو راهنمای تور مانوئل گومز, 49, دیدم, گروه لغو و آلبرتو Sensores, 60, تمیز و ویندوز به ماندن مشغول خالی رستوران در نزدیکی شدت touristed اسکله 39. هر دو تنها باید پس انداز به گذشته آنها 10 تا 15 روز است.

“من هیچ برنامه B” گومز گفت.

جسیکا مانتون ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

اوهایو در انتخابات برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه به نام خاموش با توجه به “بهداشت و درمان اضطراری’

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine دولت دستور نظرسنجی بسته شده در روز سه شنبه به عنوان “بهداشت و درمان اضطراری است.”

DeWine اعلام کرد این تغییر در 10:08 بعد از ظهر دوشنبه پس از یک قاضی دستور نظرسنجی برای باز باقی می ماند. سهشنبه, اوهایو, وزیر امور خارجه فرانک لاروس را دنبال درمان های قانونی برای تمدید رای گیری.

“در طول این زمان هنگامی که ما به صورت بی سابقه بحران بهداشت عمومی برای انجام یک انتخابات فردا را مجبور نظرسنجی کارگران و رای دهندگان به خود را در یک غیر قابل قبول بهداشتی خطر ابتلا coronavirus” DeWine گفت: در انتشار.

خواه فرماندار بیانیه دربسته در محیط یک شب از سردرگمی با Ohioans — و نظرسنجی کارگران — مطمئن نیستید اگر وجود دارد خواهد بود یک انتخابات. که هنوز مشخص نیست به سختی هشت ساعت قبل از انتخابات برنامه ریزی شده بود برای باز کردن در 6:30 صبح

– ربکا مورن. ایالات متحده آمریکا امروز; جکی Borchardt و جسی Balmert Cincinnati Enquirer

مک دونالد بسته اتاق ناهار خوری, اتاق بازی در میان مناطق coronavirus بحران

مک دونالد فست فود های زنجیره ای را تعطیل صندلی مناطق در تمام آن متعلق به شرکت رسانه ها در سراسر ایالات متحده در محدود کردن فروش به پیاده روی در takeout, drive-thru و خدمات تحویل. مناطق بازی نیز بسته شود.

هر چند این حرکت تنها در حال حاضر امر به رستوران مک دونالد کلام صاحب این شرکت انتظار دارد که بسیاری از آن franchisees به دنبال کت و شلوار. که به احتمال زیاد به معنی بزرگ و ردیف هایی از رستوران های مک دونالد – که تقریبا وجود دارد 13,800 در ایالات متحده را به کار گیرند به عنوان درایو از طریق تنها.

“Franchisees به شدت تشویق به اتخاذ عمليات مشابه روش در حالی که نیازهای خود مردم و جوامع در مرکز تصمیم گیری های خود” مک دونالد گفت.

– Charisse جونز

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تماس برای تمام کافه ها و رستوران ها به

به عنوان بخشی از آنچه که او به نام “تهاجمی اما لازم” گام به بنیادی انتقال رمان coronavirus در سراسر کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دوشنبه شب گفت: رستوران ها باید بسته نشسته ناهار خوری و باید فقط برای درایو از طریق pick-up و یا دیگر گزینه های تحویل.

راهنمایی در مورد چهره از یک روز زودتر زمانی که Newsom گفت: بارها باید دید اما رستوران می تواند باز بماند. روز یکشنبه او توصیه می شود که رستوران ها کاهش اشغال حداکثر نصف فرصتی برای اجتماعی فاصله.

همچنین در کالیفرنیا مقننه دولت به حالت تعلیق در کار حداقل تا مارس 13, مدت کوتاهی پس از تصویب به 1 میلیارد دلار در هزینه های جدید در روز دوشنبه برای مبارزه با شیوع. اعتقاد بر این است که اولین کار غیر منتظره توقف در مجلس قانونگذاری کالیفرنیا در 158 سال با توجه به الکس Vassar های غیر رسمی قانونی مورخ در ایالت کالیفرنیا کتابخانه.

– Autism_today پالم اسپرینگز (کالیفرنیا.) آفتاب صحرا

San Francisco Bay Area شهرستانهای دستور به پناه-در-محل

در محدود ترین اندازه گیری و در عین حال توسط دولت های محلی و مقامات در شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان روز دوشنبه با صدور یک پناهگاه در محل دستور مؤثر نزدیک به 7 میلیون نفر است.

منظور, موثر, شنبه, می گوید: شهروندان باید در داخل باقی بماند برای مدت سه هفته و سرمایه گذاری تنها برای ضرورت. منظور تاثیر می گذارد شهرستان, سان فرانسیسکو, Marin, سانتا, کلارا, شهرستان سن ماتئو, Alameda و کنترا کوستا به عنوان به خوبی به عنوان شهر برکلی است.

مردم باید از خانه کار می کنند مگر اینکه آنها ارائه خدمات ضروری از قبیل عمومی ایمنی و بهداشت و مراقبت های بهداشتی.

“مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید این است که باقی می ماند خانه تا آنجا که ممکن است” سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد ارسال شده در توییتر. “وجود دارد بدون نیاز به عجله کردن برای مواد غذایی یا لوازم این فروشگاه ها باز باقی خواهد ماند.”

ساکنان هنوز هم می توانید بیرون بروید برای انجام توابع ضروری از قبیل اخذ خدمات و یا منابع برای خانواده است و آنها نیز اجازه رفتن به ورزش و حیوانات خانگی را به عنوان طولانی به عنوان آنها حفظ فاصله اجتماعی حداقل شش فوت است.

– گابریل کانن

Orangetheory, SoulCycle و دیگر سالن های ورزشی سراسر کشور

Coronavirus همه گیر است و باعث بسته شدن باشگاه های بدنسازی در سراسر کشور, با باشگاه های محبوب — از Orangetheory, SoulCycle طلا, بدنسازی و اعتدال — اعلام تعطیلی روز شنبه.

برخی از شهرها و ایالات متحده در حال سازماندهی در سراسر-هیئت مدیره بسته شدن از ورزشگاه و مراکز ورزشی به عنوان بخشی از به طور موقت خاموش شدن ناگهانی از تئاتر و جاهای دیگر مردم جمع آوری شده است.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز یکشنبه اعلام کرد سالن های ورزشی و مراکز تناسب اندام در شهرستان خواهد بود تعطیل تا 31 مارس است. روز دوشنبه فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اعلام کرد ورزشگاه خواهد در آن آمده است که شب.

بوکا راتون فلوریدا بر اساس Orangetheory اعلام کرد که بسته شدن آن حق متعلق به آموزش با شدت بالا مکان در سراسر کشور در پایان کلاس های دوشنبه و درخواست مستقل صاحبان به دنبال کت و شلوار. در نامه ای به اعضای مدیر عامل دیوید طولانی و رئیس جمهور دیوید کارنی گفت: “بسته شدن “است و نه یک تصمیم ما ساخته شده است به آرامی.”

‘برادر بزرگ آلمان’ بازیگران هیچ ایده coronavirus است که اتفاق می افتد

جهان است که بیش از وضعیتی وخیم از شیوع کروناویروس که به رشد جهانی همه گیر اما منزوی بازیگران “برادر بزرگ آلمان” احتمالا غافل از اندازه و میزان گسترش آن.

چهارده مردان و زنان رقابت در آلمان معادل “برادر بزرگ” شده اند قطع از اخبار و رویدادهای پس از ورود به رقابت در فوریه. 6 هنگامی که coronavirus داستان متمرکز شده بود در یک بخش از سرزمین اصلی چین است.

شرکت کنندگان محدود به یک “برادر بزرگ” خانه که در آن آنها به طور مداوم تحت نظارت هیچ ایده چگونه وخیم وضعیت تبدیل شده است در سراسر جهان.

“برادر بزرگ آلمان” پخش نشسته است.1 در دفاع از تصمیم خود برای نگه داشتن مسابقه در تاریکی به روزنامه آلمانی Süddeutsche Zeitung (از طریق مترجم گوگل): “البته ساکنان مطلع خواهد شد اگر دلیلی برای انجام این کار است.”

– Cydney هندرسون

نقشه: کدام متحده coronavirus موارد ؟

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>