Coronavirus به روز رسانی: سیاتل برای اجرای رویداد ممنوعیت; میشیگان گزارش اولین موارد به عنوان ما تلفات بازدید 28

قوانین تغییر خواهد کرد و روز چهارشنبه در سراسر منطقه شهری سیاتل, کانون شیوع کروناویروس در ایالات متحده است.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee است که انتظار می رود به اعلام ممنوعیت تجمعات و حوادث بیش از 250 نفر در شاه پیرس و شهرستانهای اسنوهومیش یک جارو اندازه گیری است که تاثیر اصلی تیم های ورزشی به عنوان تلاش های دولت برای کاهش سرعت گسترش ویروس است که منجر به کشته شدن 23 نفر وجود دارد و حداقل 28 در سراسر ایالات متحده

تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده پیشی گرفته 1,030 که از اوایل روز چهارشنبه از جمله اولین موارد گزارش شده در میشیگان که در آن رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer همچنین اعلام وضعیت اضطراری است.

این ممنوعیت می تواند نیروی Seattle Mariners به نقل مکان بازی های خانگی خود را برای حداقل بخشی از آینده فصل لیگ بیس بال. این ملوانان که در حال برنامه ریزی برای باز کردن مارس 26 برابر رنجرز تگزاس را مورد بحث و بررسی بازی خانه بازی در آریزونا ورزشی گزارش سه شنبه شب.

Seattle Sounders از لیگ برتر فوتبال نیز تحت تاثیر چنین ممنوعیت.

شده اند وجود دارد 267 موارد تایید شده در ایالت واشنگتن با 19 مرگ و میر مرتبط با یکی حومه سیاتل خانه سالمندان و مقامات در شهرستان کینگ بر این باورند که ویروس به حداقل 10 تسهیلات مراقبت دراز مدت.

در روز سه شنبه کنفرانس خبری Inslee پیش بینی بیشتر موارد به طور بالقوه دهها هزار نفر بر اساس برآورد از گسترش این بیماری است. این سه شهرستان خواهد شد که تحت تاثیر این ممنوعیت به حدود چهار میلیون نفر است.

“اگر ما فرض کنیم وجود دارد 1000 یا بیشتر افرادی که این ویروس را امروز….تعدادی از افرادی که آلوده می شوند دو برابر خواهد شد و در پنج تا هشت روز” Inslee گفت. “اگر شما انجام محاسبات ریاضی آن را می شود بسیار نگران کننده است.”

روزانه coronavirus به روز رسانی: دریافت ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را

در اینجا آخرین شیوع COVID-19:

Coronavirus توضیح داد: در اینجا همه چیز به دانستن از علائم چگونه برای محافظت از خودتان

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

“آنها در حال گرفتن کوبیده’: صنعت سفر وضعیتی وخیم از coronavirus نگرانی و اضطراب

شکستن یک coronavirus قرنطینه در ایالات متحده آمریکا? بله شما می توانید در صورت زندان زمان

از ‘بزرگ’ به ‘blindsided’: چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تغییر coronavirus پیام در میان ترس و سردرگمی در کاخ سفید

میشیگان گزارش اولین coronavirus موارد اعلام وضعیت اضطراری

در اعلام میشیگان دو coronavirus موارد در سه شنبه شب رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer متعهد به مهار همه دولت منابع به سرعت گسترش ویروس.

“ما در حال Michiganders. ما سخت” Whitmer گفت. “ما می دانیم که چگونه به مراقبت از یکدیگر. ما را از این طریق دریافت کنید, اما در حال حاضر لطفا مطمئن شوید که خانواده و دوستان خود را در حال مصرف هر اقدام پیشگیرانه در دسترس نگه داشتن خودتان را امن است. صحبت را به دوستان خود و خانواده خود و همکاران خود را و آنها را تشویق به انتخاب هوشمند. ما در دولت خود ادامه خواهد داد و ما کار را به هر احتیاط لازم برای حفظ Michiganders امن است.”

این دو نفر که ویروس — یک مرد از Wayne County با سابقه مسافرت داخلی و یک زن از Oakland County که سفر در سطح بین المللی هستند و هر دو در بیمارستان بستری هستند گفت: دکتر Joneigh خلدون ارشد پزشکی اجرایی و معاون مدیر سلامت در میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

– کریستن اردن Shamus مطبوعات آزاد دیترویت

Coronavirus هل جشنواره موسیقی Coachella از آوریل تا اکتبر

Coachella یکی از با نفوذ ترین کشور سالانه موسیقی جشنواره به تعویق افتاده است به اکتبر با توجه به رشد بهداشت عمومی نگرانی در مورد گسترش coronavirus در کالیفرنیا است.

جشنواره موسیقی کشور همتای دلیجان نیز بود تحت فشار قرار دادند به سقوط. هر دو رویدادهای برنامه ریزی شده بود بیش از سه تعطیلات آخر هفته در ماه آوریل است. این تعویق به دنبال لغو نزدیکی BNP Paribas Open مسابقات تنیس در Indian Wells و اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در Coachella Valley را Riverside County بالا بهداشت عمومی افسر در روز یکشنبه.

دیگر کنفرانس ها و حوادث در مقیاس بزرگ از جمله جشنواره موسیقی فوق العاده در میامی و جنوب غربی, موسیقی, فیلم و فن آوری در کنفرانس Austin لغو شده است.

Coachella شد و زنجان برگزار می شود بیش از دو تعطیلات آخر هفته – 10-12 آوریل و مارس 17-19. دلیجان خرما بودند مارس 24-26.

– خورشید صحرا (پالم اسپرینگز کالیفرنیا.)

تنسی بیمارستان شروع به صفحه نمایش محدود کردن بازدید کنندگان در میان coronavirus ترساندن

گسترش coronavirus در تنسی را مجبور بیمارستان ها به شدت محدود کردن تعداد بازدید کنندگان مجاز در بیمارستان زمینه را برای دیدن دوستان و خانواده.

بيمارستان بزرگ در نشویل منطقه در حال غربالگری بازدید کنندگان در مقابل درب محدود کردن بیماران به فقط یک بازدید کننده و در برخی موارد اجازه می دهد کودکان به بازدید در همه.

ترین محدودیت های شدید شد و به تصویب رسید در ویلیامسون مرکز پزشکی بیمارستان در فرانکلین که در آن اولین نمونه مثبت از coronavirus جمع آوری شد هفته گذشته است. بیمارستان تصویب شده است سخت “بدون بازدید” سیاست محدود استثنا برای مادران جدید و افرادی که تحت عمل جراحی است.

– برت Kelman این Tennessean

بیشتر در شیوع COVID-19:

Coronavirus لغو: در اینجا لیست کامل

‘برای بازی’: MLB بازیکنان ابراز نگرانی در مورد تاثیر coronavirus

آن را امن برای سوار شدن ؟ Coronavirus نگرانی در حال به چالش کشیدن حمل و نقل عمومی در سراسر آمریکا

سلامت و یا چک ؟ کارگران بدون پرداخت مرخصی استعلاجی در صورت انتخاب سختی

مرد پس از نجات 69 ساعت در آوار فرو ریخت چینی قرنطینه هتل

یک مرد کشیده شد زنده پس از اینکه به دام افتاده به صورت 69 ساعت در زیر آوار فرو ریخت ویروس قرنطینه هتل در جنوب شرقی چین است که در آن حداقل 27 نفر دیگر کشته و دو از دست رفته باقی می ماند.

رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: این مرد به بیمارستان فرستاده شد و بلافاصله پس از نجات اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر.

10-ساله پسر بچه و مادر خود را نجات داده شده اند حدود نیمه شب دوشنبه پس از اینکه به دام افتاده برای 52 ساعت است. وضعیت هر سه بازماندگان ناشناخته باقی مانده است.

کره جنوبی گزارش دیگری سنبله در coronavirus موارد

کره جنوبی گزارش داد یک خوشه جدید عفونت های ویروسی در سئول شرکت بیمه.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز چهارشنبه گزارش داد 242 مورد جدید از عفونت کرونا ويروسی از 24 ساعت پیش آوردن مجموع آن به 7,755.

از موارد جدید و 131 بودند در دائگو کره جنوبی بدترین آمار شهرستان. اما 52 موارد جدید در پایتخت سئول که در آن ده ها تن از تماس با مرکز کارگران برای یک شرکت بیمه تست مثبت, افزایش نگرانی ها در مورد گسترش بیشتر. این کشور دارای 60 ویروس مرگ و میر.

نقشه: کدام متحده coronavirus موارد ؟

در اینجا نگاهی که ایالات متحده باید موارد گزارش شده از COVID-19:

چه در سراسر جهان مرگ و میر?

جهانی مرگ و میر شروع به پریدن کرد به 4,287 اوایل روز چهارشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

تعداد موارد تایید شده بود نزدیک 120,000 با بیش از 80,900 در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس به کشته شدن بیش از 3,100 مردم است. بیش از 10,100 موارد در حال حاضر گزارش شده در ایتالیا.

این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از افراد مانند تب و سرفه اما می تواند پیشرفت بیماری های جدی از جمله ذات الریه به ویژه در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. سازمان بهداشت جهانی می گوید در موارد خفیف حدود دو هفته گذشته در حالی که بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری های جدی بهبود می یابند در حدود سه تا شش هفته است.

کمک: استیو Kiggins ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>