Coronavirus به روز رسانی: خانه عبور اقتصادی امداد لایحه تهمت می گوید: “بیشتر به احتمال زیاد به تست

یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام coronavirus همه گیر شود اضطراری ملی میلیون ها نفر از آمریکایی ها دست و پنجه نرم کردن با یک جدید طبیعی است.

بیش از صد دانشگاه را دگرگون آنلاین-تنها کلاس و چندین ایالت و شهری بزرگ مدارس در حال تعطیل, تمام مدارس K-12 به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

NBA MLS و NHL را به حالت تعلیق در فصل خود را. AMC و ریگال تئاتر زنجیر برش خود را گنجایش در نیم. برخی از فروشگاه های استارباکس در آمریکا و کانادا ممکن است تبدیل به درایو از طریق تنها. و صدها نفر از کارکنان انتقال به کار از خانه.

در اینجا آخرین شیوع کروناویروس:

  • دستمال مرطوب در حال فروش است. در اینجا که در آن شما هنوز هم می توانید آنها را دریافت کنید
  • ما بیمارستان ها را اجرا خواهد کرد از تخت اگر coronavirus موارد سنبله
  • انصراف از فرهنگ است که به ما ضربه سخت است. امریکا می توانید مسئولیت رسیدگی به تمام این اجتماعی فاصله?
  • از شما خواسته ما پاسخ به: پاسخ خاص به خوانندگان coronavirus سوالات

خانه تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت معامله اقتصادی امداد

خانه اکثریت تصویب قانون برای تسکین اقتصادی به آمریکایی مبتلا به کروناویروس پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او را حمایت فراگیر اندازه گیری.

خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون به تصویب رسید 363-40 با هر حزب دموکرات و اکثر جمهوری خواهان رای گیری به نفع اندازه گیری. رای گیری انجام شد و در مدت کوتاهی پس از نیمه شب جمعه پس از دو روز در حدود ساعت مذاکرات بین رهبران دموکرات و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin.

این قانون خواهد اطمینان از مرخصی استعلاجی برای کارگران آسیب دیده و شامل پول برای تست برای آمریکایی ها از جمله بیمه. مغلوب ساختن پیشی جستن و قانونگذاران را تحت فشار بوده است به سهولت و نگرانی از گسترش مرگبار کرونا ويروسی است که متوقف بسیاری از بخش های زندگی اجتماعی مجبور به بسته شدن مدارس و کوبیده بازارهای مالی است.

این لایحه در حال حاضر به سنا برای یک انتظار رای جمعه.

– جان Fritze و Ledyard پادشاه

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او به احتمال زیاد در معرض آزمایش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او را “به احتمال زیاد” آزمایش رمان coronavirus به عنوان سوال swirled در مورد اینکه چرا او دستیاران و خانواده اش نیست انجام بیشتر برای محافظت از خود و دیگران پس از قرار گرفتن در معرض مکرر به COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر چندین مستقیم و غیر مستقیم تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای این بیماری همه گیر است.virus.

او صرف زمان در آخر هفته گذشته در باشگاه خصوصی در فلوریدا با حداقل سه نفر از افرادی که در حال حاضر آزمایش مثبت است. برزیل سفارت در واشنگتن اعلام کرد اواخر روز شنبه که این کشور کاردار ایران, نستور Forster آزمایش مثبت پس از نشستن در مغلوب ساختن پیشی جستن میز شام. بنابراین باید یک مشاور برای رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و فردی که با حضور در جمع آوری کمک پنج شنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به دو حزب جمهوری خواه به مقامات صحبت کرد که به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به منظور بحث در مورد خصوصی سلامت مهم است.

در علاوه بر این به طور مستقیم در معرض تهمت نیز تا به حال تماس های مکرر با نمایندگان مجلس است که تصمیم به منزوی کردن خود پس از در معرض بودن به افرادی که بعد از تست مثبت است. که شامل فلوریدا در کنگره مت Gaetz که سفر سرنشین نیروی هوایی یک رئیس جمهور روز دوشنبه و در مورد تست مثبت اواسط پرواز; کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام بود که کار از خانه پس از صرف زمان در Mar-a-لاگو و حضور خود را در دیدار با پیتر داتون استرالیا وزیر امور خانه و ایالت فلوریدا, ریک اسکات, که همچنین تعامل با هیئت برزیل.

افرادی که در معرض این ویروس را نشان نمی دهد علائم بلافاصله وجود دارد این است که دوره کمون در هر نقطه از دو تا 14 روز.

نقشه: کدام متحده coronavirus موارد ؟

در اینجا نگاهی که ایالات متحده باید موارد گزارش شده از COVID-19:

بیشتر در شیوع COVID-19:

  • ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع
  • رم دیگر رم: آنچه در آن است می خواهم به زندگی می کنند از طریق یک قرنطینه
  • است و در سرشماری ‘مجهز” برای سال 2020? قانونگذاران نیست بنابراین مطمئن شوید
  • آن را امن برای سوار شدن ؟ Coronavirus نگرانی در حال به چالش کشیدن حمل و نقل عمومی در سراسر آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>