Coronavirus به روز رسانی: 3 متحده تحت stay-at-home سفارشات سهام پست بدترین هفته پس از بحران مالی

ساکنان در سراسر سه متحده انتظار می رود که تحت stay-at-home سفارشات آخر این هفته به عنوان مقامات بهداشتی در سراسر کشور به دنبال به سرعت در جامعه گسترش COVID-19.

ایلینوی قصد دارد به نیاز ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است از جلسه از نیازهای اساسی خود را شروع شنبه شب. نیویورک قصد دارد به ممنوعیت تمام غیر ضروری سفر آغاز شب یکشنبه. و کالیفرنیا آغاز شده و جمعه. کانکتیکات و اورگان در حال آماده شدن برای انجام همان.

وجود دارد حداقل 260 کشته و بیش از 19,600 موارد تایید شده در ایالات متحده در سراسر جهان مرگ و میر را در صدر 11,400 با 4,032 مرگ و میر در ایتالیا کشور است که شاهد بیشترین مرگ و میر. وجود دارد بیش از 275,400 موارد تایید شده در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

ما زنده وبلاگ در coronavirus است که به روز شده در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار. بیشتر عناوین:

  • رشته آمریکایی ها به دنبال ما کمک میان جهانی مستند: “ما در حال رها شده است.’
  • Coronavirus محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان: یک کشور به کشور لیست.
  • ‘هرج و مرج کامل”: چگونه این بیماری همه گیر است پایان بخشیدن به سیستم عدالت کیفری.
  • متحده می تواند انصراف از آزمون های استاندارد به دلیل coronavirus تعطیلی مدرسه
  • وام های دانشجویی: وام گیرندگان می توانید به حالت تعلیق در پرداخت به مدت 60 روز بدون بهره

سهام پست بدترین هفته پس از بحران مالی

سهام ایالات متحده کاهش یافته جمعه, دربندی بدترین هفته پس از اوج بحران مالی به عنوان سرمایه گذاران همچنان وحشت زده و عصبی در مورد جهت اقتصاد با وجود امید به دولت و بانک مرکزی اقدام به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 913.21 امتیاز به 19,173.98 سقوط به زیر 20,000 بعد از نوسانات قیمت در طول هفته گذشته. استاندارد اند پورز 500 با کاهش 4.3 درصدی به پایان در 2,304.92. شاخص Nasdaq Composite با از دست 3.8% به 6,879.52.

برای هفته داو کاهش یافته است بیش از 17 درصد بدترین حالت آن یک هفته درصد افت از اکتبر 2008.

– جسیکا مانتون

آمریکا و مکزیک, مرز, را برای سفر غیر ضروری

مرز ایالات متحده و مکزیک خواهد بود بسته به غیرضروری سفر بیشتر برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus تهمت جمعه اعلام کرد.

“همانطور که ما با کانادا و ما نیز در حال کار با مکزیک برای اجرای قوانین جدید در بنادر ما را از ورود به حالت تعلیق غیر ضروری سفر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این قوانین و روش های جدید را نمی خواهد مانع قانونی تجارت و بازرگانی.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مکزیک نیز تعلیق سفر هوایی از اروپا است.

انتظار می رود اطلاعیه به شرح زیر بسته شدن مرز بین آمریکا و کانادا به غیر ضروری سفر که اعلام شد چهارشنبه. کانادا نخست وزیر جاستین ترودو به خبرنگاران گفت: بسته شدن اتفاق می افتد در نیمه شب جمعه.

– دیوید الیور

روز مالیات مهلت نقل مکان کرد

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin روز جمعه گفت که مهلت برای آمریکایی ها مالیات خود را به فایل می توان از 15 آوریل تا ژوئیه 15.

“همه مالیات دهندگان و کسب و کار خواهد شد که این زمان اضافی به فایل و پرداخت بدون بهره یا مجازات” Mnuchin توییتی.

در اوایل این هفته IRS به تعویق افتاده بود مهلت پرداخت تا 15 ژوئیه اما تا به حال سمت چپ مارس 15 آخرین مهلت تشکیل پرونده در محل.

– جسیکا مانتون

فرماندار ایلینوی مسائل مربوط به اقامت در خانه نظم برای کل دولت

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر روز جمعه اعلام کرد یک “stay-at-home” جهت است که آغاز خواهد شد شنبه و تاریخ و زمان آخرین تا زمانی که حداقل 7 آوریل.

ساکنان هنوز هم مجاز به رفتن به فروشگاه مواد غذایی, راه رفتن سگ خود را و انجام تمام کارهای ضروری. همه غیر ضروری کسب و کار باید از نزدیک و همه افرادی که می توانید از خانه کار باید انجام پریتزکر گفت.

همه ایلینوی مدارس بسته خواهد ماند تا آوریل 8. ایلینوی در حال همکاری با وزارت بهداشت و خدمات انسانی, Wal-Mart و Walgreens برای راه اندازی درایو از طریق تست سایت در سخت ترین آمار مناطق, دولت, مقامات گفت.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: منظور “است و نه یک مستند یا رزمی قانون است.” داروخانه ها, مواد غذایی داستان ها و درمانگاه ها خواهد شد. فرودگاه باز خواهد بود و زباله جمع آوری خواهد شد.

– فضل Hauck

چگونه بسیاری از موارد از coronavirus در ما ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>