Coronavirus تست در آمریکا محدود شد به صورت ماه به دلیل کم مدیکر پرداخت.

فدرال برنامه مدیکر lowballed پرداخت برای یک coronavirus آزمایشگاه تست در اوایل شیوع محدود کردن تعداد آزمایشگاه های غربالگری آمریکایی ها برای این بیماری کشنده در زمانی که کشور نیاز به تمام تست های آن را می توانید دریافت کنید.

قیمت مجبور labs به ضرر و زیان در آزمون چند آزمایشگاه مدیران گفت: مسدود کردن بسیاری از پوسته پوسته شدن به اندازه کافی سریع به گسترش ملت تست ظرفیت.

“هیچ کس می خواهد به ایجاد ثروت در این زمینه گفت:” هارون دومنیکو این افسر ارشد عامل از اقیانوس اطلس تشخیصی آزمایشگاه که صرف در مورد $67 در ساده coronavirus آزمون. “یک آمریکایی هستم و اگر من می تواند از آن برای هزینه من می خواهم خوشحال به انجام آن را برای مردم در هزینه, اما من می توانم آن را در زیر هزینه.”

قیمت پایین در یک آزمون است که می گوید اگر یک فرد است که در حال حاضر بیمار است و بر روی نمونه ای از صدها نفر از سواب بینی در یک زمان. حتی قبل از پیچیده علمی فرایند خرید تخصصی ماشین آلات می تواند هزینه صدها هزار نفر از دلار است.

قیمت محدود چه labs می تواند جمع آوری از فدرال مدیکر برنامه را پوشش می دهد که 44 میلیون افرادی که در معرض خطر ابتلا به این بیماری به دلیل سن یا ناتوانی است. همچنین این مجموعه کم معیار برای چه شرکت های بیمه خصوصی پرداخت labs.

در ماه مارس دو آزمایشگاه سازمان های عمومی درخواست برای افزایش مدیکر بازپرداخت. در همان زمان مقامات دولتی بودند گزارش روز-طولانی انباشت پرونده ها در گرفتن نتایج آزمایش از آزمایشگاه و سهمیه بندی است که می تواند آزمایش می شود.

این COVID تست که نیست: مقامات بهداشتی آمریکا botched تست rollout و پس از آن گمراه خارجه دانشمندان

تست باقی مانده آهسته: آزمایشگاه های تست 100000 نفر در هر روز برای coronavirus. که هنوز هم کافی نیست.

برنامه مدیکر پرداخت تنها $51 برای آزمون از طریق مارس 14. که حدود نیمی از 96 دلار برچسب قیمت برای یک آزمون مشابه برای آنفولانزا و حدود یک سوم از هزینه برای تنفسی پنل. نتیجه این شد یکی دیگر از شکست های اولیه در این بیماری همه گیر کوروناویروس در شرکت های است که می تواند با سرعت بیشتری یافت تا تست از بیماران.

مراکز ایالات متحده برای مدیکر و مدیکید خدمات دو برابر پرداخت آن به 100 دلار در هر آزمون دو هفته پیش. اما در آن کشور از دست داده بود و labs که در حال حاضر در بازار از دست داده بود پول است.

داده ها از COVID پیگیری پروژه نشان می دهد که 44 درصد بیشتر در آزمايشات انجام شده در طول هفته پس از پرداخت تغییر نسبت به هفته گذشته است.

اثرات در آزمایشگاه

کم بازپرداخت نقش مهمی در تست کمبود Seema Verma مدیر برای ایالات متحده در مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت: در یک گفتگو با خبرنگاران در اوایل این ماه. او گفت: این سازمان می تواند تعیین کند این به دلیل آن می توانید ببینید که چه کسی در حال انجام آزمون.

“هستند بسیاری از آزمایشگاه های هستند که نه تنها انجام این آزمون و ما به رسمیت شناخته شده است که وجود دارد ممکن است برخی از مسائل با بازپرداخت” ورما گفت. “ما تا به حال گفتگو با آزمایشگاه مقدار زیادی وجود دارد که درگیر در اجرای این high-throughput test و به همین دلیل ما در حال افزایش بازپرداخت.

“به طوری که باید افزایش تست ظرفیت سراسر کشور” ورما گفت. “در بسیاری از ظرفیت استفاده نشده.”

دومنیکو از اقیانوس اطلس تشخیصی آزمایشگاه گفت: او تنها انجام می شود 200 تست های تشخیصی تا کنون نه برای عدم علاقه. او درخواست عمده دستگاه شرکت از طریق مارس و آوریل برای تجهیزات مورد نیاز او را به انجام تست های تشخیصی.

اما اقتصاد کار نمی کند. در حال حاضر دو هفته پس از بازپرداخت دو برابر شد, او دارای ماشین آلات به انجام می دهیم تا از 1400 تست در هر روز.

رنه انیس رئیس امور مالی برای Tricore مرجع آزمایشگاه جدید در مکزیک گفت: coronavirus تست تشخیصی هزینه های شرکت او 52 دلار به $73. آن را شامل نمی شود و هزینه لوازم اضافی و یا دستگاه اصلی سرمایه گذاری است.

“ما ساخته شده سرمایه گذاری با فرض این که تست ظرفیت خواهد بود اما ما را گرفته اند از دست دادن به طور کلی اگر بازپرداخت از تست به حال بالا رفته و ما حتی ممکن است در پایان به دلیل سرمایه گذاری اولیه,” انیس گفت.

جولی خانی رئیس جمهور آمریکا آزمایشگاه بالینی انجمن دارای عضو است که شامل آزمایشگاه غول تلاش برای تشخیص و LabCorp. او گفت: سازمان حمایت برای افزایش بازپرداخت شروع در ماه مارس است.

زمان مدیکر افزایش تست بازپرداخت اعضای خود انجام داده بودند و 2.1 میلیون نفر آزمون به این دلیل که آنها “به طور کامل متمرکز بر انجام همه آنها می توانند برای دیدار با نیازهای بیمار برای تست.” در حال حاضر بالاتر بازپرداخت نیست عطف به ماسبق.

“ما به شدت حمایت برای بازپرداخت سطح که به نتیجه در تمام آزمایشگاه که دارای تخصص برای انجام این تست قادر به رسیدن به این بازی مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی از منابع خود و منابع” خانی گفت.

علامت گذاری به عنوان S. Birenbaum مدیر اجرایی ملی آزمایشگاه مستقل انجمن که نشان دهنده کوچکتر آزمایشگاه ارسال نامه ای به رهبران کنگره در 20 مارس گفت که مدیکر بازپرداخت شد و صدمه زدن به آزمایشگاه ظرفیت. یک هفته بعد او صادر انتشار اخبار انتقاد جدید مراقبت در عمل برای پرداختن به مدیکر بازپرداخت مسئله است.

Birenbaum گفت: در مصاحبه روز شنبه که برخی از اعضای خود بودند که پرداخت می شود به عنوان کمی به عنوان $36 در هر آزمون. چرا که مدیکر اجازه می دهد تا تغییرات محلی به قیمت COVID-19 تست تشخیصی. در مقابل $96 تست آنفولانزا و $148 تنفسی پنل سازگار در سراسر کشور.

“نرخ آنها منتشر شده بود $36 $51 من گفته شد بسیاری از آزمایشگاه نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه های خود را به طوری که تعدادی از آزمایشگاه های در حال برگزاری به دلیل آنها نمی خواهند به از دست دادن پول” Birenbaum گفت.

اثرات خصوصی دهندگان

مدیکر پرداخت را نیز تحت تاثیر قرار چقدر دولت مدیکید برنامه ها و شرکت های بیمه خصوصی پرداخت این آزمایشگاه زیرا آنها با استفاده از مدیکر به عنوان یک معیار.

از مدیران اجرائی از آزمایشگاه غول تلاش و LabCorp — که دارای بیشترین قدرت چانه زنی به زور بیمه قیمت — می گویند آنها با داشتن مشکل گرفتن بالاتر پرداخت. نرخ جدید از مدیکر به آنها بیشتر اهرم با بیمه.

آدم Schechter مدیر عامل شرکت LabCorp گفت: روز شنبه که این شرکت در تلاش است به تمام مشتریان به پرداخت $100 رای در حال حاضر. آیا شرکت های بیمه پرداخت مبلغ داستان دیگری است. او گفت که او می دانند نتیجه مذاکرات در چند روز.

او گفت: 100 دلار بازپرداخت شده است “یک رای” به دلیل پیچیدگی آزمون تشخیصی است که پیچیده تر از آنتی بادی آزمایش که با استفاده از نمونه خون و در حال تبدیل شدن بیشتر شایع است.

برای جمع آوری نمونه برای آزمون مولکولی پزشکی ارائه می دهد یک سواب تا بیمار سوراخ بینی تا زمانی که از آن بازدید ، آزمایشگاه و سپس جدا کردن تکه های کوچکی از نمونه یک فرآیند به نام RNA استخراج است. آزمایشگاه سپس فرآیندهای آن قطعه به پیدا کردن هر گونه ویروسی بیماری زا است.

ریک مارتین, مدیر عامل شرکت کوچک تگزاس آزمایشگاه به نام MicroGenDx گفت: او در یک وضعیت را بدتر می کند چرا که او یک آزمایشگاه است. کارکنان خود شده است تماس با شرکت های بیمه تلاش برای به دست آوردن آنها را به افتخار جدید نرخ پرداخت.

“ما از دست دادن مقدار زیادی از پول” به دلیل مشکلات با شرکت های بیمه مارتین گفت. “من می توانید انجام دهید و فایل ادعا می کند که من انجام 300 یا 400 تست در روز است که من کسب و کار اصلی. اما زمانی که من انجام 3,000, 4,000, 5,000 یک روز, من نمی تواند استطاعت برای که به اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>