Coronavirus محرک چک: که در آن پول گم شده چیکار کنم ؟

آمریکایی ها در حال رسیدن به تهیه مالیاتی و پوشش در دفاتر خود در سراسر کشور برای پیدا کردن آنچه رخ داده به محرک چک.

پاسخ: IRS فرستاده کسانی که از دست رفته پرداخت به واسطه حساب بانکی اگر یک مشتری یک پیشرفت خود را در اظهارنامه مالیاتی مالیات حرفه ای می گویند.

مشتریان نوک تهیه مالیاتی به مشکل زمانی که آنها با استفاده از دریافت و پرداخت های دولت جدید محرک سپرده ردیابی پورتال و کشف که پرداخت تا 1200 $برای افراد ارسال شد به یک شماره حساب آنها را به رسمیت نمی شناسد.

سازمان های که به مردم کمک فایل برای دولت صادر شده و بازپرداخت در حال دریافت یک هجوم از تماس در مورد یک بار پرداخت به معنای پرداخت به 80 میلیون آمریکایی این هفته است. در حالی که بسیاری از مردم موفق به دریافت سپرده پرداخت های دیگر ممکن است بدست سهوا فرستاده شده به حساب های موقت ایجاد شده در طی تشکیل پرونده مالیاتی روند.

IRS گفت: آن را در حال حرکت است به ارائه اطلاعات اضافی و حل و فصل هر گونه مسائل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

که در آن در حال محرک چک می گذرد ؟

ناتالی پوست مالیاتی آماده سازی مشاور در منطقه واشنگتن دی سی بوده است هولناک با تماس و ایمیل از مشتریان تعجب آنچه رخ داده به آنها پرداخت.

“من تا به حال به بررسی” پوست گفت.

او کشف کرد که ناشناخته رقم که افراد ذکر شده در پورتال در ارتباط بودند به بازپرداخت نقل و انتقالات حساب اغلب ایجاد شده از طرف مالیات دهندگان که می خواهید آماده سازی هزینه های گرفته شده از بازپرداخت به طوری که آنها مجبور به پرداخت preparers در صف مقابل.

“کسانی که گذشته چهار رقم در دریافت درگاه پرداخت مطابقت انتقال دهنده اطلاعات است که ارسال شده است به IRS” پوست گفت.

بعد از اینکه شما فایل مالیات خود را با یک حرفه ای مالیاتی, انتقال بانک از جمله MetaBank جمهوری بانک و سانتا باربارا مالیاتی گروه محصول راه اندازی حساب های موقت برای مالیات دهندگان که می خواهید بازپرداخت پیشرفت و یا به کسر مالیات هزینه آماده سازی از بازپرداخت را انجام دهید.

که شماره حساب و بانک مسیریابی شماره ارسال با اظهارنامه مالیاتی به IRS.

IRS سپرده برخی از محرک چک به این حساب های موقت با توجه به MetaBank. “IRS است به ما توضیح داد که چرا این خطا رخ داده است” MetaBanks در بیانیه ای گفت.

چرا چک سپرده در اشتباه حساب ؟

مسئله ظهور است تا در میان filers که به راه اندازی یک مالیات پیشرفت در سال های گذشته هنگام پر کردن اظهارنامه مالیاتی با توجه به توبی Mathis یک شریک و وکیل در Anderson قانون در لاس وگاس, نوادا. IRS پایگاه محرک چک کردن اظهارنامه مالیاتی از سال 2018 یا 2019 هر کدام اخیر.

مالیات پیشبرد به طور معمول کار می کند مانند این: هنگامی که یک preparer مالیاتی می کند filer بازگشت آنها می توانند وام آنها را بخشی از خود را بازپرداخت در پیشبرد. IRS خواهد شد و سپس ارسال واقعی بازپرداخت به preparer از طریق یک حساب بانکی در filer نام. این که بازپرداخت وام از بازپرداخت و بخش باقی مانده از بازپرداخت بازگشت به filer.

هر کس از مادر و پاپ تهیه مالیاتی به بزرگ زنجیره ای مانند TurboTax, H&R Block و Jackson Hewitt باید این گزینه Mathis گفت.

مسئله این است که حساب کاربری که در آن محرک پرداخت سپرده شد نمی متعلق به مالیات دهندگان. آن متعلق به ارائه دهنده خدمات.

“ارائه دهنده بانک قرار است به بازپرداخت $1,200 پرداخت به IRS در این مورد می گوید:” اوان مورگان مالیاتی مدیر در Kaufman Rossin.

کسانی که به واسطه حساب تمایل به تنها استفاده می شود برای filer بازپرداخت در سال های گذشته پس از این حساب به احتمال زیاد دیگر وجود داشته باشد. IRS داده نشده است, و از راهنمایی های خاص در عین حال در مورد چگونه آنها را چاپ مجدد محرک چک اگر آنها سپرده در حساب های اشتباه. اما به طور معمول اگر یک حساب بانکی بسته است, بازپرداخت مالیات را رد کرد و IRS می فرستد یک کاغذ چک به آدرس که در بازگشت.

چه اتفاقی می افتد ؟

احتمال دیگر این است که یک بانک به بازگشت آن پول اگر پول زمین در اشتباه حساب پس نام در سپرده مطابقت ندارد و این نام بر روی این فرد حساب بانکی Mathis توضیح داد. اگر بودجه هستند رد IRS احتمال صدور چک مقاله به آخرین آدرس در فایل, او گفت:.

“برای کسانی که نقل مکان کرده اند که می تواند یک مشکل بزرگ” Mathis می گوید. “مردم در حال حاضر با داشتن یک هک از زمان تلاش برای به روز رسانی اطلاعات خود را در سایت IRS.”

IRS است که انتظار می رود برای شروع ارسال مقاله چک در آوریل 24.

“اگر پرداخت بازگشت به IRS سازمان خود را از طریق ایمیل چک به مالیات دهندگان” با توجه به سانتا باربارا مالیات محصولات گروه که مالیات هزینه آماده سازی از بازپرداخت.

است که تحت تاثیر قرار?

پس از مردم در سن آنتونیو تگزاس شکایت در مورد از دست رفته چک به Snapback خدمات مالیاتی محلی آژانس سرزنش IRS برای خطا.

“اطلاعات است که بسیاری از شما در حال دیدن در IRS وب سایت است که اطلاعات حساب خود را به MetaBank. آنها بانک است که فرآیندهای خود را بازپرداخت مالیات” Snapback خدمات مالیاتی گفت: در Facebook.

در آگوستا جورجیا ده ها تن از مردم شلوغ سیتی مالیاتی مالی فکر preparer مالیاتی مسئول از دست چک با توجه به رسانه های محلی.

یک رویداد مشابه unfolded در تالاهاسی فلوریدا در این هفته پس از اشتباه ساکنان خارج از کهکشان خدمات مالیاتی با مالیات مقالات در دست است.

H&R بلوک آماده سازی مالیات شرکت گفت: مشتریان خود نهفته بودند سردرگمی IRS ایجاد شده است.

“سهم ما از مشتریان ما نا امیدی است که بسیاری از آنها هنوز موفق به دریافت این مقدار مورد نیاز پرداخت با توجه به IRS گیری” این شرکت در بیانیه ای گفت: ارائه شده به ایالات متحده آمریکا امروز “ما به طور جدی با IRS به دریافت محرک های پرداخت و ارسال به طور مستقیم به حساب مشتری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>