Coronavirus جدایی نمی تواند نگه داشتن شوهر از serenading خود را ‘شیرین ان’

MONTGOMERY, علا. – تا زمانی که تاریخ و زمان آخرین جمعه, John Kline تا به حال خود را در زندگی روزمره پایین پت.

او روز خود را صرف در تروی, دانشگاه, آموزش, دانش آموزان به عنوان یک استاد برجسته رهبری قبل از سفر خانه به مونتگمری. او می تواند به جان ناکس مانور خانه سالمندان در اواخر بعد از ظهر و قبل از شام در زمان به او “شیرین ان” برای چند ساعت.

او در آنجا ماند تا زمانی که همسر خود را از 45 سال به رختخواب رفت. او در آنجا ماند تا او خوابش برد. و او را به بازگشت به بعد از ظهر روز پس از روز.

اما هفته گذشته به عنوان آلاباما صادر ایالت ممنوعیت بازدید کنندگان برای کمک به زندگی و خانه سالمندان در میان مداوم coronavirus همه گیر کلاین معمول مختل شد. کلاین درک محدودیت در محل برای محافظت از شدت آسیب پذیر ساکنان خانه. اما او بی واهمه در تلاش های خود را به نشان می دهد تا برای ان که از او حمایت کرده است از طریق سفر خود را با بیماری آلزایمر برای 17 سال است.

ارسال کارت: ما ساکنان خانه سالمندان به دام افتاده در انزوا در میان coronavirus

تخت بیمارستان: ما بیمارستان ها را اجرا خواهد کرد از تخت اگر coronavirus موارد سنبله

به جای نشستن با او را در اتاق او در این هفته او ایستاده بود در خارج از پنجره. یک ویدئو گرفته شده توسط یک John Knox کارمند و به اشتراک گذاشته شده توسط کلاین در Facebook نشان می دهد کلاین تکیه نزدیک به یک پنجره روی صفحه نمایش محافظ تابش خیره کننده با دست خود منجر ان از طریق کلمات گریس شگفت انگیز در یک, خالص, صدای عمیق.

“من همیشه گفته ام که چقدر من او را دوست دارم ’til death do us part” کلاین در روز جمعه گفت. “اما من در تلاش برای ایجاد این بیانیه که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد وجود دارد هیچ دلیلی برای دادن عشق. اگر او می شود که او نمی داند که من هنوز هم به دیدن او چون من هنوز هم او را می دانم.”

این ویدئو تا به حال شده است به اشتراک گذاشته و بازدید هزاران بار در کمتر از 24 ساعت به Kline جای تعجب است.

این تلخ و شیرین 46 ثانیه هر دو یک heartwarming عهد از یک شوهر و عشق و فداکاری و سوزاننده یادآوری از تغییرات بی سابقه ای در حال حاضر upending زندگی و روابط در سراسر جهان به عنوان مردم بیشتر به نوبه خود به انزوای اجتماعی در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19.

“از طریق یک پنجره — یک درد است. هیچ بازدید کننده به جان ناکس مانور پرستاری صفحه اصلی” کلاین نوشت on Facebook. “نه من بهترین آواز — بنابراین شما احتمالا نمی خواهید برای گوش دادن. من آن را قطع در 45 ثانیه. من عشق شیرین من ان را و نگاه به جلو به صرف ابدیت با او. خدا به شما برکت دهد و حتی به دنبال — و اگر شما گوش خوبی است که شما می خواستم به شنیدن ان”.

کلاین گفت: او شگفت زده چگونه بسیاری از مردم در نظر خود درآورد اما روز جمعه گفت او درک می کند نیاز به اتصال انسان به خصوص در میان افراد مسن است. کلاین یک کمال معلم با اشاره به دهه پژوهش ترسیم مزایای بشر اتصال برای تمام گروه های سنی و درس افراد جوان می توانند یاد بگیرند که در مورد خود پیری از نسل سالمند.

هر چند جهان ممکن است به نظر می رسد وارونه در حال حاضر کلاین گفت: مردم باید مطمئن شوید که برای رسیدن به بزرگان و بستگان آن است که آیا صحبت کردن به آنها را از طریق یک پنجره در صفحه نمایش و یا صفحه نمایش کامپیوتر.

“اگر آنها می تواند استفاده از فن آوری استفاده از یک تلفن همراه. تماس آنها یک زمین خط” کلاین گفت. “اگر آنها یک آیفون FaceTime آنها. من می خواهم مردم بدانند به ماندن در تماس با. آنها به من اجازه انجام این کار را هر روز و اکثر مردم نمی تواند هر روز من درک می کنم که. اما شما می توانید در تماس ماندن حتی اگر شما نمی توانید به مردم است.”

تعداد تخت: در میان coronavirus همه گیر میلیون ها نفر از آمریکایی ها زندگی می کنند در شهرستانهای بدون تخت ICU

هر چند ان سفر با آلزایمر شده است طولانی کلاین گفت: آشنا آهنگ از جوانان خود را و کلیسا همیشه تنه زدن حافظه خود را و اغلب خاطرات افراد دیگر زندگی با ان.

“آیا آنها می توانند خواندن و یا نه آنها می توانند به یاد داشته باشید سرودهای و کسانی که 1950s آهنگ” کلاین گفت. “آنها به سختی می تواند صحبت کنید, اما شما می خوانم چیزی مانند اعتماد و اطاعت و آنها می دانند که کلمات. قدیمی ناهموار عبور می دانند این کلمات. آواز که و گفت: بسیار آشنا آیات کتاب مقدس. من که چیزهای با همسرم تمام وقت او را کلمه کامل است.”

در روز پنج شنبه ان زاویه دار نسبت به جان او در یک رنگ آبی روشن, ژاکت سنگ به همراه گریس شگفت انگیز نور خورشید به عنوان جریان به اتاق او.

او متوقف شد به طور خلاصه زمانی که جان شروع چهارمین آیه.

“شما می دانید این آیه” او به آرامی بکند.

او شروع به خواندن دوباره و صدای او پیوست ،

“هنگامی که ما شده ایم در آنجا ده هزار سال

روشن و درخشان به عنوان خورشید

ما کمتر به روز می خوانم خدا را ستایش

از زمانی که ما برای اولین بار آغاز شده است.”

دنبال ملیسا قهوه ای در توییتر: @itsmelissabrown

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>