Coronavirus تعطیلی مدرسه: Ohio, مریلند تبدیل شدن به ایالات متحده برای اولین بار به تعطیل تمام مدارس K-12

اوهایو مریلند و شهری بزرگ مدرسه منطقه سیاتل و سان فرانسیسکو در حال تعطیل, تمام مدارس K-12 به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

اقدامات اولین موج گسترده تعطیلی مدارس در ایالات متحده و آنها ایستاده به upend مدرسه و خانواده روال برای میلیون ها نفر از کودکان.

از جمله تعطیلی نیز پرتاب به گره زدن عمیق اجتماعی و اقتصادی تقسیم در آموزش و پرورش آمریکا. خانواده های محروم که تکیه بیشتر بر مدارس برای پایدار خدمات مانند وعده های غذایی و دسترسی به مواد آموزشی خواهد بود برخی از مهمترین و تاثیر منفی می گذارد.

“در مقیاس گسترده ای را در یادگیری از دست دادن می تواند در میان بزرگترین اثرات coronavirus در کودکان در امریکا گفت:” بتسی Zorio معاون رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در برنامه های نجات کودکان بین المللی فیلم های کودکان خیریه. “با تعداد بی سابقه ای از تعطیلی مدارس در حال حاضر اعلام کرد و بسیاری از انتظار حصول اطمینان از این که کودکان را می توانید در ادامه برای یادگیری ضروری است.”

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine پنج شنبه اعلام کرد که همه K-12, عمومی, منشور و مدارس خصوصی در اوهایو تعطیل خواهد شد به مدت سه هفته با شروع از شنبه سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مدت کوتاهی پس از اوهایو اعلام مریلند را سرپرست اعلام کرد دولت مدارس را نزدیک به دو هفته از شروع دوشنبه.

کسانی که اطلاعیه آمد در سیاتل مدارس دولتی تبدیل شدن به اولین شهری منطقه مدرسه به لغو کلاس های برای جلوگیری از گسترش ویروس. این منطقه که در خدمت مورد 54,000 دانش آموزان چهارشنبه اعلام کرد این امر می تواند بسته به مدت حداقل دو هفته.

علاوه بر این واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee دستور داد تمام مدارس K-12 در سه دولت شهرستانهای بدترین ضربه توسط ویروس — King, Pierce و Snohomish — نزدیک به از حداقل مارس 17 آوریل 3.

روز پنج شنبه در کالیفرنیا در سان فرانسیسکو Unified School District دنبال کت و شلوار و گفت آن را خواهد دید از 16 مارس از طریق پایان رخصتی بهار, آوریل 3.

DeWine گفت: هدف از این تعطیلی در اوهایو است که به سرعت گسترش این بیماری به طوری که بیمارستان نیست غرق می شوند. این ویروس نه بیمار کودکان به آسانی به عنوان افراد مسن, اما وجود دارد برخی از نگرانی های است که کودکان می تواند انتقال این ویروس حتی اگر آنها خفیف علائم یا بدون علائم است.

DeWine گفت: او می داند تعطیل خواهد بود ناخواسته و مخل اخبار برای پدر و مادر در سطح ایالت.

“ما باید دلسوزی برای این که” DeWine گفت. “اما ما باید مسئولیت را به صرفه جویی در زندگی می کند.”

Coronavirus مربوط به تعطیلی مدارس تاثیر می گذارد تقریبا 5 میلیون کودک

تا کنون بیش از 10 ، 000 مدارس سراسر کشور بسته شده اند و یا در حال برنامه ریزی برای, نزدیک به دلیل ویروس مؤثر بر حدود 4.9 میلیون کودک با توجه به آخرین شمارش توسط آموزش و پرورش هفته مجله.

تایید موارد عفونت در آمریکا افزایش یافت و گذشته از 1500 پنج شنبه. بدون فرزند در آمریکا فوت کرده اند از ویروس.

در حال کودکان و نوجوانان در معرض خطر ابتلا به کروناویروس? که گزارش می گوید اما برخی از پزشکان نیست بنابراین مطمئن شوید

فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه شده است مدارس است که اگر یک عفونت تشخیص داده شده است در جامعه رهبران مدرسه باید با مشورت خود را محلی ادارات بهداشت در مورد زمانی که به نزدیک است.

اما به عنوان ویروس گسترش یافته است در این هفته مدرسه و رهبران سیاسی گرفته اند بیشتر اقدامات تهاجمی. فرماندار کنتاکی اندی Beshear در روز پنج شنبه توصیه می شود اما نمی قیمومیت دولتی و خصوصی مدارس نزدیک به دو هفته از شروع دوشنبه.

مدارس تجاری در coronavirus: $100,000 تمیز کردن ماشین ؟ یک “گلوله نقره ای’ ضد عفونی کننده?

مدارس مواجه قریب الوقوع تعطیل خواهد شد که به کشف کردن که آیا آنها ادامه خواهد داد خدمات غذا برای خانواده های کم درآمد که آیا آنها ارائه هر نوع آموزش آنلاین و اینکه آیا آنها باید به تغییر و یا لغو فدرال دولت امتحانات که اغلب تجویز می شود در بهار.

“بیش از 20 میلیون کودکان و نوجوانان در ایالات متحده واجد شرایط هستند به صورت رایگان و کاهش قیمت ناهار و تعطیلی مدارس اجرا خطر از محروم کردن بچه ها دسترسی به آن گفت:” هارون پالاس استاد جامعه شناسی و آموزش و پرورش در کالج معلمان در شهر نیویورک است.

دولت فدرال گفته است که مدارس می توانند با ارائه وعده های غذایی در جامعه در طول بحران بهداشت و درمان شبیه به چگونه بسیاری از ولسوالی ها توزیع آنها در تابستان است. اما که آنها لازم نیست که به دست یک گروه سایت گفته است که انجام این کار را به پرواز در صورت از کارشناسان بهداشت توصیه برای “اجتماعی فاصله.”

وزارت آموزش و پرورش در روز پنج شنبه اعلام کرد آن را ارائه دهد متحده به درخواست برای یک سال چشم پوشی از اداره امتحانات دولتی در صورت بسته شدن طولانی مدت با دخالت خود را تست ویندوز.

چگونه به صحبت کردن با کودکان در مورد کوروناویروس: اقامت صادقانه و ساده برای جلوگیری از اضطراب

در همین حال میلیون ها نفر از خانواده ها را باید به شکل از چگونه به تغییر و مراقبت از کودک و روال کار.

“آن را سخت به خصوص برای خانواده ها از پدر و مادر کار که اصلا کارهایی که ارائه ظرفیت به کار از راه دور” پالاس اضافه شده است. “بچه های جوان آیا نیاز به نظارت و ما لازم نیست که یک سیستم پشتیبان برای مدارس و مهد کودک.”

کالج بسته شدن بیش از حد: مدارس سراسر کشور منتقل شده آنلاین

بعضی از مدارس و مناطق کوچک باید بسیج به سرعت به یک برنامه ریزی برای ارائه آموزش های آنلاین در طول یک تعطیل. اما بسیاری از بزرگتر مناطق و همچنین به عنوان کسانی که با بسیاری از والدین فاقد دسترسی به فناوری لازم نیست که همان ظرفیت برای انجام این کار است.

سیاتل مسئولین مدرسه گفت: والدین برای برنامه ریزی به عنوان اگر آنها ورود به تمدید رخصتی بهار.

پس از بسته شدن به اطلاعیه روز شنبه بسیاری از والدین شکایت در رسانه های اجتماعی گفت که سازندگان: مدارس قرار خواهد فشارهای اضافی بر پدر و مادر از جمله قرار دادن برخی از مردم شغل در معرض خطر است.

پالاس گفت که او می تواند درک چگونه شرایط فوق العاده باعث چنین تصمیم گیری.

“اگر کودکان یاد بگیرند که هر چیزی در طول این معافیت آن را تعجب آور بود,” او گفت:.

جکی Borchardt و جسی Balmert از Cincinnati Enquirer کمک به این داستان.

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>