Coronavirus پاسخ با تاخیر با وجود مقامات بهداشتی’ زنگ خصوصی

توسط اواسط ماه فوریه برخی از ملت های بهداشتی مراقبت از مقامات بخش خصوصی ابراز alarm بیش از شواهدی که coronavirus پخش شد از بیماران بدون علائم در یک زنجیره ای از ایمیل های به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

سازمان کمک به آنها منجر موفق به ترجمه اطلاعات به اقدام سریع ترک شهرها و استان ها به جعل خود را مهار استراتژی.

از آن زمان به بعد بیش از 12 ، 000 آمریکایی درگذشت از ویروس.

ایمیل تاپیک بود به نام “Red Dawn شکستن” – یک تکرارشونده در یک فیلم 1980s. در پرده یادداشت های برخی از کشور های پیشرو کارشناسان بیماری های عفونی و قدرتمند ترین مراقبت های بهداشتی مقامات معامله اطلاعات حیاتی به عنوان تهدید نصب شده است.

در فوریه. 23 دکتر رابرت Kadlec معاون وزیر برای آمادگی و واکنش در وزارت بهداشت و خدمات انسانی برجسته نقص در دولت رویکرد در تبادل با ده ها تن از سطح بالا فدرال افسران و خارج از کارشناسان با توجه به این که قبلا گزارش نشده ایمیل.

یک محقق برجسته در طراحی این تلفن از یک بیماری همه گیر شیوع تا به حال فقط به اشتراک گذاشته مطالعات نشان این بیماری پخش شد به طور گسترده ای در میان مردم بدون علائم در ووهان چین منطقه که در آن شیوع جهانی آغاز شده است. برخی از حامل حتی آزمایش منفی برای COVID-19.

“آیا این درست است؟!” Kadlec پاسخ داد. “اگر ما یک کل (sic) در ما غربالگری و قرنطینه تلاش است.”

ایالات متحده تا به حال شده است در تلاش برای نگه داشتن این بیماری با اقدامات اعم از نمایش های بهداشتی در فرودگاه ها به محدودیت های مسافران از چین و تا سطح شیب دار محدود برای تست ویروس. Kadlec نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

برت مورفی و Letitia استین در حال خبرنگاران در ایالات متحده آمریکا امروز ملی تحقیقات تیم. تماس با برت در [email protected] یا Letitia [email protected]

Duane Caneva, افسر ارشد پزشکی در وزارت امنیت داخلی لگد کردن Red Dawn ایمیل تاپیک قبلا در این ماه به عنوان یک فروم رسمی این کشور را کارشناسان برای کمک به یکدیگر پاسخ به اورژانس.

Kadlec ایمیل منتشر شد به در حال اجرا یک زنجیره از بالا همه گیر برنامه ریزان خارج از دولت و همچنین به عنوان یک لیست طولانی از خودی: افسران ارشد در سازمان بهداشت و خدمات انسانی در وزارت امنیت داخلی و دانشمندان در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

چند دیرین دوستان که با هم کار می کرد در دولت جورج دبلیو بوش که در آن آنها طراحی شده بسیاری از پاسخ روش دولت نورد در هفته های اخیر.

خود را در پشت صحنه زجر ایستاده بود در تضاد آشکار با مواضع رسمی از سازمان های فدرال در زمان و مهم ترین آنها که خود را بالا ،

در روز Kadlec ارسال ایمیل خود, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار در یک کنفرانس خبری یک خودداری او تا به حال خوانده برای هفته: “ما آن را بسیار تحت کنترل در این کشور است.”

که بعد تهمت دریافت یک هشدار از یک مشاور که یک بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند هزینه کشور تریلیون دلار و به مخاطره می اندازد میلیون ها نفر از آمریکایی ها با توجه به نیویورک تایمز.

سپس سرخ سحر کارشناسان بودند به ایمیل بحث در مورد یک تهدید به مراتب بدتر از آمریکایی ها گفته شده بود. دولت افسران در زنجیره معامله یادداشت در مورد شدید در آخرین رفت و آمد مکرر گزینه برای جلوگیری از گسترش: توده تعطیلی مدارس کسب و کار و جمعی از فضاهای.

اوا لی پیشرو بیماری های عفونی modeler در ایالات متحده آمریکا و به اشتراک گذاشته مطالعات و خود بینی با Kadlec و دیگران در Red Dawn زنجیره ای.

یک Georgia Tech استاد که مشغول به کار در همه گیر پاسخ در هر دو دولت بوش و اوباما دولت, Lee مشترک با گروه نصب شواهدی وجود دارد که افرادی که آزمایش منفی و بیماران بدون علائم به نظر می رسد به گسترش این بیماری است.

Kadlec به نظر می رسید نحو نامشخصی شدت دستپاچه شده توسط او اطلاعات او در مصاحبه ای گفت که او در نظر گرفته خواهد ترجمه به اقدامات در بالاترین سطوح بالاتر از او.

“من امیدوار بودم که کسی که عمل” لی گفت. “من حدس زده ساده لوحانه است که شاید ما شروع خواهد شد در حال حرکت است.”

یک پاسخ سریع به دانش حیاتی بود. فقط چند هفته سر شروع می تواند به شدت کاهش شمار کشته شدگان نهایی ارشد پزشکی مشاور در وزارت امور سربازان سابق اشاره کرده بود و حتی قبل از آن در یک ایمیل Feb. 17.

مشاور دکتر کارتر Mecher گذاشته مقاومت مواجه و نگرانی خواهد بود که مطرح شده در مورد تعطیلی حتی به اشتراک گذاری داده ها با گروه مورد تاثیر روی میلیون ها نفر از کودکان آمریکایی با تکیه بر مدارس به صورت روزانه در وعده های غذایی.

در عین حال این امر می تواند یک ماه قبل از کاخ سفید منتشر شده اولیه 15 روز طرح “آهسته گسترش” – یک برنامه سقوط کرد که به مراتب کمتر از یک ملی stay-at-home بخشنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن tepidly دقت عمل کاغذ خواسته آمریکایی ها برای کار و کلاس از خانه زمانی که امکان پذیر است و برای جلوگیری از اختیاری سفر.

تاخیر در سطح فدرال چپ متحده و جوامع خود را برای تصمیم گیری در مورد زمانی که و اگر به منظور ساکنان به پناهگاه در محل.

فرمانداران و شهرداران در بر داشت خود را منوط به تاول دوم حدس زدن از کارشناسان بهداشت و درمان خواست فوری و پایدار عمل و رهبران کسب و کار که می ترسید یک ویرانگر تاثیر بر اقتصاد محلی و تاکید کردن خانواده ها.

آنها مجبور به تصمیم گیری های حیاتی بدون تست داده ها به دقت پیگیری افزایش تعداد عفونت های پس از شکست در CDC و غذا و دارو به منظور توسعه و مقیاس ضروری غربالگری اندازه گیری.

Coronavirus تست که نیست: چگونه مقامات بهداشت فدرال گمراه دولت از دانشمندان و از خط خارج بهترین شانس در مهار

در Red Dawn موضوعات کارشناسان معامله خود تحقیقات بین المللی, اخبار و تحلیل های دیگر در دسترس عموم داده بیرون آمدن از چین و کشتی های کروز است که انجام برخی از اولین آمریکایی بيماران است.

ملی مقامات فعال کردن پاسخ طرح در سراسر سازمان های فدرال در ماه فوریه و مارس هشدار داده شد از طریق ایمیل از نشانه های اولیه این ویروس به نظر می رسد در کالیفرنیا و واشنگتن است.

نام کپی در مکاتبات – یک بخشی از آن ایالات متحده آمریکا امروز به دست آمده از دریافت کنندگان مستقیم و سوابق درخواست ها – شامل بخش در سطح رهبران در CDC بهداشت عمومی دفاتر; دکتر گرگوری مارتین مدیر بخش در وزارت امور خارجه; Mecher در امور جانبازان; به عنوان به خوبی به عنوان Kadlec را lieutenants در آمادگی آژانس داخل HHS.

Caneva و مارتین بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و Mecher کاهش یافته است به نظر.

کاخ سفید نیست آدرس هشدار زود هنگام در Red Dawn ایمیل به مقامات که توصیه تهمت یا پس از آن به تاخیر پاسخ.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اقدام جسورانه برای محافظت از آمریکایی ها و از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال برای جلوگیری از گسترش ویروس” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت.

HHS که نظارت CDC و FDA نیست آدرس ایمیل و یا چه دقیق مراحل گرفته شد به اطلاع مقامات محلی در مورد اطلاعات جدید در آنها است.

گرچن مایکل یک سخنگوی آژانس در Kadlec را بدست آورد گفت: HHS بخش “شده اند و همچنان متعهد به ارائه آخرین اطلاعات در مورد این ویروس جدید به دولت های محلی و مقامات بهداشتی.”

بهداشت فدرال رسمی نوشت: “شما نمی توانید پیشی جستن آن’

کارشناسان در Red Dawn گروه تحت درمان با کشتی کروز مجبور به قرنطینه پس از docking در ژاپن در اوایل فوریه به عنوان یک فرصت پژوهش – شناور آزمایشگاه با داده های قابل اعتماد.

Mecher ارشد پزشکی مشاور برای U. s. Department of Veterans Affairs, ارسال یک ایمیل Feb. 27 چگونه محاسبه گسترش مستند پردازنده اعمال اولیه مورد در کالیفرنیا: “ما در حال حاضر قابل توجه شیوع و به خوبی پشت منحنی.”

در ایمیل Mecher مطرح شده امکان بسته شدن مدارس و سازماندهی اجتماعی تماس با محدودیت.

Mecher کرده و طراحی چگونه چنین اقداماتی باید کاربردی برای ملی همه گیر کاهش طرح در سال 2007. او مورد مطالعه چگونه اجتماعی فاصله بهبود نتایج بین شهرستانها در اسپانیایی شیوع آنفولانزا در سال 1918.

برای حداقل 10 روز او شده بود هل دادن گروه های مورد نیاز برای برنامه ریزی اجتماعی فاصله گرفته است.

“ما در حال حاضر به خوبی گذشته معادل 5:45 لحظه در مان دره گود و باریک,” Mecher نوشت در ایمیل خود Feb. 27 با اشاره به این لحظه در یک تاریخی آتش سوزی هنگامی که پاسخ دیر متوجه شدم که آنها نیاز به نوبه خود در اطراف. “شما نمی توانید پیشی جستن آن است.”

که موضوع بود تاکید کرد در میزگرد که در همان هفته بین فدرال و برنامه ریزان دولتی و محلی بهداشت عمومی افسران در واشنگتن سالانه سری از جلسات در کاپیتول هیل.

پیش از آن در روز دکتر نانسی r. schultze ، از CDC تا به حال دقیق به خبرنگاران طیف وسیعی از تغییرات اجتماعی که احتمالا مورد نیاز برای مهار این ویروس از teleworking به لغو مراسم بزرگ و بسته شدن مدارس. او توضیح داد که گفتن فرزندان او در صبحانه که “ما به عنوان یک خانواده نیاز به آماده شدن برای مهم اختلال در زندگی ما است.”

این نظر توسط r. schultze ، که هدایت این سازمان مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی کمک سوق بازار سهام به یک مارپیچ رو به پایین.

در کاخ سفید ضمیمه بیش از 40 نفر – هنوز نگران اجتماعی فاصله – بسته بندی شده در اطراف میزهای چیده شده در یک مربع برای بهداشت عمومی در بحث برنامه ریزی. بسیاری از مقامات هرگز دعوت شده به کاخ سفید جلسه ای که اضافه شده بود به دستور کار خود.

در میان کسانی که حضور داشتند بهداشت افسران از نیویورک و واشنگتن متحده به زودی برای تبدیل شدن به اوایل نقاط داغ برای این بیماری است. بهداشت فدرال رهبران شامل Kadlec که دو روز قبل از آن تا به حال ارسال ایمیل هشدار در مورد ناکافی غربالگری.

به دولت های محلی و بهداشت افسران راک استار در اتاق بود آن Schuchat های CDC اصلی معاون مدیر.

بحث محور حاوی تهدید توسط غربالگری تست و ردیابی تماس از هر کسی در معرض, به یاد می آورد مارکوس Plescia, افسر ارشد پزشکی برای ارتباط دولت و ارضی مقامات بهداشتی.

“آن را هنوز هم یک مهار مکالمه ما باید برای خارج شدن وجود دارد و آزمون و پیدا کردن افراد و سعی کنید برای دریافت این تحت کنترل” او به یاد می آورد از یک جلسه که رفت به اندازه کافی بلند برای بازگشت خود را به صدمه دیده است.

دولت بهداشت و درمان افسران چپ تحت تاثیر قرار است که فدرال رهبران گوش کرده بود بیشتر از آنها ارائه شده است.

آن شب Caneva این امنیت افسر پزشکی, اخراج یک ایمیل به سحر زنجیره ای با اشاره به “خوب بحث است.”

“ما همه در این با هم و آمادگی و پاسخ به آرامی انتقال به جامعه کاهش تلاش و خط مقدم چکمه بر روی زمین,” او نوشت. “هنوز هم تنها 14 مورد شناسایی شده است.”

کلمه “شناسایی” به طور خاص در کج (ایتالیک).

‘گربه از کیسه,’ یک county بهداشت گفت: از گسترش ویروس

واشنگتن در امور سلامت جان Wiesman بود در میان افسران بهداشت که به پایان رسید تا برش کوتاه سفر خود به پایتخت که در هفته.

پشت در خانه اش دولت و برنامه ریزان در سیاتل بودند بررسی یک دولت راهنمای به محدودیت هایی که ممکن است مورد نیاز شامل یک ویروس است که برای آن هیچ دارو و یا واکسن.

سوابق نشان می دهد مقامات بهداشت تصمیم گرفت که کروناویروس جدید به نظر نمی رسد مرگبار به اندازه کافی به سنگین تر بودن تلفات اقتصادی به طور گسترده ای اعمال محدود کننده ترین نوع فاصله اقدامات است.

با پایان هفته در 50s خود را تسلیم به COVID-19 علائم در کرکلند یک سیاتل و حومه. او برای اولین بار به مرگ در ایالات متحده آمریکا است.

به زودی نگران کننده گزارش در مورد خوشه ای از موارد مرتبط با کروز در اواسط ماه فوریه در واقع در کالیفرنیا – مدارک و شواهد از نوع نگرانی های مطرح شده در Red Dawn ایمیل های زنجیره ای.

در Placer County, بهداشت عمومی افسر Aimee سیسون فکر این ویروس احتمالا در شمال کالیفرنیا زمان او اعلام کرد در مارس 4, مرگ یک مرد دولت اول COVID-19 قربانی.

او به یاد می آورد شمارش از طریق کروز مسافری تماس در طول روز آن را در زمان برای او را به پیشرفت از عفونت به بستری شدن 20 دقیقه از سرمایه دولت و همچنین موارد دیگر از همان سفر شروع به سطح.

سیسون گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که او احساس “گربه (بود) از کیسه” و آماده بود به شدت به او هشدار جامعه در مورد چه بود.

فدرال استقرار در زمان باقی مانده محتاط.

یک مقام رسمی از CDC سوال خود را انتخاب عبارت در انتشار اخبار مشاوره جامعه به آماده شدن برای انتقال ویروس از طریق ایمیل به دست آمده از Placer County طریق یک درخواست سوابق نشان می دهد.

“در نقل قول شما ذکر شده در جامعه گسترش و که می تواند مردم را به فکر می کنم شما در حال حاضر جامعه گسترش موارد” CDC مطبوعات افسر اسکات Pauley نوشت: “اما من که آن را ممکن است به شما این امکان است که در روزهای آینده.”

سیسون شامل زبان به هر حال گفتن ساکنان که اگر چه این مورد به نظر نمی رسد به یک محلی به دست آورد عفونت “ما انتظار می رود برای دیدن موارد اضافی در روزهای آینده از جمله موارد جامعه گسترش نه مربوط به سفر است.”

او گفت که ایالات متحده آمریکا امروز که او نیست احساس تحت فشار توسط CDC به تن کردن رویکرد او.

سیسون توان با بلند گو حرف زدن در یک کنفرانس خبری در مورد مرگ برای هشدار دادن به ساکنان که خطر برای جامعه خود و دیگر کم بود.

“در حالی که ما در نقطه ای که من در نظر لغو, رویدادهای بسته شدن مدارس و یا نیاز به گسترده اجتماعی فاصله اقدامات ما فراموش می خواهید به آماده شدن برای آن امکان,” او گفت:.

CDC رسمی اعزام به صحبت با خبرنگاران عنوان تهدید در همان کنفرانس خبری. پرسید که آیا مردم باید به جلوگیری از سفر کروز, Dr. Chris برادن اشاره کرد که برخی از جوامع شاهد موارد اما بسیاری از نمی شد “بنابراین آن را بسیار سخت را به generalizable اظهارات.”

دستیار مدیر در ایالت کالیفرنیا در بخش بهداشت و درمان بود و به طور مشابه مبهم و در عین حال دکتر خیریه دین ممکن است شناخته شده اند بهتر است: او در Red Dawn ایمیل های زنجیره ای که در آن او هشدار داده شده بود در مورد دیگر شعله های ناشی در دولت است.

دین نمی تواند نظر رسیده است.

در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز CDC سخنگوی بنیامین Haynes گفت: این سازمان فراهم می کند هدایت به دولت ها و جوامع محلی به کمک به آنها تصمیم می گیرید که چه اقداماتی برای استفاده است.

“همه CDC توصیه ها بر اساس بهترین اطلاعات در دسترس و علم ما در آن زمان” Haynes گفت.

آن دو هفته قبل از دولت فرماندار شد اولین بار در کشور به موضوع اقامت در خانه سفارش دهید. پس از آن از 15 بیشتر مرده بود در کالیفرنیا و ایالات متحده تلفات خود را آغاز نموده بود شیب صعود.

برت مورفی و Letitia استین در حال خبرنگاران در ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات میز. تماس با برت در [email protected] یا @brettMmurphy و Letitia [email protected], @LetitiaStein توسط تلفن و یا سیگنال در 813-524-0673.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>