Coronavirus بسته نجات ارشد, خرید ساعت Grand شاهزاده خانم: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

مقامات انتظار می رود به توافق بر 2 تریلیون دلار محرک لایحه پس از جنبش اواخر

بالا کنگره و مقامات کاخ سفید آمده از مذاکرات در اواخر روز دوشنبه بیش از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات گفت: آنها انتظار می رود برای رسیدن به یک معامله سه شنبه. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: آنها تا به حال صحبت تلفنی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مذاکرات. “ما نگاه به جلو به داشتن یک معامله فردا” Mnuchin به خبرنگاران گفت: پس از خروج شومر ، Mnuchin همچنین اشاره کرد که “ما در حال کار در (تهمت را) جهت است.” شومر توافق کردند که یک معامله بود و تقریبا در دسترس گفت که انتظار” اضافه یک رای می تواند سه شنبه شب. توسعه می آید ساعت بعد از قبلی لایحه متوقف شده در سنای آمریکا برای دومین روز متوالی بیش از ادامه اختلافات. شصت رای مورد نیاز و تا حد زیادی در پارتی-خط رای (با جمهوری خواهان و دموکرات ها علیه) بود 49-46 برای پایان دادن به بحث و حرکت رو به جلو است.

 • یک راهنمای تصویری: کنگره 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک
 • باید کنگره بلافاصله حرکت به دور رای گیری? سناتور. پولس coronavirus تشخیص می افزاید: به بحث
 • از کجا Fauci? دکتر شرایطی است که متوجه شده در کاخ سفید coronavirus توجیهی

Costco Walgreens و معامله گر جو اضافه کردن ارشد, خرید ساعت

اضافه کردن Costco Walgreens و معامله گر جو به لیست در حال رشد از مواد غذایی خرده فروشان ارائه, ارشد, خرید ساعت طول COVID-19 بحران است. Walgreens شروع رزرو ساعت اول هر سه شنبه برای ارشد مشتریان این هفته از 8 تا 9 صبح فراتر از حک کردن زمان خرید Walgreens می گوید: “ساعت ارشد” نیز موجود است که به مراقبان و فوری خانواده ها است. در فلوریدا مستقر Publix آن شروع می شود دو بار در هفته ارشد ساعت برای 65s و بیش از سه شنبه نیز برگزار شد چهارشنبه از 7 به 8 صبح تا اطلاع ثانوی. Costco Wholesale Club نگه ارشد آن ساعت برای اعضای 60 و تا سه شنبه ها و پنج شنبه ها. تخصص سوپر مارکت معامله گر جو نیز شروع به ارائه خدمات در این هفته رزرو در ساعت اول پس از خرید روزانه به سالمندان از 9 صبح تا 10 صبح بیشتر خرده فروشان بالا شروع ارائه, ارشد, خرید ساعت تمام برای اولین خرید از روز است.

 • چه زمان به فروشگاه: فروشگاه تعیین زمان خرید برای سالمندان آسیب پذیر در میان coronavirus: Walmart, Target, غذاهای کامل و بیشتر.
 • Coronavirus فروشگاه closings, کاهش ساعت: Best Buy, GameStop آخرین به نزدیک اما ارائه منظقه وانت

قرنطینه مسافران از مشکل بزرگ شاهزاده خانم منتشر خواهد شد

مسافران از شاهزاده بزرگ کشتی کروز که در قرنطینه آمریکا پایگاه های نظامی پس از شیوع کروناویروس ادامه خواهد داشت سه شنبه منتشر شد و برای چهار روز آینده. کشتی لنگر انداخت در اوکلند در مارس 9 با 3,500 در هیئت مدیره پس از گزارش 21 coronavirus موارد است. مسافران که متحرك کشتی گرفته شد به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان خود را به صورت کامل 14 روز قرنطينه. مقامات اعلام نشده است و چگونه بسیاری تا به حال آزمایش مثبت در حالی که در قرنطینه.

 • ناسالم تاریخچه: شاهزاده Cruises به حال نرخ بالای بیماری حتی قبل از coronavirus
 • زندگی در قرنطینه: مسافران کروز گزارش فقیر شرایط در پایه

دو استان کانادا به, از همه غیر ضروری کسب و کار

کانادا دو پرجمعیت ترین استان روز دوشنبه گفت که همه غیر ضروری کسب و کار باید ابتدا سهشنبه شب در تلاش برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس. کسب و کار در انتاریو به پایتخت کانادا اتاوا, و, پرجمعیت ترین شهرستان, تورنتو, باید بسته به مدت حداقل 14 روز از شروع در 11:59 بعد از ظهر شنبه. فرانسه-زبان استان کبک نیز دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار برای شروع سه شنبه شب اما برای سه هفته تا مارس 13. نخست وزیر کانادا جاستین ترودو روز دوشنبه گفت که تصاویر از مردم لذت بردن از آفتاب در گروه های بزرگ بود “بسیار مورد.” کانادا را به حرکت در می آیند که بیشتر در ایالات متحده را به طور فزاینده ای به اقدامات شدید برای نگه داشتن مردم در داخل. واشنگتن صادر کرده است “در خانه ماندن” منظور ساکنان آن و مریلند و ماساچوست روز دوشنبه دستور بسته شدن غیر ضروری کسب و کار, اما متوقف کوتاه از پناهگاه در محل سفارشات.

 • رئیس جمهور در تلاش برای اطمینان دادن به مردم: چگونه چندین ایالت ماندم, به همان روز تهمت ترویج رفتن به حالت عادی بازگشت
 • درمان در مقابل بیماری: مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال رشد بی حوصلگی با کروناویروس مربوط به خاموش شدن ناگهانی
 • چندین ایالت به تعویق انداختن انتخابات: راه هایی برای تغییر رای در میان coronavirus مسائل

‘پرندگان شکاری,’ دیگر ستاره نکردم فیلم در دسترس خواهد بود به جریان

از آنجا که همه از سینما بسته شده و بیشتر و بیشتر مردم دستور داده شده است به ماندن در خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس این استودیو در ادامه به ارائه جدید گزینه های نمایش و فیلم به پایان رسید که با به طور ناگهانی کوتاه تئاتر اجرا می شود – و یا هیچ قابل اجرا در تمام های موجود برای جریان در حال حاضر. روز سه شنبه منتشر شده عبارتند از “پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn)” مشخص شده است که بازگشت از کمیک DC تبه کار Harley Quinn (مارگوت رابی) و در دسترس خواهد بود به صورت دیجیتال خرید و تصویری بر روی تقاضا. “راه بازگشت” با بازی بن افلک به عنوان یک سابق بسکتبال ستاره که تبدیل به مربیگری تلاش تیم دبیرستان نیز در دسترس خواهد بود در دیجیتال. همچنین “خون” که ویژگی های وین دیزل بازی یک کشته سرباز است که احیا با ابرقدرت را بیش از حد افزایش از مردگان به صورت دیجیتال خرید در مارس 24, فقط 12 روز پس از آن برای اولین بار در تئاتر.

 • ‘پرندگان شکاری’ نقد و بررسی: مارگوت رابی فاخته دیوانه, شلوار, Harley Quinn رکود سست
 • “راه بازگشت” نقد و بررسی: بن افلک soars در اعتیاد درام با underdog hoop dreams
 • “ما نیاز به فیلم در حال حاضر بیشتر از همیشه’: Vin Diesel مذاکرات coronavirus نگرانی در هالیوود

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>