اولین گروه از مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز متحرك در Yokahama ژاپن خود را برای تکمیل 14 روز دوره قرنطینه برای coronavirus کردن کشتی سفارت آمریکا در توکیو روز جمعه گفت.

شاهزاده Cruises پرسید: 22 مسافر اگر آنها می خواستند برای پیاده و 11 پذیرفته شده از جمله دو آمریکایی و سفارت گفت. سفارت گفت: یکی دیگر از 200 مسافر خواهد بود خواست به عنوان به زودی به عنوان شب جمعه.

مقامات در حال قرار دادن اولویت در سالمندان مسافران با شرایط از پیش موجود یا در اتاق بدون بالکن. همه واجد شرایط مسافران را مجبور به تست منفی برای coronavirus سفارت گفت.

از روز شنبه حداقل 218 نفر روی عرشه کشتی تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله حداقل 20 آمریکایی است. الماس شاهزاده خانم است که تصور می شود بزرگترین گروه از coronavirus بیماران خارج از چین که در آن شیوع آلوده تقریبا از 64000 نفر کشته و تقریبا 1,400.

سفارت اشاره کرد که این روند انتظار می رود به زمان مصرف و شاهزاده Cruises خواهد بود در تماس با توشه مسافران برای هماهنگ کردن خود بازگشت سفر هنگامی که آنها خود را کامل دوره قرنطینه در دولت تسهیلات.

دیگر الماس شاهزاده مهمانان باقی خواهد ماند در هیئت مدیره از طریق پایان Feb. 19 دوره قرنطینه. شاهزاده خانم, کشتی, کشتی حامل 2,666 مهمانان و 1,045 خدمه هنگامی که آن را تنظیم بادبان بود و قرنطینه پس از عرضه اولیه 10 مورد از coronavirus گزارش شد Feb. 4.

مهمانان خواهد بود آزمایش coronavirus قبل از پیاده: کسانی که تست مثبت خواهد شد انتقال به یک بیمارستان محلی در حالی که کسانی که تست منفی خواهد بود و مجاز به ترک و سر به قرنطینه مسکن تسهیلات.

در علاوه بر این به ارائه وعده های غذایی, خشکشویی, خدمات اینترنت و بر روی تقاضا سرگرمی کروز خط چیده شده برای تحویل بیش از 2000 داروهای تجویزی رای Caluori, Princess Cruises’ معاون اجرایی رئیس جمهور از عملیات ناوگان اعلام کرد در Facebook تصویری سه شنبه.

“یکی از اولویت های ما بوده است به ارائه مهمانان و خدمه خود را با داروهای تجویزی” Caluori اضافه شده است. “هفت جدید داروسازان شده اند کمک در assorting تحویل و توزیع به مهمان.”

همه مهمانان خواهد شد دریافت هزینه کامل برای کروز از جمله بلیط هواپیما, هتل, زمین, حمل و نقل پیش پرداخت ساحل گشت و گذار پاداشها و موارد دیگر. شاهزاده Cruises را نیز ارائه مهمانان با یک آینده کروز اعتباری برابر با هزینه های فعلی خود را سفر که برنامه ریزی شده بود به پایان on Feb. 4 قبل از آن در زیر قرار داده شده اضافی دو هفته قرنطینه.

هر چند همه پاداشها را نیز مسترد مهمان شاهزاده Cruises گفت که این شرکت خواهد شد مطمئن شوید که خدمه خود را دریافت تعیین پاداشها برای کار خود را به علاوه زمان پرداخت کردن زیر قرنطینه.

فلش کوپید تا کنون در رسیدن به: موبایل قرنطینه در الماس شاهزاده کشتی کروز گسترش عشق برای روز ولنتاین

‘آن را روز به روز’: به کروناویروس در کشتی های کروز چه معنی برای موبایل و خطوط کروز?

ویتنام بگرداند چند کشتی کروز

به عنوان کشنده coronavirus همچنان به گسترش ویتنام آغاز شده است مسدود کردن کشتی از بندر تماس.

ویتنام مقامات متوقف AIDAvita یک کشتی آلمانی از ساخت یک بندر تماس بگیرید. و نروژی کروز خط گفت: در ویتنام است بسته شدن پورت های آن به کشتی های کروز است که مجبور خط به لغو قایقرانی آینده از آن Norwegian Jade کشتی کروز.

“با توجه به نگرانی در مورد کوروناویروس در آسیا بنادر ما برنامه ریزی برای بازدید در ویتنام دیگر باز برای پذیرش کشتی های کروز” کریستین دا سیلوا, نروژی کروز خط, سخنگوی, گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به ایالات متحده آمریکا امروز.

به جای پیدا کردن یکی دیگر از پورت نروژی لغو کروز در دسترس نباشد. دا سیلوا گفت که حذف ویتنام خواهد تغییر برنامه سفر در کشتی قایقرانی از Feb. 17-Feb. 27 و دارد که “هیچ جایگزین مناسب رشد و ترقی.”

و سفرنامه آلمانی کشتی AIDAvita آیدا کشتی, یک شرکت تابعه از کارناوال شرکت تغییر کرده است پس از کشتی محروم شد ورود در ویتنام در روز پنج شنبه.

“بندر مقامات Cai Lan (Halong Bay) را تایید نمی کند برنامه ریزی ندای AIDAvita در فوریه 13 و 14, 2020 در زمان به طور معمول” کاترین Heitmann یک سخنگوی آیدا کشتی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به ایالات متحده آمریکا امروز.

کشتی تا به حال از منوی view در سنگاپور و مالزی و فیلیپین که همه تا به حال موارد coronavirus ویتنام اخبار آژانس به رویترز گفت.

ظهر جمعه ویتنام گزارش شده بود 16 تایید موارد coronavirus. جدید کروناویروس که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین گسترش یافته است در سراسر جهان با بیش از 64,400 تایید موارد و مرگ و میر افزایش فوق 1,380.

به جای توقف در ویتنام, این کشتی در Laem Chabang تایلند در نزدیکی بانکوک در روز جمعه با توجه به خط کروز.

آیدا گشت گفت که هیچ مشکوک یا تایید موارد coronavirus در هیئت مدیره. و هیچ مهمان یا عضو خدمه بوده است در چین در سال گذشته 14 روز. Heitmann گفت که خط داده شد و یک دلیل که چرا آنها اجازه نداشتند به حوض.

اما آیدا کشتی تصمیم گرفته است “در نور از coronavirus در شرق آسیا و افزایش محدودیت های مسافرتی” برای پایان دادن به AIDAvita آسیا و استرالیا کروز فصل همراه با فصل دیگر کشتی AIDAbella.

AIDAvita کروز بود به معنای پایان در بانکوک و مهمانان را پیاده وجود دارد روز یکشنبه با توجه به خط. AIDAbella فصل به پایان خواهد رسید در روز دوشنبه. همه مهمانان را دریافت بازپرداخت و ارائه یک جایگزین گزینه است.

کروز, صنعت, تجارت, گروه کروز دریایی با خطوط انجمن بین المللی است که از 270 عضو کشتی با بیان این که گروه ترس بیش از آخرین بندر انکار.

“با افزایش اقدامات غربالگری در محل به عنوان هدایت ملی و بین المللی و مقامات بهداشت و درمان, CLIA و عضو آن خطوط باور نمی کنم محدودیت در حرکت کشتی ها در حال توجیه” باری Golin-Blaugrund ارشد مدیر ارتباطات استراتژیک گفت: آمریکا امروز در یک ایمیل.

MS Westerdam: دیگر در برزخ

این یک عاطفی سوار برای مهمانان در هیئت مدیره هلند امریکا MS Westerdam. اما در حال حاضر این کشتی بی مقصد سفر آمده است به: مسافران شروع به پیاده اوایل جمعه در بندر سیهانوکویل کامبوج خود را در مسیر انحرافی را نتیجه ترس از coronavirus.

“اولین مسافران این Westerdam و رهبری خانه!” سفارت آمریکا در کامبوج توییتی اوایل روز شنبه به وقت محلی. “ما خوشحال به خوش آمد می گوید آنها را به عنوان آنها گام بر روی زمین خشک. با تشکر از شما به دولت کامبوج کمک کرد که این اتفاق می افتد.”

کشتی 1,455 مسافران منتظر بودند برای همه روشن از کامبوج وزارت بهداشت. پس از 20 نمونه مورد آزمايش قرار coronavirus در آزمایشگاه پاستور در کامبوج پایتخت پنوم مسافران اجازه پیاده.

لورن اولیویرا, یک مسافر سفر از انگلستان در Westerdam با خانواده اش گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که آنها قادر به گرفتن کشتی در روز جمعه.

“ما شده ایم به ساحل امروز,” او گفت:. “این شگفت انگیز بود – خیلی خوب داشتن ما پا بر روی زمین است.”

اریک Elvejord هلند آمریکا را از مدیر روابط عمومی گفت: این روند را از چند روز و با هدف داشتن همه خاموش کردن کشتی توسط یکشنبه. کروز در اصل برنامه ریزی شده بود به پایان رسید در روز شنبه.

این شرکت مشغول به کار بود به کتاب بازگشت پرواز برای مسافران از پنوم پن. در یک صدای جیر جیر در اوایل روز شنبه سفارت گفت: کشتی های آمریکا و مسافران به نگاه در فرودگاه برای پرسنل پوشیدن کلاه آبی با پرچم آمریکا که خواهد کمک به آنها را با خروج خود را.

زندگی در کشتی کروز در برزخ: امداد و نا امیدی و شک و تردید و نیازهای پزشکی

کمک: Jayme Deerwester کورتیس تیت ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im