Coronavirus قرنطینه: ما به تخلیه نزدیک به 400 آمریکایی ها در هیئت مدیره کشتی کروز در ژاپن

ایالات متحده را تخلیه مسافران آمریکایی تحت قرنطینه با توجه به کروناویروس در هیئت مدیره شاهزاده Cruises’ الماس شاهزاده در ژاپن, سفارت آمریکا و کنسولگری ها در ژاپن اعلام کرد در اوایل روز شنبه.

تخلیه می آید روز قبل از مورد نیاز 14 روز در قرنطینه قرار است به پایان on Feb. 19. با توجه به مراکز کنترل بیماری وجود دارد حدود 400 آمریکایی مسافران در هیئت مدیره کشتی.

وزارت امور خارجه ایالات متحده است هماهنگی با وزارت بهداشت و خدمات انسانی همراه با دیگر سازمان ها برای ارائه یک منشور هواپیما را به مسافران به ایالات متحده آمریکا,

پرواز خواهد رسید در ژاپن در شب یکشنبه با توجه به نامه ارسال شده به مسافران است. آمریکایی ها خواهد بود bussed به هواپیما و نمایش در خواهد آمد برای coronavirus قبل از سوار شدن; علامتی مسافر دریافت خواهد شد مراقبت در ژاپن اگر آنها نمی تواند هیئت مدیره پرواز این نامه می گوید.

پرواز را زمین اولین بار در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا که در آن برخی از مسافران خواهد ماند در حالی که دیگران خواهد شد در ادامه به لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

همه مسافران بازگشت از یک “منطقه در معرض خطر” مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل کامل 14 روز در قرنطینه بر خود بازگشت.

Matthew Smith, یک مسافر قرنطینه الماس شاهزاده گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او در حال برنامه ریزی برای گرفتن پرواز چارتر به آمریکا

“ما فکر می کنیم که راه آنها در حال دست زدن به این است که امن نیست” اسمیت گفت شنبه. “آنها می خواهند را به صدها نفر از مردم این کشتی قبل از قرنطینه در اینجا تکمیل شده است و بدون آنها همیشه در حال آزمایش است و آنها می خواهند به پرتاب آنها را در اتوبوس با هم و سپس یک هواپیما و سپس آنها را به زور به خدمت یکی دیگر از 14 روز در قرنطینه تحت شرایط ناشناخته است.”

آمریکایی ها که انتخاب می کنید به بازگشت منشور پرواز خواهد بود قادر به بازگشت به ایالات متحده برای یک دوره از زمان, نامه ای گفت: هر چند آن را نشان نمی دهد که چه خواهد بود.

قبلا در این هفته برخی از مسافران شروع با پزشکی آسیب پذیر بودند اجازه کشتی برای تکمیل قرنطینه. اولین گروه از مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز متحرك در Yokahama ژاپن خود را برای تکمیل 14 روز دوره قرنطینه برای coronavirus کردن کشتی سفارت آمریکا در توکیو روز جمعه گفت.

یازده نفر از جمله دو آمریکایی متحرك با توجه به سفارت. مقامات در حال قرار دادن اولویت در سالمندان مسافران با شرایط از پیش موجود یا در اتاق بدون بالکن. همه واجد شرایط مسافران را مجبور به تست منفی برای coronavirus سفارت گفت.

از روز شنبه حداقل 218 نفر روی عرشه کشتی تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله حداقل 20 آمریکایی است. الماس شاهزاده خانم است که تصور می شود بزرگترین گروه از coronavirus بیماران خارج از چین که در آن شیوع آلوده تقریبا 66,500 نفر کشته و نزدیک به 1500 نفر از صبح روز شنبه.

شاهزاده خانم, کشتی, کشتی حامل 2,666 مهمانان و 1,045 خدمه هنگامی که آن را تنظیم بادبان بود و قرنطینه پس از عرضه اولیه 10 مورد از coronavirus گزارش شد Feb. 4.

روز ولنتاین: موبایل قرنطینه در الماس شاهزاده کشتی کروز گسترش عشق

‘آن را روز به روز’: به کروناویروس در کشتی های کروز چه معنی برای موبایل و خطوط کروز?

MS Westerdam: دیگر در برزخ

در ضمن بی هدف سفر از هلند امریکا MS Westerdam آمده است به: مسافران شروع به پیاده اوایل جمعه در بندر سیهانوکویل کامبوج خود را در مسیر انحرافی نتیجه coronavirus نگرانی.

“اولین مسافران این Westerdam و رهبری خانه!” سفارت آمریکا در کامبوج توییتی اوایل روز شنبه به وقت محلی. “ما خوشحال به خوش آمد می گوید آنها را به عنوان آنها گام بر روی زمین خشک. با تشکر از شما به دولت کامبوج کمک کرد که این اتفاق می افتد.”

کشتی 1,455 مسافران منتظر بودند برای همه روشن از کامبوج وزارت بهداشت. پس از 20 نمونه مورد آزمايش قرار coronavirus در آزمایشگاه پاستور در کامبوج پایتخت پنوم مسافران اجازه پیاده.

اریک Elvejord هلند آمریکا را از مدیر روابط عمومی گفت: این روند را از چند روز و با هدف داشتن همه خاموش کردن کشتی توسط یکشنبه. کروز در اصل برنامه ریزی شده بود به پایان رسید در روز شنبه.

زندگی در یک کشتی کروز در برزخ: امداد و نا امیدی و شک و تردید و نیازهای پزشکی

کمک: Curtis, Tate, Jayme Deerwester ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>