چینی-آمریکایی dramedy “خداحافظی” تا به حال یک روز بزرگ در Film Independent Spirit Awards در روز شنبه. متاسفانه بازیگر برنده جایزه ژائو Shuzhen (که برنده جایزه بازیگر نقش مکمل زن جایزه بیش از نامزدها از جمله جنیفر لوپز و اکتاویا اسپنسر) وجود دارد نمی تواند به جشن می گیرند.

با توجه به “وداع” کارگردان لولو وانگ بازیگر چینی Shuzhen که نقش Awkwafina مادر بزرگ به نام “Nai Nai” در فیلم “گیر در چین به دلیل coronavirus متاسفانه.” با ممنوعیت سفر در محل Shuzhen نمی تواند جمع آوری بازیگر نقش مکمل زن جایزه روح در فرد است.

به جای وانگ مجبور به قبول این جایزه را از طرف او 85 ساله عضو بازیگران. و سپس مدیر پذیرش یکی دیگر از افتخار: روح جایزه بهترین ویژگی است.

وانگ که فیلم نیمه اتوبیوگرافیک مورد استفاده او برای بار دوم در میکروفون برای ارسال یک پیام در مورد زن فیلمسازان و چگونه آنها نیازی به تشویق برای داستان است. آنها فقط نیاز به فرصت به انجام این کار.

“بسیاری از زنان ساخت فیلم و که می خواهند به ساخت فیلم و که در فیلم های مدارس,” او گفت:. “آنچه زنان باید فقط کار است. آنها freakin’ ، به آنها پول است.”

وانگ تشکر خود را از مادر بزرگ او نائینی نائینی و عذرخواهی به پدر و مادر او “برای قرار دادن همه ما از چمدان خارج وجود دارد.”

“من امیدوارم که آن را به ارزش آن را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de