سگ حیوان خانگی از coronavirus بیمار در هنگ کنگ تست شده “ضعیف” مثبت برای COVID-19 و قرار شده است در قرنطینه یک سخنگوی دولت روز جمعه گفت.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر حیوانات آزمایش مثبت به دلیل “آلودگی محیط زیست” از دهان سگ و بینی با توجه به بیانیه ای از خاک است, کشاورزی, شیلات و وزارت حفاظت از محیط زیست.

گروه گفت: آن را ندارد, شواهدی وجود دارد که حیوانات خانگی را می توان با این ویروس آلوده شده و یا می تواند منبع عفونت به مردم است.

این AFCD دریافت کلمه در مورد سگ از وزارت بهداشت در فوریه. 26 و آن را برداشت و از تخت مسکونی آن شب با توجه به این بیانیه.

شیوع کروناویروس: صاحبان حیوان خانگی به دنبال ماسک صورت برای سگ

مقامات جمع آوری دهان و بینی و حلق و نمونه برای تست و سگ بینی و دهان نمونه “آزمایش ضعیف مثبت” برای COVID-19.

سگ نه هر گونه علائم مربوطه بخش گفت و اضافه کرد که قصد دارد برای انجام تست اضافی.

سگ قرار داده شد در قرنطینه در یک حیوان تسهیلات در هنگ کنگ بندر هنگ کنگ-Zhuhai-ماکائو پل بود که در آن تنها حیوانی در تاسیسات.

بخش مشاوره که همه پستانداران حیوانات خانگی از coronavirus بیماران باید از قرار دادن حیوانات خانگی خود را تحت قرنطینه و دامپزشکی نظارت برای 14 روز.

“اگر وجود دارد هر گونه تغییر در وضعیت سلامت حیوانات خانگی مشاوره از دامپزشکان باید به دنبال به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است ،” بیانیه ای گفت:.

Coronavirus توضیح داد: همه چیز به دانستن در مورد COVID-19 ویروس مرگبار هشدار دهنده جهان

محققان گمان می برند که COVID-19 گسترش به انسان از طریق حیوانات بود اما روشن نیست که چه نوع از حیوانات منتقل می شود این بیماری به مردم است. این ویروس در حال حاضر از شخصی به شخص.

ماریا ون Kerkhove, ویژگی های رهبری در سازمان بهداشت جهانی شرایط اضطراری برنامه روز جمعه گفت که چه کسی آگاه است که سگ آزمایش مثبت است و این سازمان پیش بینی آزمایش های بیشتر.

چه کسی و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری قبلا در گفت هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات خانگی ممکن است منبع عفونت برای coronavirus.

با این حال هر دو سازمان توصیه به شستن دست های خود را پس از بودن در اطراف حیوانات و اجتناب از تماس با حیوانات خانگی در حالی که شما بیمار هستید با COVID-19.

کارشناسان بهداشت توصیه نمی با استفاده از ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه اما برخی از شرکت هایی که در ساخت ماسک صورت برای سگ تجربه کرده اند افزایش فروش.

کمک: آدریانا Rodriguez, ایالات متحده آمریکا امروز

دنبال فضل Hauck در توییتر @grace_hauck.

COVID-19 شیوع: که باعث افزایش خطر ابتلا به کروناویروس “بسیار بالا”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de